592 Shares 3302 views

Nowe zasady rejestracji samochodów 2011

Nowe zasady rejestracji samochodów


Od 3 kwietnia zaczęły obowiązywać nowe zasady rejestracji pojazdów w 2011 roku. MSWiA Zamówienie № 28 „w sprawie zmian normatywnych aktów prawnych rosyjskiego Ministerstwa Spraw Wewnętrznych” zostało podpisane 20 marca 2011. kolejność tekstu został opublikowany w „Rossijskaja Gazieta” 23 marca 2011 r.

Zasady zmniejszyć liczbę kroków dotyczących rejestracji samochodów osobowych i zaoszczędzić czas właścicielom pojazdów o rejestracji dokumentów. Nowe przepisy mają na celu poprawę procedur rejestracji pojazdów w odniesieniu do interesów właścicieli samochodów. Jednocześnie, będą one przyczynić się do uproszczenia i automatyzację wielu procedur, które wcześniej wymagały osobistej obecności właścicieli samochodów, teraz zostaną rozwiązane bez ich udziału.

Teraz postawić samochód na rachunku mogą być w każdym regionie kraju. Nowe przepisy pozwalają zachować stare tablice rejestracyjne, ale w przypadku ponownej rejestracji pojazdu innej osobie, jeśli umowa została zawarta pomiędzy mieszkańcami regionu. Zmniejszy to brak tablic rejestracyjnych w głównych regionach, w których znak podobny do deficytu. W tym przypadku symbol państwo musi nadal spełniać normy państwowe. Wydawania takich znaków jest dozwolone tylko za zgodą poprzedniego właściciela samochodu, który podlega rejestracji. Procedura rejestracji samochodu na rok 2011 będzie dużo łatwiejsze dla tych, którzy kupują samochód, jak również dla sprzedającego.

Wymiana tablic rejestracyjnych nie wymaga specjalnego zezwolenia GAI. Teraz możesz po prostu udać się do specjalistycznej firmy, która zajmuje się tym problemem, aby przedstawić zaświadczenie o rejestracji i przekazać stare pokoje w zamian za nowe.

Nowe przepisy ustanawiają procedurę rejestracji pojazdu rejestracji pojazdów w 2011 roku na nowy adres tak, że pojazd jest automatycznie wycofane z konta poprzedniego właściciela starego miejsca zamieszkania automatycznie. Ma to na celu zapewnienie, że właściciel samochodu nie trzeba iść na policję ruchu dwukrotnie.

Wcześniej w przypadku sprzedaży samochodu przez pełnomocnika, jeżeli nowy właściciel nie restrukturyzację samego samochodu, poprzedni właściciel musiał ponosić pełną odpowiedzialność za samochód i płacić podatki. Czasami były problemy z obowiązku nowego właściciela do sporządzenia dokumentów w imieniu własnym. Kto będzie na tyle, aby przedstawić policji drogowej oświadczenie o zakończeniu rejestracji pojazdu, po czym zostanie on automatycznie umieszczony na liście poszukiwanych. Nowy właściciel, a więc będzie musiał zrestrukturyzować dokumenty sami.

Nowe zasady rejestracji pojazdów w 2011 roku mają charakter tymczasowy. Są to etap przygotowawczy przed wydaniem odpowiednich przepisów. Następnie pojawi się ustawa o rejestracji pojazdu. Niniejszy dokument jest już w końcowej fazie rozwoju. Wkrótce dostaje się do rządu i prezydenta do rozpatrzenia.

Nowe prawo będzie wypisanym główne punkty tych przepisów w 2011 roku, ale dodaje się do nich, a niektóre innowacje. Prawo ustawienie samochodów ze względu na monopol przestanie być wydział policji drogowej, ale także planuje dostarczyć spółek handlowych. Występy termin zostanie zwiększona na koncie maksymalnie 30 dni. Emisja pokojach będą zaangażowani w specjalnej organizacji. Zgodnie z nowym prawem będą takie rzeczy jak: przyznawanie pokoi i pomieszczeń recepcyjnych. Przypisany numer będzie nadal do czynienia z policji drogowej i otrzymać tablice rejestracyjne będzie możliwe w innych obszarach (na przykład, producenci po przedłożeniu dokumentów rejestracyjnych) .W końcu, nowe przepisy dotyczące rejestracji pojazdów w 2011 roku oraz ustawy Rejestracji będzie znacznie poprawić istniejący porządek rejestracji pojazdów.