312 Shares 9382 views

Food „Dilly” dla psów: skład, producent, opinie

Od karmy zależy bardzo wiele: jej witalność i długowieczność. Dlatego też, zanim jeszcze szczeniak przekroczyć próg swojego nowego domu, trzeba zdecydować, co będzie go karmić. Produkty naturalne – dobry wybór. Jednak szybkie tempo współczesnego życia dyktuje swoje warunki. Coraz czas właściciel iść na rynek w poszukiwaniu świeżego mięsa (ozdobami, nerek, wątroby), a także przygotować kompletny posiłek i kolacja dla swoich zwierząt i warzyw i zbóż. Dlatego staje się coraz bardziej popularne dania gotowe. Dzisiaj chcemy wam powiedzieć o jedzeniu „Dilly” dla psów. Należy do klasy premium. Przystępne ceny i doskonałą jakość.

producent

Jest rozwój rosyjskich naukowców, co wyjaśnia stosunkowo niską cenę. „Dilly” karma jest dostępna w regionie Ałtaju. Wykonana jest z naturalnych i zdrowych produktów. Produkuje CJSC „Aleyskzernoprodukt” – największą firmą w swojej branży na terytorium Rosji. Lekarzy weterynarii państwa zaufać jakości tego produktu. Jest to ułatwione przez fakt, że jedzenie „Dilly” dla psów, opracowany przez naukowców z instytutu rolniczego. Zespół składał się z lekarzy weterynarii, zwierząt gospodarskich i koparki psów.

kontrola jakości

Jest to kolejny krytyczny problem, który martwi najbardziej kochających właścicieli. Rzeczywiście, promowane marki często zaczynają niższej jakości, w wyniku bezpośredniego wpływu na zdrowie naszych zwierząt domowych. Feed „Dilly” pies jest stale monitorowana w licencjonowanym laboratorium analitycznego tej samej uczelni. Dzięki tej pracy stało się możliwe do monitorowania jakości produktu w czasie, do przeprowadzenia poprawę i optymalizację składu. Do tej pory, jest doskonale wyważony. Wszystkie komponenty są dobrane z uwzględnieniem praktyki karmienia psa.

struktura

Dzięki optymalnym stosunkiem jakości białka i zbóż, „Dilli” służy jako optymalny pokarm dla Yorkshire. Kompozycja zawiera zdrowej żywności w składniki odżywcze, które są idealne dla psów ciała. Ten kurczak i wołowina mąka pszenna i wątroby. Ponadto, że składa się z mąki sojowej i wysłodków, kiełki pszenicy i oleju. Stosunek składników odżywczych jest idealny do zasilania zarówno rośnie i dorosłego psa.

Dlaczego weterynarze twierdzą, że jest to doskonały pokarm dla Jorku? Ze względu na mały pies (w tym i that-terierów i wszystkich kieszeni pies) jest niezwykle ważne, że mała ilość żywności, która mogła jeść, w pełni zaspokaja potrzeby organizmu we wszystkich składników odżywczych. Często zbilansowana dieta składająca się z produktów naturalnych, to jest bardzo trudne. Dlatego też przyjść z pomocą premii paszowego. Poniżej przeanalizujemy każdy z nich z osobna.

źródła paszy

Głównym źródłem białka jest kurczak, która jest uprawiana w specjalnym gospodarstwie drobiarskim własnością producenta pasz. Ze względu na ścisłą kontrolą jakości mięsa, całkowicie eliminuje możliwość wystąpienia alergii pokarmowej. Potwierdzają to liczne badania. Źródłem błonnika i węglowodanów jest ryż – Produkt hipoalergiczny. On jest najlepszy ze wszystkich ziół wchłaniane przez organizm zwierzęcia. Produkcja karmy dla psów „Dilly” odbywa się w sterylnych warunkach, według najnowszych technologii. Opakowanej żywności w dużych workach po 16 kg. To pozwala na zakup żywności na raz na długi czas i uratować budżet rodzinny.

Pokarm dla szczeniąt

Jest uważany za najważniejszą odżywianie w młodym wieku. Teraz, zbilansowana dieta jest gwarancją, że będzie w stanie rosnąć zdrowe zwierzę. Karmy dla psów i kotów w tym względzie nie różni się zbytnio. Dlatego niektórzy właściciele podejmują jeden pakiet dla obu zwierząt. Dieta dla szczeniąt zawiera 28% białka, 14% tłuszczu. Pozostałe składniki – to włókno, węglowodany i witaminy. Producenci wyprodukowali doskonałą kompozycję, która zaspokaja potrzeby rosnącego organizmu od momentu zakończenia karmienia piersią i mlekiem matki do końca wzrostu i rozwoju.

Koszt 1 kg paszy – 85 rubli. Opakowanie 3 kg będzie kosztować 350 i 16 kg można kupić za 1200 rubli. Ceny są bardzo rozsądne. Sądząc po opiniach lekarzy weterynarii, jedzenie jest naprawdę świetnym rozwiązaniem dla młodych. Te psy, które jedzą tylko im, że jest znacznie mniej prawdopodobne, aby dostać się do kliniki na leczenie.

Dla aktywnych psów

Przede wszystkim mówimy o dorosłych psów Hunter doświadczające zwiększonej aktywności fizycznej. Jest to bardzo przydatne, aby przełączyć się do paszy przed uczestnicząc w najważniejszych wystawach, gdy prawdopodobieństwo stresu. Wartość energetyczna i zawartość składników przyczynia się do sprawnego metabolizmu i utrzymać dobrą kondycję fizyczną, jak również szybkie odzyskanie sił swojego zwierzaka. Zwiększona kaloryczny podawane psom zawartych w zimnych porach roku na ulicy.

testy RSS

Kanał „Dilli”, którego skład różni się idealną równowagę białek, tłuszczów i węglowodanów, witamin i minerałów, przeszła kilka etapów badań. Przede wszystkim były badania laboratoryjne. Potem nadszedł czas na testowanie na zwierzętach. Eksperymenty długoterminowe przeprowadzono z psami różnych ras, mieszka w żłobkach, w podwórkach i domach. Wszystkie dorosłe zwierzęta z wielką przyjemnością włączony do zasilania marki. Wśród nich było wielu zwycięzców wystaw i zwycięzców różnych konkursach.

W trakcie tych prac stwierdzono, że wszystkie psy mają wielką przyjemność w jedzeniu żywności. I bez względu na to, co jedli przed: suchą karmę lub inne znane marki naturalnej żywności. Stan zwierząt monitorowano weterynarzy gotowe do zakończenia eksperymentu w dowolnym momencie. Jednak długoterminowe karmienie „Dilli” wykazało, że wszystkie psy pozostały doskonałe zdrowie i wygląd. Naukowcy starannie badał stan zdrowia zwierząt. Okazało się, że wszyscy badani zachowane znakomite opcje: apetyt, zdrowe masy ciała, aktywności i wydajności. Oznacza to, że możemy stwierdzić, że jest doskonale wyważony i nie zbyt drogie jedzenie dla psów i kotów.