190 Shares 2079 views

Bekka Fittspatrik i jej książki

Literackiego dzieła świata w stylu fantasy i science fiction jest bardzo bogata i zróżnicowana. Dziś każdy czytelnik może łatwo znaleźć konkretny książkę, odpowiadające jego preferencji i upodobań. Oczywiście, najbardziej znany i popularny w ostatnich latach są opowieści o nastoletniego czarodzieja i miłosnych opowieści o wampirach. A co, jeśli nie jest wampirem? Ale wręcz przeciwnie – anioł? Po tym wszystkim, oni też mogą kochać … ten świeży i nowy pomysł zawarty w serii swoich książkach, młody autor Bekka Fittspatrik.


Życie autora

Future popularny amerykański pisarz urodzony w stanie Nebraska, w małej miejscowości North Platte. Powrót w 2001 roku, nie miała pojęcia, co stanie się popularny autor powieści science fiction czytać. W tym roku Bekka Fittspatrik otrzymał dyplom w dziedzinie zdrowia publicznego na Uniwersytecie Brigham Young. Pracowała jako sekretarka w Provo, księgowego i nauczyciela w zwykłym liceum, dopóki nie ukończył kursy i pisarzy nie pisać swoją pierwszą książkę. Dzisiaj, pisarz i jego rodzina mieszka w Kolorado.

Bekka Fittspatrik mówi jej ulubione rzeczy są uruchomione, odwiedzając różne sklepy obuwnicze i ich zasięg widzenia. Lubi oglądać dramatów kryminalnych, a nawet uwielbia lody, i za każdym razem stara się próbować nowych smaków.

Miłość w literaturze młody autor otworzył w dzieciństwie, kiedy ukrywał się z rodzicami czytać z latarką pod kołdrą książki o przygodach niezapomnianego Nensi Dryu i Trixie Belden.

Pierwsza książka

Otwarte talent literacki pomógł jej ukochanego męża, który w 2003 roku napisał do kursów literackich Becca. Dał urodzinowe przyjęcie niespodziankę swojej połowie. Bekka Fittspatrik ukończył z ich sukcesu i napisał swoją pierwszą powieść, «Szeptem», które w języku rosyjskim nazywa się „Szeptem”.

To właśnie ta książka i rozsławione Beck. Pierwsza powieść szybko zyskał zainteresowanie i miłość czytelników, a nawet stała się bestsellerem, w zależności od edycji New York Times. Prawa filmowe do książki zostały zakupione LD Entertainment studio. Prace nad filmem planuje się rozpocząć w 2013 roku, książka dostosowana do filmu było stworzenie Patrick Shon Smit, który stworzył serię „uniwersytet» (grecką). Do tej pory, film, niestety, nie wyszło, a jego los jest nieznany. Jest możliwe, że „Szeptem” zostanie pozostawiony bez adaptacji filmowej na dużym ekranie.

Inne książki

Który przyniósł słynnej powieści „Szeptem” jest kontynuowana. trzy powieść została opublikowana po pierwszej książce. Są one nazwane "Crescendo", "Oblivion", "Final". Pełny cykl pod nazwą „Cisza”. Innym została opublikowana powieść „Lochy zamku Langeais”, napisany przez Fitzpatrick. Becca, którego książki otrzymały uznanie i popularność wśród dzisiejszych czytelników, wydała całkowicie nową historię, o nazwie „Black Ice”.

"Black Ice"

Napisany w gatunku thrillera psychologicznego powieści jest bardzo ekscytujące i piersiach od pierwszych stron. Co ciekawe, nawet nazwa „Black Ice”. Bekka Fittspatrik opowiedział historię Britt Pfeiffer, który odbywa się w górach Wyoming. Siedemnaście dziewczyna trenuje aby wspiąć się na szczyt Mount Teton Range. Podczas burzy śnieżnej zmusił dziewczynę do opieki nad dwoma gościnnych właścicieli małego domu. Ale ich gościnność jest oszustwem, a Britt staje się zakładnikiem. Musi im pomóc zejść z góry bez szwanku. Jednocześnie, dowiaduje się o serii morderstw, które miały miejsce w tych górach, a Britt może być następną ofiarą tajemniczego zabójcy. W uzupełnieniu do kryminału w stylu thrillera i rozwija linię miłości między Britt i jej byłego przyjaciela Calvina, który przyszedł po nią w górach.