496 Shares 2961 views

Dlaczego podczas miesiączki zostawić kawałki mięsa, i co zrobić w tej sytuacji?

Przerażona kobieta konsultuje się z koleżankami, stawiając pytanie: „Dlaczego jest miesiączkować się kawałki mięsa?” girlfriends odpowiedzi nie są zachęcające. Niektórzy tłumaczą takie szczęście, że podobno jest płatkowane off polipa lub jakiś obrzęk. Inni – że to się dzieje, jeśli nie było awarii ciąży. Takie informacje frustruje kobietę jeszcze bardziej – przewlekłe aborcji, zwłaszcza podczas korzystania z antykoncepcji, z pewnością wskazują awarie zdrowotne.


I jako oficjalnej medycyny może wyjaśnić, dlaczego w ciągu miesiąca na zewnątrz kawałków mięsa?

Powody wyjściu z dużymi kawałkami

Oczywiście, oficjalna wersja medycyny, która wychodzi w trakcie miesiączki mięsa, nie nawet rozważać bez oględziny odpowiedzi daje rzadkie. Jedyną rzeczą, która może ona wyjaśnić, co wygląda jak wątroba i mięsa (duże kawałki) – jest to skumulowana skrzepu i kawałki złuszczony endometrium.

Duże kawałki OUT:

  • Dzięki zwiększonej krzepliwości krwi , lub odwrotnie, jeżeli skrócenie krzepnięcia.
  • Jeśli istnieje urządzenie wewnątrzmaciczne.
  • W chorobach zapalnych narządów kobiecych.
  • Podczas endemetrioza.
  • Kiedy występują zaburzenia hormonalne organizmu.
  • Jeśli istnieje gięcie macicy i dlatego gromadzi się we krwi.

Co robić w każdej sytuacji?

Wyjaśnienie dlaczego podczas comiesięcznych spośród kawałków mięsa stwierdzono. Co robić w takiej sytuacji?

We wszystkich przypadkach, trzeba skontaktować się z ginekologiem. W przypadku chorób zapalnych i żadne dodatkowe USG badania (co jest badanie zapewnia optymalny obraz narządów wewnętrznych) zwykle wymagają konsultacji z lekarzem hematologa.

Jeśli nie adnexitis, lekarz zaleci stosowanie niektórych leków, które mogą pomóc pozbyć się go.

Endemetrioz – choroba związana z hormonalnymi. To może być wyleczona, ale jest to trudne. Ginekolog leczenie przepisać.

Jeśli to wyszło podczas miesięcznego kawałku, ze względu na położenie macicy, to będą musieli zaakceptować.

Gdyby nie było duże skrzepy

niezależnie od pytania na własną rękę, ponieważ nie było nikogo, kobieta musi najpierw zwrócić się do ginekologa, a nie do jej przyjaciół. Takie same objawy mogą wskazywać różnych chorób lub nawet możliwość normalną. Czasem odpowiedź na pytanie, dlaczego podczas comiesięcznych spośród kawałków mięsa, a może trzeba skonsultować endokrynologa i chirurga naczyniowego. Jeśli zjawisko to nie jest związane z zapaleniem macicy lub lokalizacji, trzeba dostroić się do badania, które będzie wymagało dużo czasu.

Kiedy miesiączka są na czas i bezpiecznie, 1 lub 2 grona podczas miesiączki przyczyną strach nie powinien.

Konsystencja absolutorium nie jest jednolita w całym cyklu, zmiany koloru z ciemnym bordowym do Scarlet. skrzepy Sami są jasnobrązowe, bordowy, nawet czarne. Utracone podczas menstruacji krew bardzo szybko odzyskać ciało.

Jeżeli krwawienie po skrzepu nie zatrzymać się na dłuższy czas, i idą cały czas – jest to okazja, aby zobaczyć się z lekarzem, czasami nawet przed ustaniem miesiączki. Istnieje możliwość, że może zaistnieć potrzeba interwencji medycznej. Pytanie tylko, dlaczego w ciągu miesiąca na zewnątrz kawałków mięsa, należy poprosić lekarza nie jest konieczne. Aby prawidłowo sformułować reklamację w następujący sposób: „miesiączki są duże kawałki, które powodują obfite krwawienie.”