462 Shares 7761 views

Till jakim czasie jest możliwe do przerwania ciąży i jak to zrobić, jak bezpiecznie

Nieplanowana ciąża często występuje, gdy kobieta z nią najmniej przygotowane. Oczywiście, niektóre kobiety w ciąży okaże się, że kiedyś to się stało, trzeba rodzić, ale większość uciekają się do pomocy medycznej i przerywa ciążę. Przed aborcja jest konieczna, aby skonsultować się z lekarzem i dowiedzieć się, co razem można przerwania ciąży, poddania się badaniom przejść niezbędne badania w celu ustalenia lokalizacji jaj płodowych.


Tak więc, w naszym kraju, aborcja może trwać do 12 tygodni, licząc od ostatniej miesiączki.

Ten termin jest obowiązkowe zostać potwierdzone przez wyniki USG.

Za pomocą ultradźwięków również potwierdzić, że ciąża macicy, i dowiedzieć się liczbę owoców.

Oczywiście, jeśli starają się rozwiązać ciąży we wczesnym okresie, to jest możliwe, aby spowodować mniejsze szkody dla organizmu kobiety.

Na przykład, jeżeli okres ponad 7 tygodni ciąży rozwija się, to zazwyczaj prowadzi się aborcji, lub jak to nazywa, „Czyszczenie”.

Jest to operacja chirurgiczna, ingerencja w ciało kobiety. Szyjki macicy rozwija się w macicy wprowadzenie specjalnego narzędzia, które strugane jego ubytek. Należy zauważyć, że procedura ta jest wykonywana przez lekarzy niemal dotknąć.

Jeśli nie chcesz, aby zrobić zwykły skrobania, to lepiej, aby z góry wiedzieć, ile czasu, zanim będzie można przerwać ciążę. Jeśli pójdziesz do lekarzy do 7 tygodni, a następnie można zaoferować aborcji próżniowej. Przez zeskrobanie różni się tym, że owoce nie jest usunięty ze specjalnymi łopatkami i jest zasysane z próżnią macicy. Z procedury nie różni się od zwykłej aborcji w główkowej rozszerzających i macicę wkłada się do rury połączonej z pompą próżniową. Na krótką metę płód jest całkowicie wyssana. Jeśli aborcja jest próżnia przeprowadzone w późniejszym terminie, próżnia może zostać wyciągnięty tylko niektóre części dziecka, a do pełnego oczyszczenia macicy nadal będą musiały przeprowadzić normalną skrobania.

Tak, wiedząc, jak długo, zanim będzie można zakończyć próżnię ciąży wiele udać się do lekarza, gdy tylko zobaczył pozytywny test ciążowy. Prawdą jest, że współcześni lekarze obserwuje pojawienie się nowych leków, na okres do 7 tygodni mogą być zalecane do przeprowadzania aborcji medycznej. W rzeczywistości, jest to metoda najmniej traumatyczny. W celu zakończenia ciąży pigułki, wystarczająco dużo czasu, aby zobaczyć kompetentnego eksperta. Tak, wcześniej hold takich aborcji, tym większe szanse na korzystny wynik bez żadnych konsekwencji dla kobiety. Brak interwencji chirurgicznej i konieczność siłą otworzyć szyi pozwala organizmowi odzyskać szybciej po aborcji medycznej.

Zrobić przerwę, jak to możliwe, a w późniejszym terminie, ale tylko wtedy, gdy ma jakąś chorobę. Oczywiście, w każdym przypadku tylko lekarz musi określić, jak długo, zanim będzie można przerwać ciążę i czy jest lepszy sposób to zrobić.