255 Shares 1640 views

Seks po aborcji – od czego zacząć?

Aborcja – operacja że aborcja, która odbywa się albo na wniosek samej kobiety, lub niezbędnych wskazań medycznych. Chociaż nie jest to dużo, ale w procesie jej wdrażania genitaliów kobiet w różnym stopniu, są ranni. Podczas operacji naruszona integralność naczyń powierzchniowych. Następnie, macica ma otwartą ranę, którą można uzyskać różne infekcje. W związku z tym, płeć po aborcji jest wysoce niepożądane. Wznowienie aktywności seksualnej jest możliwe dopiero po 3-4 tygodniach, gdy macica zatrzymać krwawienie.


Abstynencji od seksu po aborcji pomoże uniknąć ponownego zapłodnienia. Po tym wszystkim, należy wziąć pod uwagę, że po rozwiązaniu ciąży ciało kobiety może pojąć po zaledwie 14 dni. Dlatego po operacji, partnerzy muszą być zabezpieczone co najmniej miesiąc, sześć miesięcy lub nawet lepiej. Taki środek jest konieczny w celu zapewnienia kobiecego ciała nieco od poprzedniej ciąży. Ponadto, z uwagi na szybki poczęcia dziecka po aborcji, czy medycznych lub chirurgicznych, miał większe ryzyko nieprawidłowości w procesie przenoszenia dziecka, wywołując utratę płodu nawet na dłuższy okres. Dlatego życie seksualne po aborcji i antykoncepcji – są nierozłączne.

Najbardziej wiarygodne i bezpieczne środki ochrony, jak był i pozostał prezerwatywy. To nie tylko pomaga zapobiegać powstawaniu niechcianych ciąż, ale również chroni partnerów z chorobami, które są najczęściej przenoszonych przez sposób seksualnej. Jeśli aborcja nie jest procesy zapalne, ginekolodzy umożliwić korzystanie z urządzeń wewnątrzmacicznych. Jeżeli operacja została przeprowadzona w pierwszym trymestrze ciąży, mogą ubiegać się bezpośrednio w aborcji w drugim trymestrze – 6 tygodni. Te kobiety, które są przyzwyczajeni, to zaleca się stosowanie antykoncepcji hormonalnej jako stosować tylko te leki, w których poziom hormonów nieco spadła.

O tym, że można rozpocząć seks po aborcji przeprowadzonej przez chirurgiczne lub medycznych, ekspertyzy rozchodzą. Niektóre zakazać stosunek seksualny po aborcji i metod chirurgicznych i medycznych. I wiele z nich jest zdania, że seks po aborcji przeprowadzonej za pomocą leków może zostać przedłużona nawet przed miesiąca.

Wiele kobiet często nie wiedzą, jak się zachować po aborcji, zwłaszcza w łóżku. W rzeczywistości, po aborcji zakłócone hormonów, tak że nie jest utrata zainteresowania seksem. I negatywny wpływ operowanych w większości pozostaje długo. Dlatego seks po aborcji staje się duży problem. To właśnie w tym czasie bardzo często partnerów seksualnych przestają rozumieć siebie nawzajem. I każdy myśli, że on ma rację. Ale problemem jest niechęć mieć seks sam w sobie nie będzie nigdzie. Więc nie trzymać wszystko w sobie, ponieważ w takiej sytuacji, to prosta rozmowa „Serce do serca”, dzięki której można osiągnąć kompromis w relacjach osobistych. Ale jednocześnie starają się obejść bez krytyki. Wszakże, jak to mówią, gdzie cienkie, tam i rozdarcie.