337 Shares 2733 views

Mogę wiśnie karmienia piersią oraz w jakich ilościach?

Więc stać się matką. Twoje dziecko jest jeszcze bardzo małe, i chcesz dać mu jak najlepiej, ale nie wiesz od czego zacząć? Prawidłowe akt matka – pielęgniarka dziecko w mleku matki. Że skorzystał dziecko, musisz jeść prawo. W pierwszych dniach życia, nie jest możliwe, aby zużywać „kompleks” mleko wypełnioną różnych witamin, ponieważ może to prowadzić do fermentacji w jelicie, bóle brzucha. Dlatego bardzo ważne jest, aby wiedzieć, jakie owoce podczas karmienia piersią może i powinien korzystać.

pierwszy miesiąc

Wiele matek zapytać: „Czy piersią wiśnie?” W odpowiedzi otrzymasz kontr-pytanie: „Ile miesięcy dziecka” Fakt, że w pierwszym miesiącu życia matki dziecka, pożądane jest, aby usiąść na kaszek i zup na drugim bulionu. Staraj się nie jeść żadnych owoców z wyjątkiem jabłek. całkowicie wykluczyć z diety groch, fasola, kukurydza, pieczarki, pomidory. Unikaj jedzenia smażone, solone, pieprzem, wędzone. Również w pierwszym miesiącu życia dziecka nie jeść świeże warzywa, kapusta, a wszystkie produkty są czerwone. Ten kolor w przyrodzie jest odpowiedzialny na kwotę zawartą w warzywa lub owoce złożone związków wywołujących alergię. Niektóre dzieci nie tolerują mleka krowiego, więc nie jest to pożądane produkty mleczne w pierwszych czterdziestu dni. Ale jeśli nie można sobie wyobrazić bez śniadania coś takiego, pozwól sobie kanapkę z serem.

Do sześciu miesięcy

Najbardziej ścisła dieta dla karmiącej matki trwa pierwszy miesiąc. Następnie co trzy dni w diecie może być stopniowo dodać jeden świeżych warzyw lub owoców. Najważniejsze jest to, aby śledzić reakcję grudnichka do nowego składu mleka. Jakie owoce można jeść podczas karmienia piersią? To pytanie nie ma jednoznacznej odpowiedzi. Aby dowiedzieć się, należy wiedzieć, co następuje:

  1. Kim jesteś w pochodzeniu i co wyścig należysz? Jeśli jesteś African-American, uzasadnione jest założenie, że twoi przodkowie jedli dużo owoców tropikalnych, które w umiarkowanych szerokościach geograficznych są uważane za egzotyczne. W ten sposób organizm jest gotowy do spożycia ananas, banan, kiwi, a co najważniejsze, nie powoduje negatywne reakcje u dziecka. Można również spożywać czekoladę.
  2. Mogłem mieć prababkę? Spróbuj zrozumieć, że kobiety nie mają stylu europejskim stabilną odporność na passiflory, cape agrest, ananas, mango. To, co może być owoce piersią zależy nawet na takich pozornie niepowiązane rzeczy.
  3. Wszelkie owoce, nawet najbardziej odpowiedni dla Ciebie z punktu widzenia etnicznego, należy zachować ostrożność. Mogę karmienie piersią wiśnie? Tak, gdy dziecko osiągnie wiek trzech miesięcy. Start z jednym małym kawałku lub jagód. Następnego dnia, jeść dwa razy tyle. Uważaj na zmiany w zachowaniu grudnichka. Jeśli dziecko czuje się normalnie, to pytanie „czy piersią wiśnie” sfilmowane w cztery dni to stopniowe przyzwyczajenia. Jedz, ile chcesz.

Pierwszy rok

Tutaj karmione dziecko przez rok. Musi w tym czasie zaczął jeść pokarmy stałe i nie potrzebuje tak dużo w mleku matki, jak wcześniej. Teraz można zdecydować, kiedy do oddzielenia go i przełożyć się na dobre odżywianie. Ale dla tych, którzy nadal karmić piersią, pozostaje pytanie o dietę. Mogę karmienie piersią wiśnie? Oczywiście. Co więcej, nawet do roku, trzeba mieć już wypróbować wszystkie owoce wiedzieć reakcję dziecka do nich.