338 Shares 9875 views

Jak zarabiać w grupie „Kontakt” w kieszeni?

Sieci społecznościowe są wygodne, nowoczesne środki komunikacji. Nie każdy wie, ale są one również na miejscu, aby generować dochód. Jeśli zastanawiasz się, jak sprawić, by grupa „VKontakte”, to czytaj dalej!


Co jest potrzebne

Zanim pójdziesz się jej pierwszy zysk w sieciach społecznościowych muszą otrzymać następujące ważne „narzędzia”:

 • Rachunek "VKontakte". Ta pozycja może przegapić tych, którzy mają już konto w sieci. Ci, którzy tego nie robią, powinni przejść nieskomplikowany rejestracji, w przeciwnym razie nie będzie wiedział jak zrobić grupę „Kontakt”. Cały proces jest całkowicie wolny.
 • Konieczne jest, aby zespół z wieloma przyjaciółmi. Aby to zrobić, należy stale uzupełniać to ciekawe i istotne informacje. Tylko w ten sposób można to dobry dochód z tego rodzaju dochodu.
 • Główną rzeczą, która jest potrzebna – to ciekawy pomysł.

Po jak utworzy grupę aktywnych i zebrać dużą publiczność, można pomyśleć o tym, jak zarabiać w grupie „kontakt”. Istnieją różne opcje z ich zalet i wady.

sposoby zarabiania

Jednym z popularnych pomysłów – grupa jak w sklepie internetowym. Eksperci twierdzą, że nie jest bardzo skuteczne. Z wyjątkiem, jeśli chodzi o właściciela dużej firmy z jej sieci sklepów detalicznych na terenie całego kraju, a także z kilku stron. W tym przypadku grupa – inny środek do komunikowania się i przyciągnąć klientów. Wielu użytkowników narzeka, że są one dość grup sklepów, rzeczy, które każda oferta zakupu. Ponadto uważa się, że to nie jest stałe i nie wzbudzić zaufanie. W związku z tym lepiej, aby dogodnym miejscu w Internecie na wykupionej domeny. Dlatego, jeśli chcesz opłacalna rynek lepiej zainwestować dla danego zasobu w sieci. W tym względzie społecznościowy nie jest bardzo skuteczne.

Więc pozostaje pytanie jak zrobić grupę „Kontakt”. Doświadczeni użytkownicy mówią o sprzedaży promowanych zespołów. Cena sięga nawet do 2 tys. Dolarów. Kuszące? Jednak pieniądze nie trafi do rąk własnych. Nikt nie chce pustą grupę z kilkoma uczestnikami, nawet za 50 rubli. należy:

 • znaleźć popularnym tematem dla grupy;
 • poszukać ciekawego materiału;
 • zwiększenie liczby uczestników, stale przyciąga nowych.

Może trzeba dużo czasu i wysiłku na rzecz wspierania grupy. Po tym konieczne jest, aby spróbować znaleźć kupca. Mniej tej metody – Pierwsze jedną opłatę. Po sprzedaży już rozstał się z zespołem, ona nie przyniesie Ci zysk.

Niektórzy użytkownicy mogą być zainteresowani, aby wiedzieć , jak zarabiać pieniądze w kontakcie poprzez umieszczenie reklamy. Jest to najbardziej opłacalne i łatwy sposób. można umieścić różne banery w swojej grupie.

Odmiany takie zarobki

Programy partnerskie może przynieść niewielki, ale dość stabilne dochody. Aby to zrobić, należy zalogować się do partnera serwisowego i umieścić linki do stron internetowych, które są reklamowane. Istnieją trzy sposoby, aby zarobić w tym przypadku.

 • Po kliknięciu na link.
 • Za zakupy, które sprawiają, że na stronach partnerskich, przechodząc z dala od ciebie.
 • W przypadku jakichkolwiek „efektywności” użytkowników. Na przykład, jeśli użytkownik przyłącza się do jakiegokolwiek biuletynu lub korzystania z określonych usług.

Jest jeszcze tego rodzaju programy partnerskie jak usługi SMS. Za to, że użytkownicy są pewne testy można dostać dobry procent. Wystarczy pamiętać, że tych, którzy chcą nauczyć się różnych „super diety”, „tajemnica jego nazwą” mniej.

Innym sposobem na zarabianie pieniędzy na reklamę – niezależnego poszukiwania klientów poprzez umieszczenie propozycji na forach, blogach. Jeżeli grupa jest popularny, to będzie chętny, aby zaznaczyć swoją reklamę. Dużo tutaj zależy od uczciwości i partnerami na temat swoich umiejętności organizacyjnych.

Nadal możliwe jest, aby „Kontakt” Husky. Do tego są specjalne usługi. Jak to działa? To proste, wystarczy zarejestrować się na stronie, wybrać określone zadania i dostać swoje pieniądze. proste zadania:

 • Kliknij na „Lubię to”, „Udostępnij”.
 • Zostań pewna grupa itp. D.

Koszt zależy od złożoności zadania.

Według wielu, najskuteczniejszymi zarobki „VKontakte” będzie umieszczając linki reklamowe do różnych zasobów. Tylko trzeba zrobić wszystko z umysłu, a nie być spamerem.