876 Shares 1136 views

Oszukać Retweets – co to jest? Jak oszukać lub usunąć Retweets?

Sieci społeczne w dwojaki sposób ocenianych dzisiaj. Ktoś uważa je za złe, ponieważ te środki przyczyniają się do nierealistyczne straty czasu pracy na pracowników biurowych, inni ludzie widzą w ich rozpowszechnianiu pozytywnego trendu.


I nie chodzi tylko o to, że pozwalają komunikować się z przyjaciółmi, ale także dobre warunki do zarobków. Nie jest tajemnicą, że konto nieskręcana, można zarobić wielkie sieci społecznych, umieszczanie tam reklamę niestandardową i ankiet.

Jednak przedstawiciele Facebook i Twitter niedawno postanowił „legitymizować” Te klasy użytkowników, w otwartym mówiąc, że od teraz te sieci społeczne są wolne do wykorzystania jako miejsca reklamowe.

Co do „Twitter” W ciągu ostatnich dwóch lat tylko povalny skala wziął oszukać Retweets. Co należy rozumieć pod tym pojęciem? W tym artykule staraliśmy się zebrać wszystkie najważniejsze informacje o tym pojęcia.

Co to jest?


Po prostu, tak zwany spis podoba Ci myśli innego użytkownika na stronie. Jest to, ogólnie rzecz biorąc, analogiem „lubi” w sieciach społecznych. Robi Retweets, pomagasz komuś, aby zwiększyć świadomość swojego konta, dodawać autorytetu jego wypowiedzi. Nadchodzi w czystej psychologii, jeśli ludzie zobaczą, że na płycie pewna osoba odnosi się do dużej liczby użytkowników, to podświadomie zaczynają mu ufać.

Aby retweet, wystarczy kliknąć na odpowiedni przycisk znajdujący się w dolnej części sprawozdania. Natychmiast po tym, mała pojawia się okno dialogowe, w którym należy potwierdzić, że chcesz udostępnić ten post z innymi. To co Retweet.

usuń Retweet

Nawiasem mówiąc, po co w takim przypadku należy usunąć cytatów? Co to jest Powinno to sprawić, że cytowane użytkownikowi, że zdjął cytat? Co do zasady, ludzie po prostu oczyścić swoje konta na nieaktualnych informacji, które nie są już potrzebne.

Oczywiście, stare Retweets również zostaną usunięte, ponieważ nie ma praktycznego obciążenia już nie są. Bo co to retweet? Jest to rodzaj „kabla”, rozprowadzane wśród dużej liczby osób, które odnosi się do kilku ważnych i aktualnych wydarzeniach. Kiedy mija czas, informacja staje się nieistotna.

Usuń to łatwiejsze niż kiedykolwiek ponownie kliknąć na tym samym kierunku, co jest spis ludności. Komunikat „Anuluj Prześlij dalej”, po potwierdzeniu, że informacje zostaną całkowicie usunięte ze strony w „Twitter”. Oto jak usunąć Retweet.

oszukać

Nawiasem mówiąc, co jest potrzebne do pakowania Retweets? Co takiego jest ta akcja jest taka, że wiele firm są skłonni zapłacić pieniądze, a wiele z nich? Jeśli uważnie przeczytać wprowadzająca część artykułu, można sobie łatwo odpowiedzieć na te pytania.

Należy jednak nadal podkreślają swoje dane. Po pierwsze, reklama stanowisko rozprowadzana do możliwie największej liczby użytkowników, nieuchronnie wynika, że grupy docelowej, której ta reklama była skupiona.

Po drugie, jeśli ktoś widzi w „Twitter” swojego przyjaciela (najlepiej znanej z nim, a nie tylko w przestrzeni wirtualnej) nawet otwarcie reklamuje stanowisko, to jest cztery razy bardziej narażone na pokusę, aby zobaczyć pełną wersję rekordu, jeśli porównamy zachowanie użytkownika w przypadku, gdy widzi te same informacje w nieznanym koncie. Naturalnie, powrót na reklamę będą znacznie wyższe.

Gorące

Ponadto, odgrywa ogromną rolę i zachowanie administracji sieci społecznej. Eksperci w dziedzinie komputerów i bezpieczeństwa sieci wielokrotnie ostrzegał, że usługi socjalne nie tylko zbierać informacje o użytkownikach, ale także w odniesieniu do rozporządzania nim swobodnie z korzyścią dla reklamodawców.

Wyobraźmy sobie, jakiego rodzaju firmy zajmującej się projektowaniem stron internetowych, otrzymują od podawania informacji o tych użytkownikach, którzy aktywnie interesują się tym tematem. Jeśli umieszczony na stronach przynajmniej niektórych z nich tweets tematycznych, to prawdopodobieństwo ich spisu wzrośnie wielokrotnie. Co jest w tym przypadku rola Retweets? Wiesz co Ukierunkowane dostarczanie reklam? Tak, dystrybucja takich stanowisk wśród potencjalnie zainteresowanych takiej informacji o użytkownikach i mają ten rodzaj reklamy.

To co retweet, jeśli mówimy o wartości reklamowej rozpowszechniania cudzych cytatów.

I jeszcze raz o „instynkt”

Jak dla zwykłych użytkowników, po raz kolejny przypomnieć, że z takim banalnych środków mogą znacznie zwiększyć świadomość i wiarygodność ich własny rachunek. Och, to jest nasza natura i ograniczenia sieci społecznych: jeśli piszesz dużo „lubi”, że większość publiczności jest skłonny zaufać tej informacji jest niemal lekkomyślnie. Wysokiej jakości, pouczające i bardzo przydatny post w „Twitter”, który nie ma Retweets, nie przyciągają uwagę użytkowników częściej.

Czy to możliwe, aby oszukać darmo?

Tak, nie jest, jak w sieci, istnieje wiele bezpłatnych usług, które świadczą takie usługi. Aby skorzystać z ich oferty, trzeba mieć skrzynkę poczty elektronicznej, jak również kont w możliwie najszerszym zakresie sieci społecznościowych. Tak więc, w co Retweet „Instagrame”, automatycznie przyciągnąć uwagę bardzo obiecującego publiczności.

To nie tylko przyspieszyć proces oszukiwania samego siebie, ale także znacząco zwiększyć prawdopodobieństwo niektórych szczególnie atrakcyjnych ofert. Ponadto, obecność wielu kont w różnych serwisach społecznościowych pozwala na dotarcie do dużej grupy odbiorców, nie tylko różne rodzaje użytkowników, ale również zaangażować się w materiale krosspostami że również drastycznie zwiększa prawdopodobieństwo, że materiał będzie cytowane i Retweets.

Przykłady usług za oszukiwanie

W RuNet najczęściej i skuteczne są usługi trzech firm. Oto one:

  • LikeTweets.
  • AddMeFast.
  • YouLikeHits.

Wszystkie te usługi mają przyjemny i przyjazny interfejs, posiada ogromną bazę użytkowników (rachunki bieżące, a nie boty), w którego imieniu i potrwa podając materiał.

praktyczne porady

Ważne! Po zarejestrowaniu się w tych usług, należy prawidłowo określić adres swojej poczty elektronicznej: specjalny link przyjdzie do niego, po kliknięciu na który aktywacji konta.

Po pierwsze, trzeba wykonać pięć prostych zadań (informowanie o służbie do znajomych, na przykład), to będziesz już w stanie likwidacji Retweets. Ponad 20 questów otrzymasz 150 nowych Retweets od użytkowników mieszkających na co dzień. Można sobie wyobrazić, jak szerokie perspektywy mogą być otwarte w tym tempie rozpowszechniania materiałów w internecie!

Ważne! Nie bądź chciwy. Po raz pierwszy to lepiej nie próbować sztucznie zwiększyć popularność swojego konta, niektóre skokowo. Lepiej rozkręcić koncie trochę, ale bardziej regularnie, jak to możliwe. W tym przypadku, system oceny aktywności konta jako „organiczny”, ale dlatego, że powody blokowania nie będzie.

Nie zapominajcie, że tylko jeden owijanie popularności dostaniesz: nie zapominaj od czasu do czasu napisać naprawdę ciekawe i pouczające post. Powodzenia i szybki wzrost liczby aktywnych czytelników! To co Retweet. Umiejętnie korzystając cytat, można otrzymać z konta dobrych zwrotów pieniężnych.