276 Shares 4792 views

Lek "Preductal". Instrukcje użytkowania


Instrukcja przygotowania „Preductal” Instrukcja opisuje jak czynnik mający wpływ dusznicy bolesnej i anty-niedokrwienną. Aktywny składnik leku jest chlorowodorek trimetazydyna. Wśród zależnej – dwuwodny wodorofosforan wapnia, stearynian magnezu, hypromellozy, bezwodną krzemionkę koloidalną, powidon.

Kompozycja osłonki jako: E 171 (dwutlenek tytanu), E172 (tlenek żelaza czerwony), stearynian magnezu, hypromelozę, makrogol 6000 glicerolu.

Lek „Preductal” jest w formie tabletek, charakteryzuje się krótkim czasem działania. Składnik aktywny narzędzia stabilizuje metabolizm energetyczny komórek w obecności w nich niedotlenienie lub niedokrwienie. Wynika to ze spadku wewnątrzkomórkowego ATP.

medycyna "Preductal". Wykorzystywać w kardiologii

W badaniach klinicznych stwierdzono, że środek farmaceutyczny jest za właściwe wyznaczyć zarówno kompleksowe i w monoterapii. Jest wskazany w przypadku leczenia przewlekłego, nie tylko jednak ostrych warunkach.

Lek „Preductal” (instrukcje użytkowania poinformuje) po uderzeniu w brzuch jest wchłaniana wystarczająco szybko. Maksymalne stężenie leku uzyskuje się po upływie pięciu godzin. Należy zauważyć, że z funduszy może być stosowany niezależnie od posiłków. Okres półtrwania wynosi około siedem godzin. Jeśli wiek pacjenta ponad sześćdziesięciu pięciu lat, okres ten zwiększa się do dwunastu godzin. Zasadnicze leki wydalane przez nerki.

Lek „Preductal” instrukcja obsługi zaleca się w następujących przypadkach:

– Długotrwałe leczenie choroby wieńcowej serca oraz do zapobiegania ataku dusznicy bolesnej (składające się z mono- lub terapii skojarzonej).

– eliminacja szumu w uszach, zawroty głowy, słuchu i innych objawów cochleovestibular niewydolnością pochodzenia niedokrwiennego.

– Terapia chorioretinal zaburzenia naczyniowe ze składnikiem niedokrwiennym.

Oglądany lek jest przypisany, w zasadzie jedna tabletka dwa razy dziennie (korzystnie rano i wieczorem). Czas trwania zajęć terapeutycznych jest określona przez rzeczoznawcę indywidualnie.

W rezultacie, lek może wystąpić nudności, wymioty (rzadko) i reakcje alergiczne.

Lek „Preductal” (instrukcja obsługi zawiera tę informację) jest przeciwwskazane, jeśli występuje nadwrażliwość na jego składowych, jak również podczas karmienia piersią (jeśli to konieczne, jego stosowanie jest konieczne, aby wstrzymać laktację). Nie jest również przewidziany w okresie oczekiwania na dzieci, ponieważ nie ma danych klinicznych dotyczących bezpieczeństwa stosowania leku w tym czasie. Ponadto, z podobnego powodu lek nie powinien być wzięty do pacjentów z upośledzoną funkcją wątroby, jak również u pacjentów z ciężką niewydolnością nerek.

W wyniku leczenia funduszy już w piętnastym dniu u pacjentów z dławicą zwiększyła rezerwę przepływu wieńcowego, zapobiegając wystąpieniu uszkodzenia niedokrwiennego w wyniku wysiłku fizycznego. Ponadto, znacząco zmniejsza liczbę ataków dusznicy.

Wskutek uwagę środka farmaceutycznego mogą powodować zaburzenia trawienne działanie systemu.

Lek zaleca się utrzymywanie w temperaturze powietrza nie większej niż trzydzieści stopni Celsjusza.

Okres przechowywania leku wynosi sześć miesięcy. Nie powinien być stosowany po narkotyk.

medycyna apteki „Preductal” można kupić tylko na receptę.