134 Shares 5518 views

Prawo makijaż dla niebieskich i zielonych oczach

Nawet zwykły dziewczynka prawo makijaż jest w stanie przekształcić się piękna, ale jeśli kobieta jest piękna, dobra, „make-up” tylko dać mu świecić. Czy to niebieskooka blond lub rude zelenoglazka kompetentnie pomalowane oczy zaakcentować swój blask i piękno. Oczywiście, informacje o wyborze odpowiednich kosmetyków kolor może być wyjąć wiele kolorowych magazynów, ale nie powinny być malowane „jak każdy inny.” Porady makijaż uznani artyści i styliści mogą być traktowane jako podstawa, oddanie jej osobiste piętno indywidualności.


Przed podjęciem właściwej makijaż dla niebieskich oczu, należy odebrać cień i inne kosmetyki kolorem. Oczy błękitny garnitur, blady róż, złote, srebrne i fioletowe barwy. nie powinny być wyłączone i niebieskim zakresie, ale z tego wyboru cienia musi być jaśniejszy lub ciemniejszy niż kolor tęczówki. Szczególnie skuteczne będzie wyglądać bogatych niebieskie kosmetyków. Ten kolor jest bardzo dobrze pasuje do wieczora, „make-up”. Niebieskie oczy podkreślone przez jasnych odcieniach różu i fuksji makijaż, zawsze wyglądają głęboki i tajemniczy.

Dzień prawo makijaż może składać się z srebrzyste cienie. Mogą one być stosowane na różne sposoby – albo przez stulecia lub cienkiej taśmy wzdłuż jej krawędzi. Aby wzmocnić taką „srebrną” efekt jest poprzez obwód i ciemnobrązowego brązowy tusz do rzęs. Odcień barwy pomarańczy w połączeniu z brzoskwini lub bladoróżowy garniturze i makijaż do makijażu w ciągu dnia, ale silniejszy efekt będą one miały na wygląd wieczorem. Dla blondynek sam odcień pomarańczy staną się prawdziwym „highlight”.

Prawo makijaż dla zielonych oczu powinna być dobrana w zależności od koloru skóry i włosów. Blond i białe ocieplane zelenoglazkam nadające magentas średnich i jasnych odcieniach, jak również brzoskwinia, brązowy i seledyn. Należy pamiętać, że zielone oczy nie są chłodne odcienie, a także czarny tusz do rzęs i eyeliner. Sum zielone oczy i rzęsy poleca kosmetyki farbowania ciemnobrązowy lub ciemnoszary. Szczególnie niebezpieczne dla zielonooki odcień tego samego koloru – oni „konsumować” szmaragdowy odcień, a oczy są szare lub niebieskie. Ale czerwonawe odcienie, a wręcz przeciwnie, podkreślają tęczówki szmaragd i sprawiają, że szczególnie jasne. Stosując prawo makijaż, zielonooka być ostrożnym z różowym makijażu, ponieważ kolor ten nie jest dla każdego. Optycznie powiększyć oczy pozwalają biały lub złoto ołówki, przeznaczone do oczu wykładziny. Złożony wieczór „make-up” składa się z kosmetyków różne odcienie brązu do tępego ultramaryny.

W odniesieniu do metod nakładania kosmetyków, prawo makijaż jest taka sama, niezależnie od koloru oczu. Po pierwsze, powinien „przygotować” oczy, powodując w proszku na powiekach. Jeśli zrobić makijaż na imprezę, to lepiej umieścić na wierzchu fundamentu – z nim w cieniu wieków nie „pływać” i trzymać się znacznie dłużej. Ale codziennie „make-up” wymaga bardziej delikatnych, pastelowych kolorach. cienie cień powinien być inny od koloru nie więcej niż trzech kolorach.

Istnieje wiele opcji do makijażu, które pomogą zwiększyć połysk niebieskie lub zielone oczy błyszczały. Co to jest „make-up” do wyboru – to zależy od osobowości właściciela.