865 Shares 3479 views

Usuwanie zmarszczek lub przywrócić młodość

Zatrzymaj się na czas nie jest to możliwe, jednak może spowolnić jego skutków na skórze. Nawet po 25 latach, powoli zaczyna tracić swoją elastyczność, na jej pierwsze zmarszczki pojawiają się znacznie zmniejszyć odcień skóry i sprężystość wpływy środowiskowe. Ale nie rozpaczaj. Konieczne jest, aby przyjąć wszystkie środki, które zapewnią współczesnej kosmetologii, aby zapobiec miażdżący skóry, aby zapewnić zachowanie jego naturalnego piękna i młodości, nawet przez wiele lat. Na szczęście takie środki dzisiaj duży zestaw, więc każda kobieta ma możliwość wyboru opcji, która najlepiej zaspokoić wszystkich swoich potrzeb. Zmarszczek usuwanie odbywa się na różne sposoby. Szczególnie pozytywnie sprawdzony peeling chemiczny, korektę kontur, laseroterapii i Botox. Rozważmy każdy z nich.


Prowadzenie peelingu chemicznej pozwala złuszczają górne zrogowaciałej warstwy skóry, dla których stosuje się glikol (produkowanego z trzciny cukrowej) lub kwas owocowy. Zabieg poprawia sostyanii skóry aktywują procesy regeneracyjne niszczy drobne zmarszczki.

Polerowanie laserem – usunięcie zmarszczek, który wytwarza się przez działanie na powierzchnię skóry wiązki laserowej, które wyrównuje ulgę odparowanie naskórek. Zabieg przeprowadzany jest w znieczuleniu miejscowym. Wynikiem tego jest widoczne od razu, to jest, po pierwsze szlifowanie. Ponieważ pomaga odmłodzić skórę i nadając jej rodzaj pełen świeżości i zdrowia. Usunięcie zmarszczek mimicznych i starczej.

Innym popularnym procedura Botox. Lek wstrzykuje się do obszarów problemowych, w których produkuje relaksujący wpływ na mięśnie, które są źródłem pojawienia się zmarszczek na twarzy. Skuteczność preparatu Botox sprawdzony przez wiele lat jego stosowania w kosmetykach. Na przykład, usunięcie zmarszczek wokół oczu za pomocą tej procedury – to kwestia 15 minut.

Kontur plastik jest trochę podobna do poprzedniej metody. To oznacza, że preparaty do iniekcji o natury konieczne dla utrzymania młodzieży kwasu hialuronowego. Odmładzający mikroigły kompozycja jest podawana bezpośrednio pod zmarszczki którym wypełnia podmorschinnye porów, co prowadzi do ich zaniku, a wyrównywania skóry. Procedura zajmuje mniej niż godziny.

Do wszystkich powyższych procedur, istnieją pewne przeciwwskazania. Na przykład, choroby skóry, słabą krzepnięcia krwi, ciąża, nadciśnienie.

Dla tych, którzy nie przemawia do wstrzykiwań lub brakiem możliwości w słońcu (po laserowy lub peelingi chemiczne), usuwanie zmarszczek i odmłodzenia skóry wokół oczu jest możliwe za pomocą specjalnych kremów. Przez ich wykonania, nie są one gorsze od zabiegów kosmetycznych. W strukturze, musi zawierać następujące elementy: elastyny i kolagenu, keratyny i kwas hialuronowy, a jako kompleks witaminy (A, B, E i C). Taka struktura przyczynia się do odtworzenia elastyczności skóry i owalu twarzy, eliminując zmarszczki.

Usuwanie zmarszczek – to proces, który wymaga zainwestowania pieniędzy, czasu i wysiłku. Jednak zamiast kobiety odzyska molodst, zaufanie do siebie i swojej urody.