298 Shares 4126 views

Chiński Mask: opinie. Przepisy na Skincare

Chińczycy przywiązują wielką wagę do nie tylko ich zdrowia, ale także urody. Wpadli z unikalną makijażu, który później stał się znany na całym świecie. Chiński Mask – unikalny produkt opracowany przez kosmetyczki z naturalnych składników. Nadają się do różnych typów skóry, więc każda dziewczyna lub kobieta będzie mógł wybrać dokładnie to, co chciała dla siebie.

Korzyści z chińskimi masek

Po zastosowaniu 2-3 razy w tym kosmetycznych, skóra zaczyna się zmieniać: iść trądzik, zaczerwienienia, wypryski, czarne kropki. Dla każdego typu osoby mogą wybrać odpowiednią maskę.

Chińczycy są stosowane w kosmetykach naturalnych wiele różnych ziół, które w magiczny wpływ na skórę. Do tej pory, każdy chiński twarzy maska wykonana jest na najnowszych technologiach. Wynik jest godny pochwały.

Maski są:

  • Tkanina – narzędzie nawilża skórę i napina ją. Jeśli nie było łuszczenie i zaczerwienienie, a ta maska nie jest dla ciebie.
  • Kolagen – środek przeciw starzeniu. Dzięki niemu zmarszczki wygładzone w ciągu zaledwie kilku dni. Maska jest przeznaczona wyłącznie do jednorazowego użytku. Zwykle składa się z dwóch płyt, które są już środek impregnowane. Są one przygotowane do użycia.
  • Środek domu – kosmetyki wybielające i inne. To wszystko zależy od składników, które zostały użyte.

Maski można kupić w każdym salonie kosmetycznym lub sklep i stworzyć własną. Ale najpierw trzeba znaleźć dokładnie to narzędzie, które Ci odpowiada. Istnieje opinia, że maska, wykonane przez ręce, lepiej niż kupić. będziesz wiedzieć dokładnie, jakie składniki są częścią.

kosmetyczki polecam

Jeden z najlepszych produktów kosmetycznych do pielęgnacji skóry są uważane za wiele chińskich twarzy maski. Recenzje mężczyzn, którzy próbowali je pozytywnie. Twierdzą oni, że ten kosmetyki pomóc bardzo szybko, dosłownie po dwóch lub trzech dniach stosowania.

Przed użyciem maski potrzebne, aby całkowicie pozbyć się makijażu. To znaczy, mogą być zastosowane do pół godziny i 20 minut. Po upływie tego czasu, trzeba usunąć maskę: moczyć wacikiem ze specjalnym balsamem i wytrzeć twarz.

środki kolagenowe należy stosować nie więcej niż dwa razy w tygodniu. Po 2-3 tygodniach wynik jest widoczny: zmarszczki będzie mniej, nie będzie zaczerwienienie, a skóra jest miła i elastyczna. Kolagen maseczka jest odpowiednia dla kobiet 30 lat, ale nie młodszy.

Korzystanie z chińskich masek z wodorostów

Narzędzie to jest bardzo przydatne dla skóry. Zawiera minerały śladowe i wiele witamin. To napina skórę i pomaga mu dojść do siebie po długiej chorobie, hydratów i utleniaczy. Chiński twarzy maska wodorosty wzbogaca skórę w witaminy i mikroelementy. Po jej aplikacji zmarszczek i przywraca elastyczność.

Nasiona glonów – jest to niezbędny produkt dla bardziej skomplikowanych przypadków. Skóra będzie się odrodzić, nawet gdy inne maski nie były w stanie pomóc. zawiera witaminy A, B, D, C i E również maska dużo wapnia, chromu, jodu, magnezu. Substancje te pomagają złagodzić obrzęk i poprawić stan osoby. Algi Maska zawiera dużo białka, dzięki czemu skóra staje się miękka, przestają odkleić. Narzędzie usuwa trądzik i przebarwienia.

Glony maska jest popularny nie tylko w Chinach, ale na całym świecie. Skóra jest bardzo piękny, młody, a co najważniejsze – bez zmarszczek. Oznacza Wyrównuje i wybielić twarz. Maska działa cuda. Jest przeznaczony dla wszystkich rodzajów skóry.

Przed użyciem należy całkowicie oczyścić skórę z makijażu. Następnie umieścić 15 gr. Mieszanina do pojemnika i wlać niewielką ilość wody (ciepłym). Narzędzie powinno uzyskać konsystencję śmietany. Składniki nie mogą kolidować z łyżką lub jakiegokolwiek innego obiektu. Pojemność lepiej wstrząsnąć. Powinieneś otrzymać lepką mieszankę, która ma być rozłożone na całej twarzy. To musi być utrzymywane przez około 30 minut. Użyj maski do trzech razy w tygodniu.

Chiny maseczka ze skrobią

Wybielanie kosmetyk jest konieczne dla wielu kobiet. Do tego celu nadaje się maski z skrobi. Dzięki niej można pozbyć się plamy starcze, piegi, pieprzyki, który pojawił się wraz z wiekiem. Będziesz także być w stanie usunąć niechciane opaleniznę. Cena maski nie można uznać za niski, więc kosmetyczki oferują zrobić je w domu.

Wybielanie maski zaleca się stosować przed snem. Do przygotowania trzeba będzie 2 łyżki skrobi i taką samą ilość soku z cytryny. Nałożyć 20 minut. nie może mieć wpływu na powieki i usta. Teraz trzeba umyć, ale nie mydło. To może być ciepła woda lub tonik. Regularne stosowanie maski pomoże pozbyć się plam.

Już po pierwszym zastosowaniu poczujesz jak Twoja skóra jest zmieniona. Jest miękka i elastyczna. Oznacza to, pożądane jest, aby nałożyć masażu.

Maska miodu, skrobi i soli

Przez to znaczy nie można wybielić tylko twarz, ale również aby zaspokoić witamin. Chiński maska z miodem, skrobia, sól jest przeznaczony dla cery suchej. Te trzy składniki należy mieszać przez 1 łyżka. Zastosuj jak poprzedni maska, masaż i pozostawić na 20-30 minut, ale nie więcej.

Miód, skrobia, sól i jest prawie zawsze, więc ten przepis jest jednym z najtańszych. Działanie maski jest taka sama, jak w przypadku drogich narzędzi. Tak wiele kobiet myśli: po co płacić więcej pieniędzy, jeśli można zrobić większość wybielania i ufortyfikowanych wzoru?

Maska z czarnymi kropkami

Pory zatkania brudem silnie, fundamentowania oraz wielu innych czynników. Do ich czyszczenia, stosowanie różnych masek, które pomagają usunąć zabrudzenia.

Chiński maska czarnymi kropkami odpowiednich dla niemal każdego. Kosmetyczki polecają użyciem gliny. Dzięki niej znikają czarne plamy, skóra nie jest już sucha i odkleić.

Glina zwykle sprzedawane w postaci suchej. Należy rozcieńczyć niewielką ilością wody i nałożyć na skórę. Użyj gliny może być do trzech razy w tygodniu. Po nałożeniu na twarz wycierania tonizującym lub lód. Następnie, pory są zamknięte, a czarne plamy znikną na długi czas.

Maska ziołowa

Czyści również porów. Aby to zrobić w aptece kupić chińskiego i Dahurian Angelica, Bletilla paski. Te zioła wlać do pojemnika przez 1 godzinę. L. Dodać miód i migdały. Teraz wlać szkła z wrzącą wodą, z mieszaniem i przykryć pokrywą do ostygnięcia. Następnie można zastosować maskę na 25 minut. Będzie to wyczyścić pory i usunie je z błota. Efekt przychodzi po pierwszym zastosowaniu.

Chińskie przepisy maski wielka różnorodność. Każdy znajdzie dla siebie dokładnie to, czego potrzebują. Twoja skóra będzie nie tylko piękny, ale także być zadowoleni z witaminami.