430 Shares 9443 views

Jak wyrównać ścianę w mieszkaniu z rękami

Najbardziej wytrawny projekt mieszkania może być zepsute, jeśli ściany będą uczestniczyli niektórych szorstkie plamy, przyciągając uwagę wszystkich domowników jak i gości. W tym przypadku, przed właściciel dostaje wiele pytań. Jednym z nich jest: „ Jak wyrównać ściany w mieszkaniu?” Aby to zrobić, chcesz wybrać jakiś sposób z szeregu dostępnych.

Jak wyrównać ściany w mieszkaniu: wybierz drogę

Tutaj masz dwie opcje: Używać suchych mieszanek, lub użyć płyt kartonowo-gipsowych. Od wybranej metody będzie zależał od sposobu dalsze gładkie wykończenie płaskiej powierzchni. Jeśli wybór z przystanków na płyty gipsowo-kartonowe, taka powłoka może być kit, farby lub wkleić na tapetę, że się podobało. Powierzchnia taka nie nadaje się do przyklejania płytek, jak płyty gipsowo-kartonowe ma zbyt gładka i płaską powierzchnię, to nie nadaje się do takich celów.

Mówiąc o tym, jak wyrównać ściany w mieszkaniu, należy zauważyć, że większość osób woli suchej mieszanki. Należy użyć tynk lub tynk cementowo-piaskowej. Na tej powłoki płytek sklejone znacznie łatwiejsze, ponieważ ma lepszą przyczepność. Do tapetowania lub malowania ściany są zbyt idealne.

Jeśli mówimy o tym, jak wyrównać ściany w mieszkaniu, należy wziąć pod uwagę etapy pracy, które zależą od wybranej metody. Uprzedniego przygotowania. W tym celu, powierzchnia powinna być oczyszczona z starej tapety, płytki, tynki i farby zawodne peelingu za pomocą szpachelki, dłuta i młotka. Cała praca jest ważna do najbardziej starannie, bo ukryty wystarczająco głęboko, jak okablowanie może być schowany pod warstwą tynku. Mieszkanie musi być odłączony w czasie, aby chronić siebie. Przed wyrównać ściany jest konieczne, aby wszystko działa z instalacji elektrycznej i oświetlenia.

Ściany dopasowywania pod tapety z użyciem suchych mieszanek

Po oczyszczeniu powierzchni należy pokryć specjalną podkładu, co zwiększa przyczepność. wyrównanie Produce należy prawidłowo ustawić tymczasowe specjalne sygnalizatory w postaci elementów elastycznego aluminium, ustalana jest na powierzchni roboczej, która pozwala na ustawienie poziomu wszystkich pomiarów. Ponadto możliwe jest zastosowanie do mieszaniny wyrównania ściany składającej się z gipsu lub rotbanta. Mieszanina tynk musi być przygotowana zgodnie z instrukcją. Tynkarskie powinny być tak dokładne, spójne. Uszczelnianie jest wykonany dopiero po wszystkich suchym tynku. Po wysuszeniu warstwy nawierzchniowej trzeba wyprodukować przez polerowanie papierem ściernym.

Wyrównanie ścian gipsowo-kartonowych własnymi rękami nie jest wielka trudność. Ponieważ sygnał identyfikacyjny w tym przypadku służą jako profil aluminiowy przymocowanego do ściany. Aby to są przymocowane arkuszy płyt kartonowo-gipsowych. Przed arkusze mocujące do wypełnienia pustek materiałów izolacyjnych.

Widać, że na pytanie „Jak wyrównać ściany w mieszkaniu,” nie ma szczególnych trudności, ważne jest, aby określić kolejność, jakie będą w finale.