484 Shares 8087 views

Etap szacowania sztucznego kamienia

Myśląc o tym, co dom będzie etap, musimy najpierw zdać sobie sprawę, że muszą być niezawodne i bezpieczne. Schody, aby wytrzymać codzienne użytkowanie przez wiele lat. Pomimo wielu elementów konstrukcyjnych, schody z kamienia sztucznego są najważniejszą częścią schodów. Wymagania jakościowe materiału są różne, więc przy projektowaniu schodów w domu, nie zaszkodzi wiedzieć o tego materiału jako kamienia sztucznego.

Zaletą jakość kamiennych schodach

Kroki Kamień sztuczny bieżniki mają wiele zalet w porównaniu z innymi materiałami. tworzywo sztuczne ma stosunkowo dużą wytrzymałość, etapy takie nie są odkształcone przez obciążenie codziennie, a nie pisk podczas startu i lądowania, a zwłaszcza – posiada estetyczną szlachetność i Royal grawitacji.

Co dziwne, w tej kwestii sztucznego tworzywa jest lepszy od naturalnego kamienia. Po pierwsze, koszt ostatnich kilka razy wyższe. Taki luksus mogą sobie pozwolić tylko bardzo bogatym człowiekiem. Dla przeciętnego konsumenta będzie to ekonomicznie nieuzasadnione koszty. Po drugie, nie każdy budynek będzie wytrzymać wagi ciężkiej z kamienia naturalnego. To również muszą być uwzględnione.

kroki formularz dla każdego smaku

Ze sztucznego kamienia można fantazjować. Materiał technologia produkcji sprawia, że można stworzyć dowolny kształt i kolory na życzenie. Drabinki są łatwe w instalacji, są przekształcane w zdolnych rękach dzieła sztuki. Kamień dekoracyjny jest również wykorzystywane do tworzenia tralki i poręcze. Gotowe schody przyciąga jedność formy i idealne połączenie kolorów. Kwarcowy aglomerat zawiera ponad dwadzieścia cztery kolory, oraz przyjmuje kształt, że w proces produkcji staje się większą plastyczność.

Słynna scena z kwarcu

Sztuczna kwarc jest najczęściej budowlanych i materiałów wykończeniowych. Najczęściej jest on wykonany po schodach. Kamień kwarcowy okazała najtrwalszy materiał o wyjątkowej wytrzymałości. Nie bał nieprzewidzianego uszkodzenia mechaniczne, odbija i liczne tarcia. Schody z kamienia sztucznego będą wyglądać jak nowe, nawet po dziesięciu latach eksploatacji. Ich blask blaknięcie pod ostre obcasy kobiet szpilki i od codziennego zgiełku stóp dzieci.

Na schodach kwarcu jest bardzo łatwe w pielęgnacji. Wystarczy przetrzeć wilgotną szmatką, i wrócą do dawnej świetności ponownie. Kroki sztuczny kamień mają gładkie, nieprzepuszczalne strukturę, więc żadnych barwników nie pozostawia plam na powierzchni niedrukujące.

Należy zauważyć, że kamień sztuczny, nie sprzyja proliferacji infekcji pleśni i grzybów. Materiał nie boi się wilgoci i został z powodzeniem stosowane nawet w szpitalach z wysoką sterylność.

Kwarc aglomerat jest przyjazny dla środowiska materiał, który nie jest całkowicie naturalne promieniowanie tła. Kamień sztuczny twardo przeciwieństwie do wysokich temperatur nie topią się i nie jest ogrzewany, co jest szczególnie ważne, gdy warstwa wewnętrzna.

Jeśli wynik aktywnego eksploatacji na schodach pojawił rozdrabniania lub zarysowanie, po czym taka wada jest łatwo podatny do przywrócenia specjalnych kompozycji żywicy.

Ponieważ etap jest wykonany ze sztucznego kamienia

Kwarcowy aglomerat z wytwarzających trasy schodów schody, jest związkiem tłucznia proszku i żywicy poliestrowej. Substancje te miesza się w specjalnych mieszalnikach i wlewa się do formy kauczukowej, w której usuwa się pęcherzyki powietrza, co negatywnie wpływa na wytrzymałość gotowego wyrobu. Kruszywo kwarcowe zajmuje 96% objętościowych aglomeratu, ale taki materiał może być jako naturalne.

Produkcja etapy sztucznego kamienia – dość czasochłonny proces, ale efekt jest tego wart. Producenci są ściśle monitoruje jakość produktów, ciągłej poprawy wydajności.

Wady sztucznego kamienia

Wśród wielu zalet trudno jest znaleźć znaczące wady tego materiału, ale nadal istnieje.

Niektóre rodzaje aglomeratów tracą kolor pod wpływem długotrwałej ekspozycji na światło słoneczne. również wykonane z kamienia sztucznego stopnia boi się silnych kwasów korozyjnych. Ponieważ materiał składa się z kamienia naturalnego 96%, budowa będzie stale chłodne w dotyku. W zimie, na tych schodach boso chodzenie niewygodne. Ponadto, gładka powierzchnia etapów może być zbyt śliskie, zwłaszcza gdy wilgoć na powierzchni sztucznego kamienia. Wada ta jest wyeliminowana poprzez zastosowanie specjalnych nacięć.