447 Shares 5560 views

„Podium” – grupa piękności

„Podium” – grupa młodych, ale dość dobrze znane, wykonując muzykę popularną. Jej miłośnicy i fani uwielbiają dzieła tego wielkiego zespołu, ale wielka popularność dla uczestników tej grupy nie przyszedł tu tylko dla dobrego głosu, ale także ze względu na pojawienie się muzyk.


Pojawienie się grupy

Rosyjska grupa pop utworzony na początku 2008 roku. Jego organizatorem i inspiratorem stał się znany producent Chernoskulov Anton. Jak powiedział później, że pomysł nie pochodzi dawno temu, ale to zrobił, nie mógł doprowadzić do życia. Wreszcie dołożenia wszelkich starań, aby był on w stanie zrealizować swoje marzenie w rzeczywistość.

„Podium” tworzenie grupy Chernoskulov przedstawia trzy młode, ale jednocześnie bardzo utalentowani członkowie płci pięknej. Od samego początku ich realizacji, z pierwszym pojawieniem się na scenie muzycznej wszystko rozumieć, że „Podium” – grupa, która jest skazana na sukces. O dziewczynach mówiących nie tylko proste miłośników muzyki popularnej, ale także krytyków, innych wokalistów, wykonawców tego gatunku. Nieco później, grupa prostych gwiazdkami spokojnie działa w showbiznesie i zaczął cieszyć się szeroką popularność w całym kraju. Należy zauważyć, że sukces ten był dobrze zasłużone.

Konkurs piękności

To dla tego zespołu w prasie rosyjskiej mocno tkwi nazwę „Singing model.” Rzeczywiście, wszyscy wokaliści zespołu „Podium” jest więc jasne, piękne i smaczne, że patrząc na nich, można wątpić, czy koncerty muzyczne, czy jest to konkurs piękności. Sexy dziewczyna, oprócz wielkich danych zewnętrznych i mają świetny głos. Niewątpliwie ich umiejętności wokalne pozwoliły im utorować sobie drogę do sceny.

Jeśli chodzi o konkurs piękności nie zostało powiedziane na próżno. W poprzednim życiu, które było muzyki, każdy członek grupy pracował jako model zawodowych. Wszystkie z nich wzięła udział w pokazie mody, który przez wiodących domów mody. Ta specjalność ma wpływ na twórczą aktywność. W każdym modelu wydajność muzyk mógł zaprezentować się poprawnie i pewnie stanąć na scenie i przeliczono Każdy koncert niezapomnianą prezentację pokazu. Wszelkie serce mogłoby podbić grupę uczestników „Podium” i pomagał im w urody, mody i muzyki. Nie pozostaje obojętny na ich wydajność i ludzi, którzy nie lubią nowoczesną muzykę pop.

Wycieczki i koncerty

Grupa „Podium”, dyskografii ma wiele hitów, w rzeczywistości od samego początku jej powstania uczestniczył w różnych koncertów, które odbyły się nie tylko w stolicy, ale także w innych większych miastach kraju. Ponadto, dziewczyna nie przegap wielkie święto, a także brał udział w przedstawieniach organizowanych w klubach. Stała touring rosyjski pomóc młodym piękno znaleźć ze względu na popularność nawet najbardziej zacisznych zakątków kraju i tworząc własną armię fanów.

uczestnicy

Początkowo członkiem tej wspaniałej grupy zaczęła Daria Vodyahina, Marina Matveeva i Sofii Verbitskaya. Trzy piękności i trzy talenty. Każda z nich była szczególna, a jednak uzupełniają się wzajemnie na scenie. Wszystkie dziewczyny miały doskonałe dane zewnętrzne, w przeszłości zaangażowanych w modelowania biznesowego. Daria i Sofia – wykonawca chórki i Marina – wokal.

O Vodyahinu może być również zauważyć, że trwa do etapu w kreatywnym zespole – baletowego A. Brass „todes”. To doświadczenie pozwoliło jej na swoich występów zachwyci widzów doskonałą plastik podczas tańca.

Dwa lata po utworzeniu rozwiązanej grupy „Podium”. Skład, który jest obecnie znany wielu zdjęć, uzupełnione nowymi uczestnikami i Vodyahina i Verbitskaya, ku rozczarowaniu fanów grupy w lewo. Jednak ich miejsca były puste na długo. Jak tylko tam były inne równie piękne i równie utalentowane dziewczyny – Margarita Osokina i Vika Gołubiewą.

działania twórcze

Według samych uczestników „Podium” – zespół, wykonując swoje utwory w stylu „niewiarygodną fusion” wszystkich możliwych kierunków w muzyce. Innymi słowy, ich muzyka to muzyka popularna w najlepszej rosyjskiej tradycji. Jednakże, nie było również nowoczesny rytm, w połączeniu z doskonale stawianych ustaleń.

W 2008 roku wydali swój pierwszy teledysk, który jest grupa „Podium” został usunięty piosenkę „Christmas Story”. Kilka miesięcy później dziewczynka razem z raperem Serega kolejny film nakręcony do utworu „On dziewcząt mody.”

Debiutancki album „Podium” zespołu ukazał się jesienią 2008 roku. Grupa kontynuowała swoją pracę, a po kilku miesiącach, wszystko z pierwszych wykresów kraju wysadził nową piosenkę, której członkiem grupy przedstawione kraj. „Przepraszam, ja odchodzę” – ta piosenka jest nadal odtwarzane na niektórych kanałach radiowych, a także nocnych klubów.