310 Shares 7965 views

"Two and a Half Men": rola aktorów. "Two and a Half Men": amerykański sitcom lata 2003-2015.

Dwanaście lat z rzędu w amerykańskim kanale telewizyjnym SBC nadawać jeden z najpopularniejszych sitcomów w Stanach Zjednoczonych, który oficjalnie zakończył się w tym roku. Dwa i pół mężczyzn aktorów „z powodu tego serialu stał się popularny nie tylko w Ameryce, ale na całym świecie, chociaż główne gwiazdy serii Charlie Sheen i zaczęło być zastąpiony przez Ashtona Kutchera, a wcześniej nie trzeba przedstawiać.


Trochę o historii

W centrum opowieści są dwaj bracia Harper próbują dogadać się pod jednym dachem. Starszy Charlie skutecznie tworzeniu teledysków dla reklamy, posiada luksusową rezydencję na ocean w Malibu i żyć nim na imprezach, jego główne pasje w życiu kobiety i alkohol. Jr, Allan, terapeuta manualshchiku, która jest straszna pecha w życiu, po jego rozwodzie z żoną, którą skórki jako lepki, to tymczasowo przenosi się ze swoim starszym bratem i jego syn Jake. Jake z kolei – to typowy nastolatek, który nie potrzebuje niczego innego oprócz żywności i gier wideo. A ci trzej mężczyźni muszą żyć pod jednym dachem, a pomimo tego, że Charlie i Allan nie pochwalał życiu siebie i obie starają się nauczyć sprytu Jake, każdy na swój sposób. Dwa i pół mężczyzn aktorów „doskonale poradził sobie z ich zadań, konfrontacji i sporów wyglądać naprawdę komicznie i emocjonalnie. Dowodem na to jest bezwarunkowa miłość publiczności, a wiele wyróżnień i nagród, w tym „Golden Globe”.

skandaliczny Charlie

W serii „aktor Two and a Half Men” i rola wybrany nie może być skuteczne. Na przykład, starszy brat znany kicker gra Charlie Sheen, znany nie tylko dla jego skutecznej pracy w filmie i telewizji, ale również ich romansach, a także nadużywanie alkoholu i narkotyków, co w rzeczywistości doprowadziło do zwolnienia aktora z serialu. W środku kręcenia ósmy sezon Charlie był hospitalizowany po 36-godzinnej imprezie, a po przejściu leczenia w klinice rehabilitacji. Strzelanina ustał. Po wyjściu z aktorem kliniki wydał skandaliczny wywiad, który jest bardzo agresywny odłożyć producent serii Chaka lorri, że była to ostatnia słomy dla twórców serialu. Tak, że opona może być podobno przynosi szczęście w serialu jest prawie sam, prawdopodobnie dlatego, że wygląda tak przekonujące Charlie. Ale bądź co bądź, przed show w autobusie za było już naprawdę imponująca filmografia i światową sławę. Jego najbardziej znane dzieło – film „Pluton”, „Wall Street”, „Major League”, jak również dwa popularne komedii „Hot Shots”.

nieszczęsny brat

Nie wszystkie z czołowych aktorów serialu „Two and a Half Men” może pochwalić się znaczącą rekord toru przed strzelaniną w serialu, ale grający Allan Harper Dzhon Krayer było również nie jest obcy do kina, a zwłaszcza w telewizji. Nawiasem mówiąc, miał grać z Sheen w jednym miejscu w filmie „Hot Shots”, tak, że interakcja z uczestnikami zostały już ustalone, a także jest doskonale widoczny w ramce. Ponadto Cryer znany szerokiej publiczności i widzów filmów „Dziewczyna w różowej” i „terminie.” Przed serialu „Two and a Half Men” John nie było udane role w telewizji, cała jego praca nie była bardzo dobrze znana lub szczerze niepowodzenie, ale to nie przeszkodziło mu później dostać cztery nominacje do „Emmy” i wygrać dwa z nich pozyskać rolę Allan Harper. Cryer zajmuje się także pisaniem scenariuszy, produkcji i próbuje swoich sił w reżyserii.

Od filmu w religii

Ale z wykonawca roli Jake Harper nie jest takie proste. Angus Dzhons był jeszcze bardzo młody na początku kręcenia serialu, ale pracował już w kilku filmach i serialach telewizyjnych, szczególnie w dobrze znanym „pogotowie”. Ale Jones nie był taki sam jak wszystkich aktorów. „Two and a Half Men” przyniósł mu prawdziwą sławę, dwa „młodego aktora” nagrodę, dzięki Sitka, stał się najlepiej opłacanym aktorem w telewizji młody, ale Jones nie mógł być wdzięczny. W 2012 roku, Angus popełnił skandaliczne oświadczenie, wzywając, aby dać mu popularność serialu „błoto”, namawiał widzów do przestać oglądać, i ubolewał ich udziału w nim, ale było tam grać, choć jego charakteru i przeniósł się do rangi moll. Według aktora, seria nie spełnia swoich religijnych przekonań, które niedawno stały się wyższy priorytet dla Jones karierze.

Święte miejsce nigdy nie jest pusty

Nie wszystkie z głównych aktorów „dwa i pół” był na wystawie od początku. gwiazda Hollywood Ashton Kutcher w dziewiątym sezonie zajął wolne miejsce serialu bohatera po kontrowersyjnym odejściu Charlie Sheen i nieźle zakleszczony. Jego nazwa postaci jest Walden Schmidt, był on zamierza kupić dom, Charlie, wystawione na sprzedaż po śmierci brata, Allan. Walden Jr. i Harper znaleźć wspólny język, jako przedsiębiorca Internet, jak również Allan w swoim czasie, przechodząc przez trudny rozwód, i jest o krok od samobójstwa. W rezultacie, dwaj mężczyźni zaiskrzy, a Schmidt postanowił opuścić byłego najemcy wraz z jego syn jest już w swojej rezydencji, a Harper nie rozwiąże ich problemy. Pojawienie się nowego bohatera trochę seria orzeźwienie i Ashton wybitnie pasuje do zespołu, więc sitcomu trwała ponad cztery cały sezon.

Twarze znane i nie tak

Ale nie tylko głównych aktorów filmu „Dwóch i pół” zasługują na uwagę. Bardzo niezwykły charakter jest matką braci Harper o imieniu Evelyn, granych przez Holland Taylor. W przeszłości, piosenkarka, a teraz udanej agent sprzedaży nieruchomości, to nigdy nie miało odpowiedniego udziału w życiu swoich synów. A kiedy są dorośli i Charlie Allan spłaciła ją w naturze, to jest strasznie boli, i to jest bardzo bitchy osoba przynosi wiele chaosu i tak trudnych braci życiowych. Sarkastyczny pokojówka Berta zabraknie przez Ferrel stała się niemal członkiem rodziny w domu Charliego, bez jego dźwięk ironia i mądrej rady dla mężczyzn byłoby znacznie gorzej. Melani Linski zawarte na róży ekranem, bogatego sąsiada, szaleńczo zakochany w Charlie po za nim, a na koniec jeszcze ją dobivshuyusya. Ekscentryczny Dzhudit Harper, jego pierwsza żona i matka Allan Jake, grany przez Marin Hinkle i role-blond nimfomanka Cukierek, który zdołał z dnia dziewczyna Charliego stała się drugą żoną Allan, udał się do aktorki Eypril Boulbi. Jest to najbardziej trwałe w serialu „Dwóch i pół” aktor. 11 sezon został naznaczony odejściem podstawowej struktury i wyglądu Jake lesbijek Jennifer Harper, jak się okazało, córka Charliego, na próżno szukając swojego ojca, a reszta w sitcomie do ostatniej serii.

Dla wszystkich lat w jednym z odcinków "dwa i pół" został usunięty przez znaczną liczbę big-name gwiazdek gości, w tym Enrique Iglesias, Bruk Shilds, Megan Fox, Stiv Tayler, Tori Hatcher Mayli Sayrus, Mila Kunis, Arnold Schwarzenegger i wiele innych.