787 Shares 2506 views

Air Force Dzień: Rosja wywiąże się ze swoich bohaterów

Siły powietrzne Federacji Rosyjskiej ustalone dla rozpoznania grup wroga, aby zapewnić podbój terytorium w powietrzu w celu ochrony przed atakami wroga, do wyładunku i ostrzegania o zagrożeniach. To silne wsparcie państwa, niezawodna ochrona cywilów. Dzień Sił Powietrznych Rosji, do niedawna obchodzono w dniu 12 sierpnia. Rozważmy kilka punktów.

Air Force Day. Rosja nie zapomina o postaciach

12 sierpnia 1912 wydał rozkaz 397. Według efekt ten został wprowadzony w części lotniczej państwowe zarządzanie główna Genshbaba. Dzień Sił Powietrznych Rosji powstał z okazji 12 sierpnia. Na tej i prezydent wydał dekret w 1997 roku. W 2006 roku wprowadzono pewne zmiany. Święto jest obchodzone w trzecią niedzielę sierpnia.

Dzień Sił Powietrznych Rosji po raz kolejny przypomina ludziom jak ważna rosyjskiego samolotu wielokrotnie udowodnił swoją odwagę w walce, w obronie ojczyzny przed wrogiem. Jest to oznaka szacunku dla wyczyny pilotów wojskowych wykonujących swoje obowiązki, tworząc wizerunek honorowego służby wojskowej wśród ludności cywilnej.

Zadania Sił Powietrznych

Co więcej należy powiedzieć o tym festiwalu? Russian Air Force Dzień symbolizuje odwagę i bohaterstwo tych dzielnych facetów. Przed nimi umieścić wiele złożonych zadań. To nie tylko inteligencja, obrona, atak na terenach wroga. To również wsparcie sił lądowych i transportu sprzętu i siły roboczej, i lądowania. Jednym słowem, Air Force Dzień rosyjski ma znowu pamiętać, że Federacja Rosyjska jest pod niezawodną ochronę przed inwazją wroga.

Do tej pory obecność potężnych sił powietrznych w kraju – wielki odstraszający w oczach wroga. Każda jednostka bojowa Sił Powietrznych jest w stanie nagle mocno uderzyć na wroga, niszcząc wszystkie jego plany ataku na pierwszym etapie. Ale to samo w sobie jest bardzo ważne dla kraju.

Doceniamy rolę samolotów wojskowych

Tak, rosyjski Air Force Day. Data ta dowodzi, jak wysoko cenione rolę lotnictwa wojskowego w tym kraju. W tym dniu, należy świętować i zapamiętać pilotów, którzy nie powrócili z misji bojowych, tych, których nazwiska zostały uwiecznione w historii Wielkiego Zwycięstwa złotymi literami męstwa i chwały, który robi swoje obowiązki w niebiańskich wyżyn, uczestnicząc w innych konfliktów zbrojnych. Gratulacje również kiedykolwiek służył w lotnictwie, a te noszenie pagony dzisiaj.

Trochę historii

Ogólnie rzecz biorąc, należy zwrócić większą uwagę zarówno na początku, tworząc siły powietrzne. Aby to zrobić, należy wrócić do odległego 1910 roku. To wtedy Imperium Rosyjskiego kupiony we Francji samolotów. Po tym, dwa, szkół lotniczych powstały w Sewastopolu i Gatczyna. Byli pod ochroną książę Aleksander Michajłowicz. Następnie włożył wiele wysiłku, aby stworzyć szkołę oficerów.

Data urodzenia lotnictwa wojskowego w Rosji, jak już wspomniano, – 12 sierpnia 1912. W 1918 roku, bolszewicy, Red Air Force został stworzony. 18 sierpnia 1933 data obchodów All-Unii został zatwierdzony przez dniach lotnictwa. Został on poświęcony wybitnych zasług radzieckiego przemysłu lotniczego. W ten sposób, po raz pierwszy w historii kraju ma swój pierwszy dzień rosyjskiego lotnictwa wojskowego, którego data została ustalona na poziomie państwowym. Przeniesiony obchody trzecią niedzielę sierpnia w 1980 roku. Dopiero w 1997 roku powstał obecny dzień Siły Powietrzne.

Jak świętować

A teraz więcej o wydarzeniach. Jak dzień Air Force jest obchodzony w Rosji? Kiedy notatka z tego dnia, przez cały dzień odbywają się różnorodne wystawy, pokazy, występy. Na przykład, w wielu miastach organizowane są ciągle główną Air show z udziałem radzieckich i zagranicznych modeli urządzeń. Wziąć udział w uroczystościach, a także zespołów akrobacyjnych z Włoch, Finlandii, Łotwy, Turcji, Wielkiej Brytanii, Francji i Polsce. W tym dniu, należy zorganizować wielki pokaz sztucznych ogni.

Nawiasem mówiąc, nawet w rosyjskich miastach, to święto obchodzone jest dokładnie tam, gdzie rozmieszczone większość części Sił Powietrznych. U podstawy jest otwarty dla wszystkich chętnych, mają zdolność patrzenia na sprzęt wojskowy. Niektórzy nawet uda się usiąść za sterami symulatora i samolotów bojowych. W dużych miastach są także pokazy lotnicze, w których biorą udział tej grupy rosyjski asy. W telewizji, że dzień nadawać również filmy o pilotów wojskowych. Do grobu bohaterów koniecznie przypisany wieńce i kwiaty. W miastach, w których znajdują się kluby sportowe lotnictwa, które odbyło się występy pilotów szybowców i skoczków.

Bylibyśmy wdzięczni

Oczywiście, w tym dniu trzeba podziękować wszystkim pracownikom w lotnictwie, ponieważ sprawiają, nieoceniony wkład w bezpieczeństwo naszego kraju. Zapewniają one możliwość zwalczania misje w różnych warunkach geograficznych i klimatycznych, dzień i noc.

Kontrola przestrzeni powietrznej Federacji Rosyjskiej dzisiaj jest dostarczana przez różnych działów i jednostek Sił Powietrznych, regularnej służbie bojowej. samolot wojskowy jest zaangażowany również w różnych sytuacjach awaryjnych. Krótko mówiąc, rola BBC w spokojnej egzystencji ludzi jest wielka. Nie zapomnij powiedzieć „dziękuję” do naszych bohaterów na te wakacje!