347 Shares 5756 views

Biografia Eleny Zaharovoy – udany rosyjska aktorka

Popularna aktorka Elena Zakharova, biografia, która będzie tematem naszych dzisiejszych rozmów z marzeniem w dzieciństwie do działania w filmach. Ale egzamin wstępny w szkole teatralnej powiedziano jej, że jej pragnienie zrealizowania. Jednak dziewczyna nie zamierza się poddać, szła pewnie do celu. Biografia Eleny Zaharovoy rozmawiać o tym, jak ona osiągnęła uznanie i sukces. I o tym, co w życiu aktorki.


Biografia Eleny Zaharovoy: marzenia z dzieciństwa

Drugi w listopadzie 1975 roku w Moskwie w rodzinie Natali Georgievny i Igor Michajłowicz córki. Dziewczynka o imieniu Lena. Od najmłodszych lat tańczyła w zespole „Pinokio”, a choreografowie byli pewni, że pociąg przyszłość światowej sławy tancerzem. W ciągu ośmiu lat, moja matka dała Lena szkołę baletową, ale studiowała tam przez krótki okres. Teraz aktorka było przykro, że nie mogę zrobić karierę jako baletnica. Jak wspomina, to dla niej była zbliżona do śmierci zrezygnować pyszne ciasta z kremem przez wzgląd na rysunku. Priorytetów w dziesiątej klasie dziewczyny uległy zmianie, a ona już marzy o karierze Centerfolds, na co mógł i nie zrobił nic do jedzenia. Ale przede wszystkim było to pragnienie życia aktora: chciała działać, grać, przekształcać! Ale kiedy Lena po ósmej klasie, starał się iść do szkoły teatralnej, ona została odrzucona i powinni porzucić ideę zostaniu aktorką.

Biografia Eleny Zaharovoy: fatalny wypadek

Wszyscy koledzy wiedzieli o pasji Leny do kina i pewnego dnia postanowił spłatać figla na nią. Dziewczęta, które nie rozpaczaj, czekając na cud, marząc, że kiedyś będzie zaprosić znanego reżysera i gwiazdy w filmie, przyjaciół postanowił zadzwonić i przedstawić zespół studio filmowe. Gorkiego. Zaprosili ją przyjść na przesłuchanie. Lena oślep rzucili się na spotkanie i nawet nie wiedzą, że to tylko żart. Kiedy dziewczyna czekał asystent reżysera w biurze, zapadają człowiek snimavschy filmowej bajce. Brał Lena bez testu ekranu dla roli! Trzeba powiedzieć, jak szczęśliwa była i jak jej koledzy byli zaskoczeni?

Biografia Eleny Zaharovoy: role w teatrze i kinie

Studiował aktorstwo Olena się Shchukin School, gdzie został przekonany zrobić jeden. W 1995 roku, student drugiego roku, Zacharow zagrał swoją pierwszą rolę pierwszoplanową w filmie „komików schronienie.” Elena pamięta co powinna ona uczestniczyć w tym obrazie. Strzelać na Krymie ze szkoły jej nie pozwolić, a kiedy jeszcze zostawiła, grozi wykluczenie. Valentina P. Nikolaenko zawsze zhurila, kopnął, potrąca dziewczynę, a kiedy ona była w trzecim roku, nagle powiedział do rodziców, Lena – jeden z najlepszych uczniów. Dla Leny było zbliżone do uzyskania „Oscar”!

Później aktorka zaczęła grać w teatrze. Pierwszy spektakl z jej udziałem – „Czuła jest noc”. Został on następnie „dyletantów Journey”, „Uczucie brodę”, „Hamlet”. Z ostatniego występu w Elena są połączone i straszne, i zabawne wspomnienia. Ofelia, grany przez Elena, jedna ze scen pochowano. Aktorka umieścić w zimnej trumnie, pokryte z pokrywką, został obniżony do ziemi i zaczął zasypiać ziemi. Ona doświadczyła takiego strachu i przerażenia, że kilka dni po pierwszym występie nie mogła spać, a następnie przyzwyczajeni. I raz, w tej samej scenie, już jest pod Elena przypadkowo kichnął. Każdy, kto był na górze, po prezentacji odbyła się ich żołądki, wspominając ten epizod!

Elena Zakharova: Biografia – życie osobiste

Aktorka była żoną Siergieja Mamotovym, która urodziła córkę w lutym 2011 roku. Niestety, kiedy miała osiem miesięcy, umarła z ostrą infekcją wirusową. Niemal natychmiast po tym jak para zerwała. Teraz Elena nadaje się do pracy, a nie myśleć o życiu rodzinnym.