623 Shares 2505 views

„Volkswagen Scirocco”: opis, dane techniczne, ceny w Rosji

Chcesz kupić tani, ale bardzo atrakcyjny samochód, który daje sportowy wygląd i łatwe do zarządzania? Należy zwrócić uwagę na „Volkswagen Scirocco” – doskonałego pojazdu od jednej z najbardziej popularnych niemieckich producentów. To właśnie ten samochód będzie omawiany w tym artykule.

Krótka historia modelu

„Volkswagen Scirocco” – hatchback, który ma sportowy wygląd. Stworzył ten samochód został na ulepszonym fundamencie nie mniej popularny model „Volkswagen Golf”. Nazwa pojazdu pochodzi od wiatru, który rozpoczyna się w pustynie Maroka i przynosząc świeże dostaw do Europy przez Morze Śródziemne.

Pierwsza generacja „Sirocco” pojawiła się dawno temu – w 1974 roku. Druga generacja niemieckiego samochodu nastąpiło 7 lat później, w 1981 roku. Samochód był produkowany do 1992 roku, a następnie w „Volkswagen” postanowił zawiesić wydanie tego modelu. Ożywienie model „Sirocco” odbyła się w 2006 roku, a dwa lata później samochód koncepcyjny został pokazany na Paris Motor Show. Produkcja trzeciej generacji samochodów „Sirocco” z „Volkswagen” rozpoczęła się w 2008 roku. Na sprzedaż na terytorium Rosji „Sirocco” ukazał się w 2009 roku.

powierzchowność

wzorce projektowe są bardzo różni się od nieco deflacyjne wygląd „Volkswagen Golf” piątej generacji. Projektanci, projektantów, inżynierów – oni dołożyli wszelkich starań, aby stworzyć niesamowity wygląd samochodu „Volkswagen Scirocco”. Zmiany zaczęły się poszerzać utwór, zmiana elektroniki, regulacja kierownicy, jak również niezawodność systemu.

Długość pojazdu pozostaje taka sama, ale szerokość zwiększa się do znaku 1,81 m, a jego wysokość jest równa zaledwie 1,4 metra. to samochód z „Volkswagen”, ponieważ jest często mylony z wizerunkiem coupe sportu. Tri-mode adaptacyjne podwozie, masywny tylny spoiler, rozszerzony kaptur – wszystko to sprawia, że konstrukcja pojazdu wyprodukowanego w Niemczech oznacza naprawdę wyjątkowa.

wnętrze

W jaki sposób „Volkswagen Scirocco”? Zdjęcie samochodu prezentowanego w artykule daje jasny obraz na zewnątrz pojazdu. Jeśli chodzi o wnętrze, możemy z całą pewnością powiedzieć, że cztery wnętrze będzie zadowolić nawet najbardziej wymagających konsumentów. Całe jego wygląd pokazuje modelu sportu docelowy. W oczach pierwszą rzeczą w pośpiechu do małego sportowa kierownica z „obcięte” na dolnej krawędzi, dogodnie zlokalizowany w niewielkiej dźwigni, zaprojektowane specjalnie dla sprzętu, jak i nisko osadzone fotele z wytłoczonym formie siedzisk i oparć.

Stosunkowo mała bagażnika, którego pojemność wynosi od 292 do 755 litrów, może zostać rozszerzona w objętości ze względu na fakt, że tylne siedzenia pojazdu są dodawane, jeśli to konieczne. W „Scirocco” wyposażone w specjalne koła sportowych w pierwszej i drugiej serii, które różnią się od standardowych opracowany podparcia lędźwiowego. Ponadto, różne formy zagłówki tylnych siedzeń.

Specyfikacje "Volkswagen Scirocco"

Trzecia generacja, zdecydowano się wyposażyć jeden diesel i dwa silniki benzynowe. Interesujące jest, że silnik bazowa benzyna, którego pojemność osiąga 1,4 litra, trzy zmiany różniących się od siebie pojemności. Na początku dwie wersje były dostępne silnik benzynowy o pojemności 120 i 160 KM.

Począwszy od roku 2009, samochód „Sirocco” ma silnik 1,4-litrowy z BlueMotion Technology. Ponadto, konsumenci są dostępne do ukończenia silnik turbodoładowany 2-litrowy. Standardowa wersja modelu niemieckiej firmy otrzymały moc silnika 207 KM, podczas gdy „Scirocco R” – 261 „Konie”. W 2008 roku można było kupić i 2-litrowy turbodiesel niemieckiego modelu samochodu, którego moc wynosi 140 KM. W rok później, silnik wzmocniony do 170 KM.

Model z silnikiem 1,4-litrowy wyposażony w 6 skrzynią biegów, a użytkownik może, jeśli jest to pożądane i porządku 7 prędkości robota DSG. Oczywiście wszystkie silniki o pojemności 2 litrów, oba oleju napędowego i benzyny, otrzymane 6 prędkości zrobotyzowane DSG.

Ceny w Rosji

W Rosji istnieją trzy generacje samochodu „Volkswagen Scirocco” o nich wszystkich pozytywnych opinii, z pewnymi istotnymi zaletami w każdym pokoleniu po prostu nie robi. Jeśli chcesz kupić ten pojazd, będzie musiał rozstać się z sumy około 1 mln rubli.

Stylowy, niepowtarzalny, sportowy hatchback „Volkswagen Scirocco” – doskonałe i niedrogie rozwiązanie dla tych, którzy chcą podróżować w komfortowych warunkach. Ten samochód jest z pewnością zadowoli nawet najbardziej wymagających i kapryśnych klientów.