524 Shares 7283 views

paskudztwo

Zmętnienie rogówki tworzy paskudztwo. Choroba ta nazywa się zez rozbieżny, a jest to spowodowane zmianami blizna na zrogowaciałą skorupą oczu. Ten proces bliznowacenia stopniowo prowadzi do utraty przejrzystości rogówki oraz jej zdolność do przepuszczania światła bez przeszkód. Solą w oku nabiera barwy białej porcelany, który po upływie czasu zmienia kolor w odcieniu barwy żółtawej.

Solą w wielu aspektach mogą wpływać wizję człowieka. Czasem częściowo traci wzrok. Ale czasami obraźliwe ślepota. Na ostrości wzroku wpływa na wielkość sandacza oraz jego lokalizację na rogówce. Jeśli jest w centrum naprzeciwko źrenicy i ma duży rozmiar, może spowodować poważne komplikacje. Jeżeli niewyraźne w pewnym stopniu usuwana z centrum, wpływ na wizji w tym przypadku jest minimalne.

Bardzo często paskudztwo ma bardzo małe rozmiary, a wiele osób nie zdaje sobie sprawy z jego obecności. Rozważmy to tylko za pomocą specjalnego urządzenia. Dlatego niewielka utrata ostrości wzroku, nie wszystkim zwracać uwagę.

W rzadkich przypadkach, ściana oczu jest wrodzone, spowodowane przez proces zapalny w rozwoju płodu. Zasadniczo paskudztwo nabył charakter. Ze względu na możliwość przepływu rogówki procesie zapalnym jest także możliwe i pojawienie się dużej liczby blizny na niej. Tzw rogówki. W jego pochodzenie jest gruźlicze lub syfilityczne. I rzeczywiście, w obu przypadkach rogówki oka objętość promuje bliznowacenie rogówki.

Zmętnienie rogówki mogą wynikać z uszkodzenia ciała lub jego oparzeniu chemicznym. Najbardziej niebezpieczne dla wzroku jest oparzenia alkaliczne. Po to spowodować oparzenie jest często bardzo smutny. ludzkie oko może dostrzec tylko światło tylko, a nie więcej.

W wyniku przenikania urazy oczu mogą występować lutowania tęczówki oka i rogówki powłokę. Na tej podstawie nie jest zmętnienie źrenicy.

Operacja odbyła bezskutecznie okulistyczne mogą także prowadzić do zaćmy.

Leczenie tej choroby oczu w większości przypadków działa. Z pomocą operacji wykonano przeszczep dawcy rogówki pacjenta. W efekcie jakość widzenia jest znacznie się poprawiła.

Jeśli paskudztwo jest traumatyczne lub spalić charakter, tutaj odgrywa dużą rolę nasilenia uszkodzonej rogówki. Jeśli nabłonka rogówki przeszedł ogromne zniszczenie stało wielokrotnej ekspozycji nerwów, lekarz ustala ochronną soczewki wewnątrzgałkowe. Oczywiście, wizja nie może być przywrócony całkowicie. Jednak niektóre korzyści są nadal. Spadek ten światłowstręt, łzawienie i opuszczania, i wreszcie, nabycie więcej zaufania do siebie. Jeśli zmętnienie rogówki nie jest tak jasno wyrażone, pacjent udaje się do leczenia zachowawczego.

Istnieje kilka sposobów leczenia paskudztwo ludzi. Na przykład, trzeba wziąć w równych proporcjach z miodem i sokiem z cebuli czerwonej cebuli i tę mieszaninę zakopać chorego oka. Można również ubiegać się o mleku zakropleniu i piersi, ale tylko koniecznie świeże.

uszkodzenie oczu w postaci zaćmy dotyka nie tylko ludzi, ale także zwierząt. Leczenie w takich przypadkach jest trudne, ponieważ zwierzę nie może być podane do wiadomości ludzkich doznań. Na przykład, paskudztwo u psów może wystąpić z powodu uszkodzenia oczu górnej folii z jakiegokolwiek przypadkowego uderzenia. W rezultacie traci swoją przejrzystość i staje się biały. Leczenie nie zawsze jest skuteczne. Niemniej jednak, niektóre z tradycyjnych metod. To może pomóc, a lekarstwem. Fiolkę penicyliny dodano jedną kroplę miodu, a następnie rozcieńczono wodą. Roztwór do przemywania oczu tej potrzeby w ciągu dnia, a codziennie trzeba dodać jedną kroplę miodu, a więc trzeba się dostać do czterdziestu kropli. Inną metodą jest użycie cukier puder w postaci proszku do poszkodowanej oka. W każdym razie, każda z metod powinny ułatwiać kondycję zwierzęcia.