629 Shares 2952 views

Nowy dom z masy solnej. master class

W ostatnim tygodniu grudnia, coraz więcej osób zaczyna przygotowania do dobrego wypoczynku i wesoła. Ktoś podchodzi z niezwykłą dekoracją na choinkę, ktoś wymyśla przepisy świąteczne sałatki, a ktoś poważnie dopuszczone do rejestracji w mieszkaniu. Jeśli chcesz, aby zadowolić i zaskoczyć swoich bliskich, to być zaangażowane w produkcji oryginalnych artefaktów teraz. Dzisiaj mówimy ci jak zrobić dom z ciasta soli z rąk i ozdobić go w stylu nadchodzące wakacje.


sól ciasto

Ten materiał jest znany wielu z jego craftswomen dzieciństwa. Produkuje niesamowite dekoracje domu, figurki ludzi i zwierząt, jasne kolorowe upominki i pamiątki. Do produkcji ciasta może być bardzo szybko, przy użyciu przynajmniej niedrogich składników. Obecnie istnieje wiele przepisów na ten produkt, ale oferują pozostać na przykładzie opisanym poniżej:

  1. Weź lampką soli, dwa kubki mąki i jedną filiżankę ciepłej wody.

  2. Zmieszać wszystkie składniki w celu uzyskania sprężystego i elastycznego ciasta.

Podzielić przygotowanego materiału na kilka części i owinąć każdy z czepiać filmu. Nadmiar ciasta umieścić w lodówce i zużyć w miarę potrzeb. Teraz jesteś już gotowy i można rozpocząć wykonywanie rzemiosła. Dokładnie zapoznać się z kroków, a potem, jeśli chcesz, wprowadź zmiany. Można utworzyć dowolny obraz na oryginalnej dekoracji domu, używając wyobraźni i sól ciasto.

Domy. master class

Zanim zaczniesz, upewnij się, aby zaopatrzyć się w stosy plastikowych kubkach odpowiedni rozmiar, zestaw jasnych kolorach, wykałaczki, wałkiem, pacą, i oczywiście wspaniałym nastroju noworoczny.

Uczynienie fundament

Rozwałkować ciasto wałkiem. Teraz powinno posiadać cienką i równomierną warstwę 3-4 mm. Weź mały kubek jogurtu, nawilżyć ją ze ścianą wody i starannie przykręcić podstawę do ciasto. Wyrównać wystającej krawędzi i zdjąć z zbędne pisarskiego noża. Na dachu, można użyć różnorodne materiały: papier, folię lub styropian żywności. Zrób stożek odpowiedniej wielkości, to przylgnęło do warstw ciasta i umieścić ją na szczycie konstrukcji.

Wykonujemy dom z masy solnej

Korzystanie z wykałaczką lub stos Daj ścianki tworzą cegły. Osobno toczyć kilka kawałków testowych do drzwi i okien. Remis na tych częściach dowolnym kształcie i płytkich cięć zrobić z łopatką, aby uzyskać symulowanym desek. można zrobić je na pasku, uchwyty, przycinanie lub okiennice, jeśli chcesz. Potem idziemy na dach. Nowy dom z masy solnej będzie wyglądać bardzo ładne, jeśli ciężko pracować nad tym ważnym szczególe. Tak, można pokroić w wąskie paski ciasta o kształcie krawędzi i umieścić je nakładających stożkowy dach. Jeśli wolisz bardziej oryginalne wzornictwo, a następnie zwinąć ciasto cienkie kiełbaski i przecinających wierzchu konstrukcji. Dodaj do tego kilka wież, rury lub godzin. Choć podstawą naszego rzemiosła wysycha, nadszedł czas, aby zrobić przygotowanie ważnych szczegółów.

Ozdoby z kolorowego ciasta

Dom z masy solnej można zdobione różnymi technikami: umieścić na nim sylwetki bałwana, ośnieżone krzewy, drzewa i więcej. Aby uzyskać głębokie i bogate dane z danymi kolor, przygotować kilka kawałków kolorowego ciasta. Aby to zrobić, podjąć odpowiednią ilość produktu, stosuje się go za pomocą pędzla, farb i ugniatać ją ponownie. Jeśli chcesz dać głośności szczegółowości tekstur, a następnie pocierać kolorowe kawałki na drobnej tarce i zabezpieczyć je do ściany lub dachu. Z nich może sprawić, że czerwony płaszcz z Santa Claus, choinki kolczastego lub futrzany zając.

Ostatnim etapem

Po domu z masy solnej jest całkowicie suchy, można przystąpić do końcowego etapu naszego procesu twórczego. Weź farb i pędzli o różnych rozmiarach, a następnie malować gotowego rzemiosła. Użyć dowolnego koloru, nie bój się eksperymentować, mieszać i uzyskać nowe odcienie. Nie zapomnij na końcu do pokrycia lakierem produktu. Do domu twego noworoczny z soli ciasta wyglądał bardziej uroczysty, można ozdobić go ze sztucznym śniegiem, szklanych paciorków lub cekinami. A jeśli dbać o otwory w otworach okiennych, które można umieścić świeczkę wewnątrz i parę diod LED żarówek.

Mamy nadzieję, że podoba Ci się nasza wersja oryginalnego rzemiosła Bożego Narodzenia z solonego ciasta. Domy wykonane własnymi rękami, może być wspaniałym darem, że dzieci zaprezentuje styczniowy poranek, rodziców, przyjaciół lub nauczycieli. A jeśli je zainstalować pod drzewem, na parapecie lub lodówce, będą uzupełniać świąteczną dekorację Twojego mieszkania.