665 Shares 3823 views

Co to jest „łapanie on Ring”?

Nowoczesne sklepy wędkarskie są bardziej jak wystawa osiągnięć współczesnej nauki i techniki: ultra-lekki, super-ciężkich materiałów i narzędzi, niesamowite wybór gotowych przynęt i przynęty, żyłki na każdy gust i połowu. Tymczasem nasi ojcowie i dziadowie dobrze bez tych „drogich zabawek” i stosować proste, ale skuteczne sposoby, takie jak rybołówstwo w ringu. To o nim i zostaną omówione w naszym artykule.

Co oznacza „złapać” na ringu

Uważa się, że ten stary sposób jest wynaleziona dolnej Volga, które, na ogół, w sposób naturalny. Po połowów w ringu jest skuteczne tylko w obszarach silnego i sprawnego przepływu wyłącznie z łodzi. Metoda ta jest uważana za bardzo niesportowe i łapanie zdolności, a zatem, w niektórych regionach Rosji jest zabronione, chociaż mechanizm łapania go nie różni się od połowów przędzenia lub przynęty. Jednak rosyjskie ustawodawstwo nie jest przedmiotem tego artykułu, więc wrócić do wędkowania. Tak więc, uchwyt na pierścieniu jest następujący: duża liczba przynęty (kompozycja powrócić dalej), a ciężki ładunek umieszczony na gęste sito (zasilacza), która jest gruba żyłka jest opuszczany do dołu. Koniec linii napięcia związany z łodzi. Następnie rozpuszczono skrócona pręt, który jest przymocowany do obciążnika linii w pierścień ze szczeliną i smyczy z haków. Haki szpikulec przynętę. Następnie poddane obciążnika szczelina pierścienia na linii, która jest związana z koryta, i przesyłane do dołu. Pierścień spoczywa na podajniku, a hak smycz jest ustawiony dryfujący, a wzdłuż ścieżki wyprane przynęty siatki. Jeżeli ryba jest haczyk na pierścieniu zapewnia wyjątkowo solidne zaczep.

Produkcja osprzętu

Kupić pierścionek w specjalistycznych sklepach, nie jest prawdopodobne, aby odnieść sukces, ale nie jest łatwo zrobić samemu. W tym celu, w dowolnej odpowiedniej postaci (można również wcisnąć w gruncie) ołowiu wlewa średnicy pierścienia 3-5 centymetrów. Zmielenie uzyskanej kształtki wstępnej z pływów i zadziorów, konieczne jest wywiercenie w nim mały otwór. To będzie położyć wędkę z zegarku sudecka, do którego jest przywiązany smycze z hakami. W pewnym momencie pod kątem 45 stopni do metalu odbywa się poprzez szczeliny. Przez to, pierścień musi być noszony na żyłce z koryta.

przynęta

Podajnik ptak wypełnione przed Ugotowane jęczmienia lub prosa owsianki. Ale w przeszłości, jak mówią, i ryby były bardziej więc teraz lepiej byłoby dodać kukurydzę, groszek, trochę na parze zbożowych lub posiekane robaki. Najważniejsze jest to, aby upewnić się przedstawić przynęty dużych cząstek, a wielkość komórki odżywcze umożliwiają paszy A Little rozmyty. Zasada ta jest niezbędna, jeśli planujesz na przykład złapać leszcze w ringu.

sprzęt rybacki

Są bardzo proste. Pręt nie jest dłuższy niż 70 cm, wyposażonych w konwencjonalną żyłki rolka 20 m i średnicy 0,5 mm. Smycze dla linii może potrwać kilka cieńsze. Odległość między hakami jest zwykle wybiera dwie nogi.

wniosek

Na zakończenie jeszcze kilka wskazówek. Miejsce do połowów powinny być wybrane jako bardziej szczegółowe, jak to możliwe. Tak że łódź nie może być postrzegane lub jego cień. Jeśli przynęty zakładu, dobrze jest użyć przynęty zwierzę, by tak rzec, na zmianę.