353 Shares 5466 views

Połowu karpia sprężynę: Charakterystyka

Co jest niezbędne do połowu karpia? Łowienie karpi w maju ma swoje niuanse i osobliwości, muszą wiedzieć, aby złapać przynajmniej kilka egzemplarzy. Na początek przyjrzyjmy się, jakie ryby jest – karp.


Karp – gatunek karpia, podzielone na kilka typów: naga karpia, karp i łuszcząca lustro karpia. Ta ryba jest bardzo lubiący ciepło, szybko rośnie ponad dwanaście kilogramów.

Karp – bezpretensjonalny ryby. Najczęściej przebywa w ciepłych wodach, latem jest łatwo w wodzie do trzydziestu pięciu stopni Celsjusza, a zimą w temperaturze poniżej czternastu stopni przestaje spożywania posiłków. Jego aktywność jest wzmacniana w temperaturze w przybliżeniu dwadzieścia pięć stopni.

Nieletni żywią się planktonem, a następnie moc zmian, poruszają się na larw owadów, mięczaki i robaki. wędkarstwo karp na wiosnę to najlepiej zdać się na zbiornikach wodnych, gdzie znajdują się małe obszary. To właśnie w tych miejscach karpie karmione Bloodworms i Caddis muchy. W lecie ciepło ryb sięga głębiej, gdzie woda jest zimniejsza w nocy, a wręcz przeciwnie, zwraca się do płytkiej wody. Najczęściej można zaobserwować na granicy roślinności lub w zatokach, gdzie istnieje wiele roślin.

Dobry karp sprężynę przechodzi na ciepłe dni, gdy nie ma słoneczny. Po mocnym ale krótkotrwałe deszczu ryby ugryźć cudowne o każdej porze dnia. W miejscu, gdzie idziesz połowu karpia, konieczne jest, aby umieścić wody w małych porcjach karmienia – mieszankę zbóż z dodatkiem ciasta. Złapać dużą rybę, to najlepiej użyć mięso Rache lub duże owady i dżdżownice są odpowiednie. Jeśli chcesz złapać dużą rybę, zalecamy stosowanie dennych wędki na podstawie przędzenia.

stawy karpiowe na wiosnę

Na podobny zbiornik wodny do połowu ryb, trzeba wybrać odpowiedni wślizgu, zwabić i dysze. Ponadto bardzo ważne jest w jakim czasie można dojść do łowić w miejscu i sposób, w jaki ryba zebrania. Jako odpowiedni bieg i konwencjonalnego pręta pływakowy. Przynęty na ryby wymagają przygotowania mieszaniny owsianki herkulesowej, Pshenko i ciasto. Rzucać przynęty musisz tuż przed jak ryba , a pożądane jest, małymi porcjami, tak aby nie objadać, ale raczej doprowadzić do miejsca parkowania. Jeśli chcesz złapać dużą rybę, przynęta powinna być kawałek gotowanej kukurydzy lub grochu gotowanego w kropce – przegotowanej jęczmienia. Dobre dopasowanie i dżdżownice, owady duże – muchy, koniki polne. stawy karpiowe na wiosnę jest to najlepiej w miejscach, gdzie nie jest zbyt głęboka, przed świtem i wieczorem. Jeżeli dzień był ciepły, a niedawno przeszedł deszcz, to można spróbować przyciągnąć rybę z chlebem frezowane gotowanymi ziemniakami z odrobiną oleju roślinnego.

Połowu karpia przynęty

Połowy ten sposób – trudne, ale taką ciekawą rozrywką dla wędkarzy. Aby przygotować się do rejsu, należy wykonać następujące czynności:

  1. Ustanowienie bieg dla danego akwenu.
  2. Wybierać i przygotowywać żywność uzupełniającą.
  3. Wybierz dyszę na haczyku.
  4. Sprawdź dostępność podbierak.

Połów karpia nie jest tak trudno w ten sposób, a przede wszystkim konieczne jest, wędkarz – cierpliwości. Pręt musi być elastyczny i jednocześnie bardzo silne. Dla wygody, najlepiej jest użyć kołowrotek, żyłki na szpuli – dyskretny, ale silny. Solidne haki z ostrą końcówką zapewni Państwu dobry połów. I oczywiście, last but not least, należy prawidłowo używać przynęt i przynęty podgadat. Czasami ryby z jakiegoś powodu nie ma na owady i robaki, w tym przypadku, to najlepiej, aby przynieść kilka różnych rodzajów przynęt, aby wiedzieć, co jest haczyk jest w każdych okolicznościach. Dlatego połów musi być przygotowany z wyprzedzeniem, co najmniej na jeden dzień, tak aby nie przegapić niczego potrzebne do połowu ryb – smacznego karpia.