708 Shares 3117 views

Kim są optymistyczne lub pesymistyczne wygrana?

Krótka odpowiedź na pytanie: „Kim są optymistami”, okaże się mniej więcej tak – to ci, którzy nawet w przekroju zobaczyć zalety. Słowo „optymizm” pochodzi od łacińskiego „Optimus” – najlepszy i zakłada pozytywny, ufając relacji do świata.


Optymizm jest przypisana jako sposób bycia wyznawcy religii chrześcijańskiej, gdzie przygnębienie, które mogą być związane z pesymizmem, to jest uważany za grzech śmiertelny. A może to nie przypadek, ponieważ Niedawno pojawiły się teorie łączące całokształt twórczości, a nawet zdrowia osoby z nastroju panującego. Na przykład, ludzie zapoznają się z chorób psychosomatycznych lub warunków wstępnych nauk Luizy Hej, zaczynają lepiej zrozumieć, kim są optymistami. Tak nazywamy ludzi, którzy nie potępiam, nie zazdroszczę, przyjąć dowolny punkt widzenia, nie narzuca się i cieszy się każdą minutą życia. Takie stanowisko w niektórych przypadkach może pozbyć się chorób spowodowanych głównie układ nerwowy.

Z drugiej strony, ostatnie badania wykazały, że instalacja tego niepowodzenia lepiej tolerowane jeśli przygotowany na najgorsze, nie jest uzasadnione. Badania naukowe przeprowadzone na Uniwersytecie w Seattle, pokazały, że pesymistyczny nie zmniejsza negatywne emocje po serii złych wydarzeń. Kim są optymistyczne w tym momencie? Obecnie nie ma dowodów, że pozytywny wyznaczanie celów ustawia całe ciało, aby osiągnąć pożądany rezultat. Przypadek, w którym w czasie wojny w obozie koncentracyjnym jest jednym z więźniów, jest specjalistą w dziedzinie psychologii, pomogły innym, aby zaprezentować się na plaży pod silnym słońcu zamiast koszar, poprawiając odporność organizmów na zimno – a niektóre nie zamrażać.

Ale tu najważniejsze – nie wypalić, ponieważ bardzo wyraźny pesymistą i optymistą – to ekstremalne. Można próbować sztucznie rozwijać „pozytywne”, to jest przemoc wobec swej natury, ponieważ pozytywne podejście do życia sugeruje, że jakieś wydarzenie przynosi prawdziwą radość. Najlepiej jest być optymistą realista, który nie będzie patrzeć na świat przez „różowe okulary”.

Kim są optymistami? Być może ci pesymiści, którzy z różnych powodów, aby nauczyć się umiejętności optymizmu (na Selingmanu). Aby to zrobić trochę. Po pierwsze, aby przypisać sobie sukces, ich wysiłki, a nie do okoliczności i innych ludzi. Po drugie, uważam, że wszystko może się zdarzyć w każdym miejscu io każdej porze, nie tylko z woli szczęścia w określonym miejscu i że nigdy nie powtórzy. Po trzecie, zachować pewną codzienne życie, w tym do wykonywania następujących zaleceń:

– ustawić określone cele i je osiągnąć;

– spojrzeć na problem z różnych punktów widzenia;

– słuchać muzyki, chodzić w przyrodzie, relaks przez 20 minut dziennie;

– zaskoczony i wprawić;

– okresowe całkowicie zmienić obraz;

– doświadczenie na świat wszystkimi zmysłami;

– rozpocząć dzień z przyjemnym widokiem na rzeczy, a przy dobrych myśli i modlitwy;

– Ćwiczenia i kreatywność, nawet jeśli to nie przynosi żadnych pieniędzy. Większość dzieł kultury światowej tylko pokazuje nastrój artystów;

– przeczytaj kawały i pamiętają przyjemnych chwil życia.

Jeśli nie wiesz, kim jesteś – optymistą, pesymistą, realistą – możliwe jest przeprowadzenie testu, który jest pełen Internetu. Oni pomogą ujawnić główne cechy charakteru i pomaga określić kierunek pracy nad sobą.