427 Shares 7229 views

Mogę przestać pić na własną rękę?

Wiele osób ochotę rzucić na własną rękę nie może pić. Jednakże, jeśli spróbujesz, można znaleźć wiele przykładów życia, obalić ten postulat. Jeśli stoisz firma w swojej decyzji nie dotykać alkoholu, wystarczy przestrzegać kilku prostych zasad, a w każdym razie ich nie zaniedbywać.

Przede wszystkim, trzeba oczyścić organizm. Od czego? Toksyny alkohol, a wśród nich – pozostałości etanolu i jej metabolitów. Fakt, że ciało przyniósł własne, pozostawia dużo czasu, ale dlatego, że może mu pomóc. Przez długi czas w tym celu stosować wywar z owsa. Na dzień należy pić co najmniej 3, a jeszcze lepiej pięć filiżanek bulionu. Przedtem, lepiej zrobić lewatywę.

Jeśli zdecydujesz się przestać pić samemu, trzeba całą swoją siłę woli. Ilekroć będziesz mieć ochoty wziąć łyk alkoholu, weź kilka głębokich oddechów i powtórzyć frazę „rzuciłem picie.”

Dwa razy dziennie należy wziąć ciepłą kąpiel. Najlepszy ze wszystkich, jeśli w tym czasie będzie również wypić 1-2 szklanki ciepłej herbaty.

Między posiłkami należy pić tak dużo czystej wody (8-10 okularów). A potem jesz, to najlepiej udać się na spacer do parku lub do rzeki / jeziora. Najważniejsze – o ile to możliwe, aby uniknąć firm Drinkers, nawet jeśli jest to proste piwo: istnieje pokusa byłaby zbyt wielka.

Ci, którzy chcą przestać pić na własną rękę, może być trudne w każdym przypadku. A czasem chęć do picia w ogóle wydaje się nie do zniesienia. Zrelaksuj się i uciec w takich przypadkach często pomaga ciepły prysznic.

Należy zwrócić uwagę na dietę. Aby nie obciążać układu pokarmowego, to lepiej na chwilę, by uniknąć jedzenia pikantnych potraw, wiele ziół i przypraw. Warto również, aby zmniejszyć ich spożycie mięsa, drobiu, ryb i owoców morza. Nie daj się ponieść herbaty i kawy. Wynika to z faktu, że te pokarmy zwiększyć chęć do picia. Ale owoce i warzywa dla tych, którzy chcą przestać pić na własną rękę, są prawdziwym dobrodziejstwem. Mogą być spożywane w dowolnej ilości, po prostu przyspieszyć proces gojenia.

Między pozbycie się złych nawyków trzeba nasycić organizm z witamin, zwłaszcza z grupy B aptece można kupić gotowe kompleksów witaminowych.

Myśląc o tym, jak zatrzymać picia alkoholu na własną rękę, wiele osób w obliczu dylematu. Całkowicie wykluczone z kręgu kontaktów z ludźmi, którzy od czasu do czasu pozwolić sobie na drinka lub dwa, to jest prawie niemożliwe. Ponadto, istnieją sytuacje (takich jak rocznica ślubu lub najlepszego przyjaciela), kiedy to wszystko powstrzymać się od spożywania alkoholu jest niemożliwe. Ważne jest, aby nie złamać: Znaj swoje granice i nie przekraczać go. Lepiej jest pić sporo jakości napoju, które można podziwiać, delektując się go, niż wlać kilka litrów taniego piwa. Tak więc, jeśli mamy zrezygnować z alkoholu zazwyczaj nie działa, nie wolno przekroczyć linię pomiędzy „drink” i „napój”.

Odrębnym zagadnieniem – jak przestać pić na własnej kobiety. Jak wiecie, przedstawiciele targów połowa ludzkości zależność zachodzi o wiele szybciej niż w przypadku mężczyzn, i pozbyć się go trochę bardziej skomplikowane. Wiele kobiet przyznaje, że w znacznym stopniu przyczynił się do prowadzenia dziennika w walce z alkoholem. Najważniejsze – aby być uczciwym wobec siebie. Pisać o wszystkim. Od tego, czy było pragnienie, aby pić, czy jesteś w stanie pokonać i jak to zrobiłeś. Niektórzy, aby zwiększyć motywację napisane na karteczkach różne zwroty inspirujące, takich jak „Wszystkie zwycięstwa zacząć od zwycięstwa nad” i innych, a liście są zawieszone wokół domu. Stale przykuwa oko słowa są zdeponowane w podświadomości, nie wiemy o was zmieniając sposób myślenia.

I, oczywiście, najbardziej skutecznym sposobem na jak przestać pić na własną rękę – znaleźć nową ekscytującą działalności lub hobby. Jeśli nurkowanie głową do pracy, uczenia się coś nowego i interesującego dla siebie, myśląc o tym, jak pić, wkrótce zniknie całkowicie od swojej świadomości.