417 Shares 1241 views

Brytyjski komik Sasha Baron Cohen: biografia, kariera filmowa i rodzina

Sasha Baron nie potrzebuje specjalnej reprezentacji. Ten brytyjski komik wykonał wiele jasnych i ciekawych ról. Wielu pamiętają film o przygodach kazachskiego reportera Borata. Grał on bohaterem naszego dzisiejszego artykułu. Bardziej szczegółowe informacje na temat biografii i życia osobistego aktora przedstawiono poniżej.


Biografia: rodzina

Sasha Baron Cohen (zdjęcie z artykułu) urodził się 13 października 1971 roku w Londynie. Ma żydowskie korzenie. Rodzina mieszkała w okolicy Hammersmith, która kiedyś była strefą przemysłową. Matka Sashy, Danielle Naomi, pracowała jako instruktor ćwiczeń fizjoterapeutycznych. Jego ojciec – Gerald Baron Cohen, był właścicielem sklepu modowego dla mężczyzn. Rodzina była stosunkowo dobrze. Sasha ma dwóch braci – młodszego brata i starszego brata. Jeden z nich, Erran, stworzył grupę muzyczną Zohar.

Studiując na uniwersytecie i pierwsze kroki w telewizji

Dziś wielu z nas wie, kim jest Sasha Baron Cohen. Zdjęcia aktora i artykuły o nim pojawiają się regularnie w mediach drukowanych i portalach internetowych. Jednak nie każdy wie, jaką drogę do światowej popularności, którą zrobił.

Nasz bohater ukończył prestiżową szkołę. Potem wstąpił do Kolegium Chrystusowego w Cambridge. Po otrzymaniu dyplomu Sasha wraz z bratem stworzył klub komediowy. Wymyśliły różne obrazy i śmieszne skecze.

W 1994 roku nasz bohater pojawił się po raz pierwszy w telewizji w The Word na kanale brytyjskim 4. Wysoki i chudy facet wyreżyserował albańskiego dziennikarza. Odsunął się od żartów, a ludzie po drugiej stronie ekranu dosłownie kręcili się po podłodze, śmiejąc się.

W 2002 roku "Shaw Ali Ji" został uruchomiony na MTV. Łatwo odgadnąć, kto stał się jego głównym bohaterem. Tym razem Sasha Baron pojawiła się przed publicznością w formie rapera, zastanawia się nad pytaniami naukowymi.

Sasha Baron Cohen: filmy z jego udziałem

Nasz bohater jest zawsze metalem podbija światowe kino. W 2006 roku miał świetną okazję. Pierwsza scena, w której pojawił się, nazywa się "Ricky Bobby: Król drogi". To komedia sportowa. Sasha Baron Cohen zagrał Jeana Gerarda – rywala głównego bohatera. Uczestniczą w "Formule 1" i każdy z nich chce wygrać laury zwycięzcy.

Aktor dowiedział się o popularności i uznaniu publiczności po wydaniu filmu "Borat" (2006). Sasha z powodzeniem przyzwyczaiła się do wizerunku kazachskiego prezentera telewizyjnego, który wyjechał na wyjazd do USA. Ten charakter stale dostaje się do śmiesznych sytuacji, ale nie traci serca – jest człowiekiem bez kompleksów. Na przykład, Borat może nosić strój kąpielowy, który ledwo zasłania jego męską godność. On też jest znęcającym językiem i wchodzi w polemiki z każdym przechodniem. Oglądanie jego przygód jest przyjemnością. Publiczność może śmiać się przez długi czas. I śmiech, jak wiesz, przedłuża życie.

Film "Borat" był bardzo udany. Z budżetem 20 milionów dolarów zebrał rejestr środków pieniężnych w wysokości 261,5 milionów. Producenci i dyrektorzy dosłownie "przytłoczeni" Sasha Baron z propozycjami współpracy. Aktor dokładnie zbadał scenariusze i zgodził się na te role, które uważał za bliskie duchem.

W obrazie "Dyktator" próbował na sobie kilka obrazów słynnych osobowości: admirał generalny Haffaz Aladin, Saddam Husajn, Kim Chin-il i tak dalej.

Sasha Baron Cohen zagra Freddie Mercury. Jednak projekt został zatrzymany.

Życie osobiste

Wokół znanych jest zawsze nieprzyjemne pogłoski. Sasha Baron nie była wyjątkiem. Wielu widzów mieszkających w różnych krajach jest pewnych, że jest przedstawicielem mniejszości seksualnych. Innymi słowy, uważa się go za gejów. Ale te informacje nie są prawdziwe. Słynny aktor ma rodzinę. Spójrzmy na to bardziej szczegółowo.

W 2002 roku nasz bohater spotkał się z aktorką Ayla Lang Fisher. Dziewczyna podbiła go naturalnym pięknem, życzliwością i wysoką inteligencją. Zrobił wszystko, aby zorganizować Ayla dla siebie. Wkrótce kochankowie zaczęli pod jednym dachem, ale nie spieszyli się formalizować relacji.

Ojciec rodziny

W październiku 2007 roku Alya i Sasha Baron Cohen urodzili się jako pierworodny – urocza córka. Dziecko nazwano rzadką nazwą Olive. Młody ojciec nie mógł patrzeć na jego dziedziczkę. Starał się spędzać tyle czasu ze swoją rodziną, jak to możliwe. Ale to nie zawsze działało. I wszystko ze względu na ścisły harmonogram pracy (kręcenie filmów, wywiady, sesje zdjęciowe).

W sierpniu 2010 r. Rodzina Cohenów miała inne uzupełnienie – druga córka Elula pojawiła się. Warto zauważyć, że na 6 miesięcy przed jej urodzeniem Ayla i Sasha Baron wyszły za mąż.

Przez długi czas marzyli o pojawieniu się spadkobiercy – syna. I wydaje się, że w niebiańskiej kancelarii słychać ich modlitwy. W marcu 2015 Ayla Fisher urodziła chłopca. Nazywa się Montgomery Moses Bryan.

Kochający mąż, troskliwy ojciec – to wszystko Sasha Baron Cohen. Zawsze fotografuje fotografie z dziećmi na badaniach i długich wyjazdach.

Podsumowując

Teraz wiesz, kim jest Sasha Baron Cohen. Filmy z jego udziałem zostały wymienione w artykule. Życzymy sobie tego wspaniałego aktora twórczego dobrobytu i szczęścia rodzinnego!