117 Shares 7277 views

„Terek Front”: Borys Gromow, jego praca

Rosyjski pisarz Borys Nikołajewicz Gromow specjalizuje się w gatunku fikcji wojskowej. Jego pierwsze prace były trzy powieści, Wielka ogólny plan, działka i tytuł – „Terek przód” W celu odczytania produkt bardziej wygodne, „przeżyć”, „wytrwali. Burza nad Tereku „i” śmierć”.


początek

Pisarz urodzony w 1977 roku w rodzinie wojskowego, więc czasami musiał przenieść. Dzieciństwo, Fun and Fancy Free, która odbyła się w Azji Środkowej, młodzież – na przedmieściach. Badane Borys Gromow przeciętne preferowane humanistyczne, lubiący czytania fikcji. Po ukończeniu szkoły wstąpił Uniwersytetu Moskiewskiego imienia Łomonosowa. Po trzecim roku Wydziału Dziennikarstwa on przeniesiony do działu korespondencji i poszedł do wojska.

Gromow przeszedł ciężką próbę w specjalnej siły harcerskiego oddziału, był członkiem walk. Po odbyciu służby wojskowej starał się trzymać w świecie cywilnym, ale tak się nie stało. Myśląc, że może walczyć tylko poszedł do policji do tłumienia zamieszek. Boris nawet nie wiem co napisać fantastyczną trylogię „Terek przodu.”

Funkcje sztuki

Fascynacja science fiction, czytania i oglądania filmów nie na próżno. Horror zombie lubił autora. Boris już próbował pisać w podobnym temacie, ale nie powiodło się. Próba na piśmie pod wpływem twórczości Andreya Kruza. Gromow mieli swoje umiejętności dziennikarza, dlatego naszkicował kilka głowic idola do przeglądu. Powiedział, że niespodziewanie on zatwierdzony możliwość pisania i doradzić to robić dalej. Nawet obiecał pomóc rad. W ten sposób rozpoczęła pracę Boris. Pomysł stworzenia „Terek przód” przyszedł podczas konwojowania kolumnę w Czeczenii. Pomysł pojawił się spontanicznie znikąd: Ensign z kontuzją z OMON ją w przyszłości. Powieści odbywają się w górach Kaukazu Północnego, geografia, Boris Gromow, który zna na wylot.

Czytanie książek rejestruje od pierwszej minuty. Czytelnicy zauważyć ciekawą treść artystyczną. Autor – człowiek, który zna wojnę. Boris opisuje bitwy i odnośnych aspektów tak umiejętnie, że wzajemnie się uzupełniają. Autor jest zawodowym żołnierzem, wie dyscyplinę wojskową, jest członkiem operacji. Writer odszyfrowuje zwalczania wszelkiego rodzaju slangu i skrótów, szczegóły broń i amunicję, które sprawia, że książkę o wiele bardziej żywy. Autor ubolewa nad wielki kraj, który załamał. Patriotyzm przedstawiony tak naturalnie, że Gromow uwierzyć raz. Autor jest pracownikiem Ministerstwa Spraw Wewnętrznych.

Opis usługi

Policjant – specjalny oficer wojska, który jest przeszkolony do pracy w „gorących punktów”. Żołnierz wie bardzo podstaw sztuk walki. Jednostka, w których liczba Boris Gromow, 70% pracowników ma wyższe wykształcenie. OMON pojawiają wolontariuszy, usługa jest związana z ryzykiem dla życia, tutaj musimy poważne podejście, umiejętności i wiernymi towarzyszami. Żołnierze są często zabity podczas wykonywania zadań. Ciągłe wyjazdy na Kaukazie, wiele starć – pochylić kule muszą często.

Higher Education dał okazję do rangi młodszego oficera, ale gdzie tam. Po wielokrotnym reforma specjalnych jednostek rzędu uległy zmianie. Borys Gromow zamierza oddać do końca, a następnie przejść na emeryturę. Rzucać usługę po prostu dlatego, że nie będzie, chociaż na tej ścieżce zdrowia zagrożona. Jest to, że aby zostać przekazana w MSW. Praca w biurze, który jest zbliżony do nauczania wydaje się to zrobić.

Nie bądź leniwy

Teraz, Boris napisał już wiele, jego dusza uporczywie poprosił, aby kontynuować, ale redaktorzy po prostu wymaga to jako obiecująca inicjatywa okazała. Po trylogii „Terek przodu” – dopiero początek serii fikcji literackiej. Patelnie, istnieje wiele, pozostaje on w celu dostosowania ich do życia. Nie odchodzi z zawodu, ale w specjalny oddział serwisu jest typowe, i to przez długi czas, tak zaplanować czas dalszego pisania jest trudne. Kiedy zwykli ludzie mają odpoczynku w OMON podwyższona czujność.

Połowa z trylogii „Terek przodu” Borys Gromow wykonane podczas podróży na Kaukaz, z pomieszania działki do budynku służbie bojowej na punkcie kontrolnym. Riot policjanci przyzwyczajone do wyjazdów do konkretnej sytuacji: tryb uśpienia i spożycie żywności tylko wtedy spokój. Nawet takie warunki nie przeszkodziły twórczy impuls. Najważniejsze – nie leń się, co może przyjść.

Książki Gromow „Terek przód” zyskał popularność wśród czytelników. Umarli nie są zatopione w zapomnienie, a gdy autor zakończył pierwszą pracę, wrócił do zombie w centralnej Rosji. Prace „Zwyczajne Apokalipsy” i „To jest moja ziemia!” Prace są warte przeczytania. Jest to przyjemność!