257 Shares 9930 views

Kasety Fetter: sprzężenie zwrotne prędkości

Dla prawdziwych myśliwych shotshell „Vetter” są prawdziwym wybawieniem. Do tej pory, sklep oferuje szeroki asortyment z nich. Różnią się one nie tylko w kalibrze, ale również przez prochu marki. Średni wskaźnik energii wylotowej z nich znajduje się w 3500 J. Natomiast prędkość początkowa pocisku jest 300 metrów na sekundę.


Kapsułki są zwykle używane do otworu zapłonu. Z tego niewypału występują rzadko. Należy również pamiętać, że naboje są dziś aktywnie wykorzystywane zarówno przez mosiądzu i tworzywa sztucznego. W związku z tym masę różnych wkładów mogą być bardzo różne. W celu zrozumienia bardziej szczegółowo w tej kwestii, musimy wziąć pod uwagę parametry renomowanych marek.

Mark "Vetter Sport"

Charakterystyczną cechą modelu „Sport” (naboje „Vetter”) – duża prędkość. To staje się dobre opinie i wielu nabywców wolą tę markę wysokiej jakości proszku. Istnieje pięć płatków całym pojemniku. Kiedy zwolniony, odrzut występuje nieznaczna. Również stabilizacja wysoki wkład jest osiągnięty poprzez zastosowanie plastikowych rękawach. Należy ponadto zauważyć, że paleta jest używana w tym przypadku aluminium. W związku z tym, „Vetter Sport” może być używany w każdych warunkach pogodowych. Osalka w kasetach dostępnych. W ten sposób proszek jest prawie nigdy nie tłumić. W rezultacie, możemy powiedzieć, że marka ta jest uniwersalna i doskonale nadaje się dla myśliwych.

Uchwyty "Vetter Set"

Początkowa prędkość lotu Chuck jest dokładnie 300 metrów na sekundę. Tuleja w tym przypadku przewidzianym przez producenta typu mosiądzu. Parametr energii wylotowej jest 3400. J. jest jednym z pięciu płatków. Kiedy zwolniony, wszyscy oni otworzyć. Stabilizacja tej kasety jest również uzyskiwane kosztem jakości kapsułek. W tym przypadku, użył serię „Fiochi”.

Należy również zauważyć, że w zwitek kasety tłumić raczej rzadkie, a podkładka ochronna ma. Używać w temperaturach poniżej zera, marka może być wielkim sukcesem. Dla celu ogień „zestaw Vetter” nadaje się w odległości nie większej niż 20 metrów. Należy również pamiętać, że opłata znajduje się bezpośrednio w pojemniku.

Recenzje "Fetter Magnum"

Wielu kupujących woli kule „Vetter Magnum” ze względu na fakt, że wkłady używają plastiku. Tak więc, większość ich równymi tylko 34 W sumie, opakowanie może liczyć 25 rund. Średnica podstawy – 16 mm. Kapsułki są używane serie „Fiochi”. rodzaj prochu „Falcon” stosuje się w tym przypadku. Pysk energii tych pojemników znajduje się przy 3500 J.

Dla myśliwych w sezonie zimowym, to marka doskonale pasuje. Należy również pamiętać, że zanieczyszczenia te naboje nie boją. Musimy jednak uważać, aby nie uszkodzić pojemnik. Jeżeli wkład wygiętej płatek, a frakcja rozproszenia może być bardzo znaczne. W rezultacie, należy wspomnieć, że ten znak jest dobrze nadaje się do precyzyjnego strzelania w odległości nie większej niż 25 metrów.

Co ludzie mówią o „Vetter Polumagnum”?

Funkcje Patronów Vetter Polumagnum „zaimponować wielu. Początkowa prędkość lotu jest na około 320 metrów na sekundę. Rękawy stosowane w tym przypadku tworzyw sztucznych. Osalka nich, więc mają dobrą stabilizację. Tylko jest opakowanie 25 kapsułek. Wszystkie wyposażone są w kapsułkach typu „Chedit”. Ponadto, należy zauważyć, że proszek stosowany jest oznaczony „Sokoła”.

Polowanie „Polumagnum” dobrze pasuje i tłumić niezwykle rzadkie, co jest bardzo miłe kupujących. Mrozie, te naboje „Vetter” 16 kaliber normalnie tolerować. Jednak myśliwy jest ważne w celu monitorowania ich czystość. Po kontakcie z zanieczyszczeniami w zbiorniku z kaset zaczynają tłumić. Stabilizacji ich osiągnąć za pomocą dość ciężkie fundamenty. Wkłady Wad polumagnum „Vetter” ma specjalną uszczelkę.

Recenzja „Fetter Partridge”

Wśród modyfikacji pojemnika, marka ta jest dość popularne. Tuleja jest w tym przypadku wykonana z mosiądzu. Próba ciśnieniowa jest wykonywana z gwiazdką. Stabilizacja dane amunicja polowanie „Vetter” posiadać dobre. Ponadto, wielu kupujących „Partridge” wybiera się z niskich dochodów. Paleta amunicji stosowany we wszystkich stali i kondensatu nigdy nie powstaje. Kołnierz tulejki w dość szerokie, więc stosunkowo rzadko występują niewypał. Wśród wad myśliwych zauważyć nieobecność osalki, ponieważ w połączeniu z energią ustawienia lufy znajduje się na poziomie od 2800 J. Optymalna odległość wypalania tych pojemników jest równe 23 metrów.

Opinia właścicieli „Vetter Przepiórka”

Te naboje „Vetter” 12 kalibru są najlepiej przystosowane do polowania zimowego, że Mark, którzy są zawodowo zajmujących się tego rzemiosła. oni radzą sobie z powodzeniem z wysoką wilgotnością. Jeśli wierzyć opinie konsumentów, a następnie zwilżyć tuleja jest bardzo rzadkie. W tym przypadku są one wykorzystywane rodzaj tworzywa sztucznego. W rezultacie, waga pojemnik jest tylko '30 zaciskania się standardem w postaci gwiazdką. Wszystkie płatki marki ma sześć. Kiedy zwolniony, otwierają praktycznie wszystko.

Wad stosowany w tym przypadku bez uszczelki. Według właścicieli tych rund, rozrzut strzelano całkiem imponujące. Wreszcie należy wspomnieć, że proszek na „Przepiórka” jest używany z „K35” oznakowanie. Odpowiednie wkłady danych „Vetter” 12 manometr precyzyjną pracę w odległości 30 metrów.

Opinie konsumentów „Fetter Fox”

Wkłady te „Vetter” opinie są najbardziej zróżnicowane, a cechy są dość imponujące. W tym przypadku, prędkość początkowa pocisku na około 290 metrów na sekundę. Proch używają klasy „Falcon”. Dla polowania zimnego, pasują idealnie. Ponadto, należy zauważyć, że pojemniki z danych „Vetter” sklasyfikowany jako bezkonteynernye. W związku z tym, nie boją się brudu, które nie mogą jednak radować strzałkę.

Jeśli wierzyć opinie właścicieli, skutki nie są znaczące. Wysokie wkłady stabilizacyjne zostały osiągnięte poprzez instalację bazie aluminium. Z kolei Kapsule stosowane do otworu zapłonowego. Według właścicieli, niewypały występują bardzo rzadko. Osalka w tym przypadku zamontowana przy wad. Bezpośrednio tuleja ma typ mosiądzu. Nawet po wielu latach właściwościach magazynowania to jej nie stracić.

Jaka jest różnica „Vetter Woodcock”?

Wkłady (kaliber 12) „Vetter” odpowiedzi często są znakomite ze względu na wysoką energię wylotowego. – Na poziomie 3600 J. W związku z tym nadają się do precyzyjnego strzelania w odległości ponad 35 metrów. Marka ta jest sklasyfikowana jako pojemnik i wokół płatków ma sześć. Jeśli wierzyć opinie konsumentów podczas ujęć otwarciu, co do zasady, czterech z nich. Frakcja rozrzut w tym przypadku jest dość duży.

Pod wieloma względami, zatwierdzenie tego typu ze strony myśliwych został osiągnięty poprzez zwiększenie osalki. Wad w prezentowanej marki wykorzystuje serię „BIOR”. podkładka ochronna jest on wyposażony w uchwyt wiertarski. Długość tulei w tym przypadku jest 70 mm, a masa wynosi tylko 33 g, ładunek znajduje się bezpośrednio w pojemniku i tłumić rzadko. Jeśli wierzyć opinie konsumentów, a następnie użyć „Vetter Faldshnep” w temperaturze -20 stopni może być bardzo udany. Jednakże, bardzo niskie temperatury mają niekorzystny wpływ na właściwości proszku.

Recenzje „Fetter Dyspergator”

Te naboje „Vetter” opinie są najczęściej dobre, chociaż charakterystyki są średnie. Prędkość początkowa pocisku jest tylko 320 metrów na sekundę. Jednak parametr jest równa energii wylotowej 3200 J. Zważyć dokładnie jeden uchwyt 35 g, długość rękawa 75 mm. Odnosi się do wskazania marka typu kontenerowego. Wszystkich płatki ona ma sześć.

Jeśli wierzyć opinie konsumentów, badanie ciśnienia nabój w tym przypadku jest dość dokładnie. Ponadto, należy zauważyć, że tampon jest stosowany do uszczelnienia, w ten sposób chroniony, a zmiany temperatury nie boi nadmiaru wilgoci. Być może to jest to, co podoba się klientowi. Ale negatywne opinie sugerują, że wpływ tych wkładów jest dość duży i powinien wziąć pod uwagę przed zakupem.

Frakcja stosowane w tych pojemników oznakowanych 7 i 9. Z kolei proszek stosowany jest szereg „Nobel”. Na szczególną uwagę zasługuje z marką jakości kołnierz. Wykonany jest w całości z ołowiu i jest dość szeroki. Ze względu na to, stabilizacja „Vetter dyspergującego jest” całkiem dobry. W sumie 25 sztuk w pudełku z amunicją.

Recenzja „Fetter głuszca”

Te naboje „Vetter” między innymi, są precyzyjne strzelanie. Marka ta jest sklasyfikowana jako typ skraplacza. Wszystkie płatki w górnej części wkładu, istnieje sześć. Wszystkie z nich są ujawnione w kadrze i zwolnić strzał – to przynajmniej według opinii użytkowników. Próba ciśnieniowa jest wykonywana w formie gwiazdką. Należy również zauważyć, że tampon „BIOR” stosowany w serii marki.

stabilizacja wysokiej Chuck został osiągnięty za pomocą ołowiu palecie. Tuleja w tym przypadku ma typ tworzywa sztucznego. Kołnierz ona ustawiona dość szeroki. Jeśli wierzyć opinie konsumentów, proch tłumić rzadkie. Jednak konieczne jest monitorowanie czystości amunicji. W niektórych przypadkach może dojść do uszkodzenia płatka. W tej sytuacji, stabilizacja kasety jest uszkodzony i odrzut odczuwalne dość duże. Bardzo często jest o pisaniu myśliwych początkujących.

Na szczególną uwagę zasługuje z marką jakości kapsułek. Ustaw je w pobliżu dna otworu pilotażowego. Kosztem jakości niewypałów osalki występują rzadko. Generalnie, długość rękawa wynosi 70 mm i że waży tylko '34 parametr pysk energii jest na poziomie 4200 J. Optymalna odległość do wypalania. – 24 metrów.

Co myślą o „Vetter Duck”?

Charakterystyczną cechą tego modelu „kaczki” (naboje „Vetter”), – z dużą szybkością. Opinie otrzymuje w większości pozytywne. Jednak, jak mówią kupujący są lepsze w zimie nie używać nabojów. Wynika to z faktu, że mają one zastosowanej wkładki z mosiądzu. W tej marki jest klasyfikowany jako bezkondensatornaya. Wszystko to sugeruje, że górna część płatków są nieobecne. Jednak zaciskania Chuck zostały jeszcze dokonane.

Wad w takim przypadku należy ustawić serię „BIOR” i jest on wyposażony w wyściółkę ochronną. Paleta z kolei doprowadziło rodzaj, a waży bardzo niewiele. Jeśli wierzyć opinie konsumentów, wpływ obecności dużego wkładu. Wynika to głównie ze względu na małą kołnierza. Z kolei energia wylotowa marki jest przy 3400 J.

Funkcje „Vetter Bażant”

Harateristiki mają dobre naboje danych „Vetter”. Wysoka prędkość lotu, w którym osiąga się dzięki unikalnym kształcie tulei. Frakcja rozrzut w tym przypadku jest dość duży. Są kontenerach amunicja prędkość wylotowa może pochwalić się 320 metrów na sekundę. Wszystko wskazuje na to, że są one odpowiednie zakres wypalania w odległości około 34 metrów. Próba ciśnieniowa wszystkich rund odbywa się dość sprawnie, a co piszą w ciągu właścicieli przeglądarki.

Szczególną uwagę zwraca się grubość wad, które ustalają „Super” serii. Wykładzina ochronna to niestety nieobecny. Również należy zauważyć wady wielu niewypałów. Dzieje się tak ze względu na małe otwory pilotażowe, a to powinno być brane pod uwagę przy zakupie produktów tej marki. Kapsule ustawione standardowe i znajduje się pod kołnierzem.

Opinia o „Vetter Grouse”

Te naboje „Vetter” jest bardzo łatwy w obsłudze i przyjemny w dotyku. Tuleja w tym przypadku przewidzianym przez producenta danego typu tworzywa sztucznego. Marka ta jest sklasyfikowana jako bezkonteynernaya i prochu w nim znajduje się powyżej tacy. Zaciskania model ten jest bardzo wysokiej jakości. Jeśli wierzyć opinie właścicieli zakres celowniczy z patronów tej marki około 34 metrów. W ten pocisk ma prędkość wylotową około 300 metrów na sekundę. W tej sytuacji wiele zależy od temperatury otoczenia.

Użyj kul w temperaturze -20 stopni jest możliwe, ale powinny być monitorowane w celu zapewnienia, że na płatkach nie idą do kondensacji. Inaczej frakcja rozrzut jest niewielka. Wad stosować serię „super” w tych wkładów oraz podkładki zabezpieczającej on. Znajduje się on tuż pod kołnierzem tulei. W rezultacie, możemy powiedzieć, że marka ta od polowania jest dopuszczalne, ale należy pamiętać, że wkłady powinny być zawsze czyste.

Funkcje "Gus Fetter"

Wkłady te charakteryzują się wysoką stabilizacji podczas fotografowania. Zostało to osiągnięte przez producenta ze względu na unikalną kapsułce. W tym przypadku, otwór zapłonu jest dość szeroki. Niewypał w Reprezentowane marki są rzadkie, jak opinii odnotowanych użytkowników. Zaciskarka wkłady zostały dokonane standardem w postaci gwiazd.

Podczas wystrzału płatki są niemal zawsze w pełni ujawnione. Rozproszenie strzał za to zależy od wielu czynników. Niektórzy narzekają marki ze względu na fakt, że w górnej części nabojów czasami pojawia się korozja. Jednak zdarza się najczęściej ze względu na gwałtowny spadek temperatury. Hub, model ten stosowany jest dość gęsta.

Ponadto, należy zauważyć, że tampon jest wyposażony w specjalną uszczelką, która chroni ją. Podstawa tulei przedstawiony na kapsułki jest równy 11 mm. Z kolei producent warunkiem osalka niewielka. Szczególną uwagę w „Vetter Goose” zasługuje jakość prochu. W tym przypadku stosuje się go z oznaczeniem „Sokoła”. Ogólnie rzecz biorąc, model ten doskonale nadaje się do precyzyjnego strzelania na odległość ponad 40 metrów.