525 Shares 4289 views

Serengeti – kot, który skacze na własną rękę

Serengeti – wyjątkowa rasa kota. Stało się to na orientalne i bengalskim. Serengeti – pół-dziki kot, jej charakter i nawyki, wiele unikalne dla tej rasy. Kiedy jej hodowcy hodowla miały stworzyć pozory udomowionych Serval. A nawet nazwany na cześć rasy parku w Tanzanii, gdzie mieszka ten drapieżnik.


wygląd

Te koty są średniej wielkości, silny konstytucji. ciała zwierzęcia nieco rozciągnięty, ma kształt rurowy. Niezwykle długie nogi, umięśnione i silne. Ze względu na takie kończyn kot może skakać z miejsca na odległość dwóch metrów. Ogon grubości zwęża się do punktu. Jego długość może być zarówno krótkie i średnie. Głowa jest klinowata, wydaje się niewielka ze względu na duże uszy. Profil kot prosto, tworząc narożnik w obszarze czoła.

Policzki Serengeti słabo rozwinięte, prawie nie mówi. Długość uszu jest taka sama jak długość głowy. Podstawa uszu szerokiej, głębokiej zlewu. Uszy są duże i jest bezpośrednio położone. ustawić na tyle szeroki, oczy, duże i okrągłe. Większość kotów ma ciemne oczy, głównie kolor miedzi. Sygnał może być zażółcenie, ale nadal jest to niepożądane.

Opis koty rasy obejmuje miękkie, delikatne, krótkie włosy. Kolorystyka nakrapiana. Postać okrągłych lub bardziej przedłużone poziomo. Rozciąganie w pionie nie są dozwolone. Szczególną cechą skał są utwory z wewnętrznych kącikach oczu w górę.

charakter

Serengeti kot rasy jest dość nowy i nie został jeszcze rozpoznany przez niektóre stowarzyszenia hodowców. Pomimo swojej sztucznego pochodzenia, posiada dziki charakter. W tym przypadku, Serengeti – niby kot, kochający grać. Dla tych zwierząt jest niemal nieistotne z którymi igraszki, jak długo to trwało długo. Ciekawą cechą tej rasy, zauważył przez ekspertów podczas hodowli – niesamowite rozmowne koty. Serengeti jest nie tylko meow, ale także reprodukować inne dźwięki, starając się znaleźć wspólny język z hostem. Są bardzo przywiązane do niego.

Jeśli w domu są inne zwierzęta, nie ma wątpliwości, że główną rolę odgrywać Serengeti. Fakt, że pragnienie przywództwa wrodzonej w genach, więc kot nie ma znaczenia, czy inni zgadzają się z jej rolą. Jest to w każdym razie dostaje swoją drogę, aby ukarać wszystkich wrogów. Dla ludzi koty są bardzo czuły i miły. Często ich czułość staje się nachalny charakter, który jest również przejawem ich cech przywódczych.

zawartość

Przed zakupem Serengeti trzeba ważyć wszystkie czynniki. Większość nawyków kot pozostał w dzikich przodków. W związku z tym charakter Serengeti dzikie, są one wytrzymałe i charakteryzują się dobrym zdrowiem. Rasa ma chorobę genetyczną – na kamienie nerkowe, ale w dzisiejszych czasach problem ten można łatwo rozwiązać przy pomocy leków. Jednak w celu uniknięcia tej choroby, konieczne jest, po nabyciu zwierzęcia, aby skonsultować się z lekarzem weterynarii, który pomoże znaleźć właściwą dietę dla swojego zwierzaka.

Serengeti – kot jest dość skromny w opuszczeniu, więc z hosta nie wymaga szczególnych umiejętności ani specjalnej wiedzy. Główną rzeczą, którą trzeba dbać – czystej wełny. Ponieważ włosy są dość krótkie, czesanie cętkowany płaszcz nie jest wymagane. Ale w trakcie tej procedury nie tylko usuwa brud. Jest to również wspaniały masaż, który ma pozytywny wpływ na zdrowie kota i lubi bardzo. Dlatego grzebień kochanie nadal potrzebne. Aby to zrobić, należy wybrać lub szczotkować zęby z gumy lub tkaniny welurowej. Uszy i oczy zwierzęcia czyszczenia higieny konwencjonalnej.

pieszy

Od Serengeti – kot jest prawie dziki, konieczne jest, aby przenieść dużo. Jeśli mieszkanie nie jest możliwe do zrobienia, to trzeba iść kota. Ale nie można pozwolić ją w spokoju, bo w chwilach niebezpieczeństwa Serengeti nie ucieknie, bo jest to dość wojowniczy. Aby chronić zwierzęta cudzych od jej charakteru i nie pozwól, aby kot cierpi, trzeba czuwać nad nim podczas chodzenia lub wyświetlić go na długiej smyczy.

zakup

Nabyć zwierzę jest konieczne, hodowców, miłośników klubów kot lub w szkółkach. Dopiero gdy taki zakup może być pewien, że będzie go sprzedać Serengeti. Kot, którego cena waha się od 18 do 60 tysięcy rubli, staje się coraz bardziej popularne. Koszt zależy od rodowodu rodziców, ich dotychczasowych tytułów i regalia. Podobnie jak w przypadku innych zwierząt, perspektywa żeński cena jest wyższa niż koszt kota na tym samym poziomie.

Nawet jeśli nigdy nie miałem koty tej rasy nadaje się do bycia pierwszym, bo nie ma specjalnych umiejętności lub wiedzy właściciela, ten kot nie jest wymagane. Wystarczy po prostu kochać i dać jej szansę, aby być sobą – dumny i piękny SERVAL w domu.