330 Shares 5507 views

Jak utrzymać zdrowy blask na długie twarze. Tajemnice zdrowej cerze

Będąc młodą i uroczą kobietą ma każdy. Ale lata mijają – to w oczy i usta rogach pojawiają się pierwsze zmarszczki, osoba przestaje być świecące kolor, włosy wplątać białą nicią … Warunkiem skóra powinna być przedmiotem uważnej obserwacji kobiet.


Zbawienie utonięcia – dziełem utonięcia

Wszystko tak nie wpływa na cerę, jak naszych złych nawyków, niezdrowy tryb życia, przewlekłego braku snu. Kwestia, jak zachować piękno na długie lata, jest podnoszona przez wielu przedstawicieli płci pięknej.

Zalecenia są tu proste i wykonalne, ale nieznośnie nudny. Ma magicznej pigułki lub krem cud nie pomoże, jeśli główni chaotyczny tryb życia, nie zwracając wystarczającej uwagi do swojego ciała.

Piękna cera może być tylko w obecności zdrowia, które, jak przysłowie radzi, trzeba zadbać o jego młodości.

zdrowy sen

Wśród zaleceń dotyczących sposobu, aby utrzymać zdrowy blask długo dana osoba jest zazwyczaj pierwszym być proste i jasne wskazówki: wyspać! One nie zaszczycił ciemne kręgi pod oczami, opuchnięte powieki i rybim spojrzeniem. Rozrywka – z pewnością ekscytująca rzecz, ale jak mówią wielkie Chanel, po nieprzespanej nocy, nie można stworzyć coś wartościowego w ciągu dnia, a nie życie społeczne nie jest tak cenny przełożyć spotkanie z poduszką dla niej.

Systematyczne brak snu sprawia, że skóra ziemisty i luźne – jaki rodzaj piękna? Ponadto, brak snu, będzie każdy nerwowy i drażliwość, już po twarzy wzór ekspresji określa zmarszczki. Wszystkie z nich, więc niech to nadal wydaje się być dużo zabawy promienie w kącikach oczu do uśmiechu niż fałdy niezadowolenia.

Palenie i alkohol

O zagrożeniach związanych z paleniem wiedzieć wszystko, ale zwolennicy papierosów jest nadal znaczna część dorosłej populacji Federacji Rosyjskiej. Wśród palaczy, a wiele kobiet. Fakt, że kropla nikotyny może zabić konia i chomik rozdarte, dobrze znane wszystkim, ale dla zdrowej cery, nie tylko trucizna jest przeszkodą.

Dym papierosowy i smoła zawarta w tytoniu, zmniejszenie wydajności światła, dzięki którym korpus jest wyposażony w mniej tlenu. Oprócz tego szkodliwego wpływu na statkach tytoniowych cieńszych i niszcząc je. Brak perfuzji skóry wpłynie najbardziej nieprzyjemny sposób. Jeśli kobieta martwi się o tym, jak zachować zdrowy blask na długie twarze, nawyk jest lepiej zostawić i wydać oszczędności na coś miłego, ale przydatny.

O nadużywanie alkoholu wiele do powiedzenia to nie jest konieczne: tego nawyku i ogólnie straszne, a dla kobiet – szkodliwe nieodwracalne. Jeśli rzucić palenie, łatwe do czyszczenia i dość szybko poprawić cerę. Ale alkoholików, nawet pozostając sam szkła, często nadal nie wyglądają zbyt reprezentacyjny.

O smaczne i zdrowe jedzenie

Wiele osób nie ma pojęcia, jak ważne jest dla zewnętrznej prawidłowego systemu zasilania. A nie tylko być szczupła, ale również na pytanie, jak zachować zdrowy blask długo dana osoba nie ostro i gwałtownie wzrosnąć.

Aby schudnąć, panie siedzą na przerażającej Dieta: jeść jeden ryż, gryka lub ciągłą białka. Dietetycy są zmęczeni powtarzając, że takie eksperymenty na ciele szkodliwe jest to niemożliwe, aby trzymać się diety, które nie będą utrzymywać do końca życia, i tak dalej.

Straszny wstyd, że takie rozpaczliwe działania są często nie tylko nie przyniesie oczekiwanego rezultatu, ale może spowodować poważne problemy zdrowotne. Ja siałem mi żołądek czy wątrobę, nie staną się bardziej piękne, tak tajniki zdrowej cerze nie zawiera niczego nowego. Odżywianie powinno być pełne, zrównoważone i prawidłowe.

Węglowodany proste, zawarte w owocach i warzywach, odpowiednie ilości białka i zdrowych tłuszczy (najlepiej ziołowa) – klucz do sukcesu. Jest to najbardziej niezawodny sposób dla każdego, kto przeżywa nie tylko od aktualnego programu Outlook, ale także myśleć o tym, jak zachować młodość przez długi czas!

Prostsze i grubsze będzie jadło, co będzie poddane przetwarzaniu mniej tym lepiej. Zdrowe, dobrze pracuje żołądek, wątroba i jelita – niewidoczne z zewnątrz, ale niezwykle ważnym elementem urody.

Wędrować!

Ponieważ małe dzieci są zalecane, aby nie iść na marne. I to powinno być nie zrobić, aby bawić się, dumnie przechadzając się zupełnie nowy piękny wózek, ale dlatego, że chodzenie jest bardzo korzystne dla zdrowia dzieci.

Być może dla niektórych będzie to nowość, ale spacery i dorosłych zdrowia – bardzo pomocne. Kobieta jest zwykle zajęty do nieprzyzwoitości: rano jest to niezbędne do uruchomienia na złamanie karku do pracy w godzinach wieczornych – dla dziecka do przedszkola. Gdy przekracza próg mieszkania, ona, jak wujek Fiodor matki „Maślanka”, „ledwo wystarczająco siły, aby oglądać telewizję.” Ale piękno, jak mówią, wymaga poświęcenia.

Zastanawiam się, jak zachować się osoby młode? Musimy wykorzystać każdą okazję, aby zaczerpnąć świeżego powietrza. Przejść jeden przystanek na piechotę, szczególnie jeśli droga prowadzi przez park. Wolę weekend w lesie za grzybami kosztem oglądania telewizji.

„Ładowanie ogona”

Brzmi to banalne, ale tak – sportowe. Oto doskonały sposób na zachowanie zdrowia i urody. Wsparcie edukacji napięcie mięśni fizyczne, daje możliwość spędzenia energii, aby utrzymać łatwość przemieszczania się.

Zobacz lekcje każdy wybiera dla siebie – ktoś taki jak najlepszych trenerów kto woli tańczyć. Jednak niewygodne byli przybysze, nie jest dobrą wiadomością: będzie coraz lepiej z każdym dniem.

Szukasz sposobu, jak utrzymać zdrowy blask długą twarz? Jest to konieczne, aby utrzymać aktywny tryb życia. Zwłaszcza, że jest to nie tylko pożyteczne, ale także przyjemne, ponieważ hormon szczęścia jest uwalniana w trakcie zajęć, a to jest tak samo ważnym elementem urody, jak i zdrowia fizycznego.

Czyli – w radości

Błędnie przywiązują małą wagę do swoich uczuć, jest bardziej zaniepokojony długu i mniej o korzystających z życia. Ale jest to bardzo ważny składnik, bez którego nic się nie dzieje. Są rzeczy, które mogą być zaniedbane i dla własnego spokoju.

Nie chcę gotować – dobrze, trzeba kupić półprodukty. Lepiej jest mieć obiad pierogi w firmie złagodzone uśmiechnięta żona, niż zjeść posiłek dla smakoszy w społeczeństwie prześladowani, wyczerpany żona, która wydawała się być spełnione święty obowiązek wobec męża, ale „opieki”, tak, że jeśli spojrzeć na to staje się chore w mojej duszy.

kosmetyki

Produkcja kremów anty-aging – bardzo potężny przemysł ze zorganizowanym marketingu i skutecznej reklamy. Każdy nowy produkt obiecuje cud, który, niestety, nie dzieje.

Chodzi o to, że skóra – to narząd ludzkiego ciała, który został zaprojektowany, aby chronić go przed wnikaniem cały nadmiar środka, tak aby przebić się przez niego – nie jest łatwym zadaniem, nie tylko na czynniki szkodliwe, ale także dla różnych ekstraktów z pyłkiem lotosu. Najlepsze, co można oczekiwać – krótkotrwałe działanie nawilżające i zmiękczające. Prawdą jest, że starannie ukrywają przed nami doroguschy producentów kosmetyków, jest to, że procedura ta może być wykonywana za pomocą wszelkich dostępnych środków, nie wyrzucanie pieniędzy w błoto.

Nawilżają skórę – główne zadanie, jego rozwiązanie powinno być podane do maksimum swojej uwagi. Ważne jest również, aby nie overdry skórę podczas opalania w solarium lub na plaży. Opalanie – źle, wyjątki od tej reguły po prostu nie istnieje.

Różnorodność masek, które są zobowiązane do ujawnienia tajemnicy jak poprawić kolor osobą w domu, mają również niskie wydajności i krótkoterminowego. Niektóre z nich, a nie być nadużywane: rzeczywiście, jeśli przed ważnym wydarzeniem wieczoru posmarować twarz z pasty do zębów, a następnie umyć go w chwili, można znaleźć w lustrze znacząco odświeżone twarzy. Ale takie ekstremalne środki w celu doprowadzenia do skóry nie należy stosować zbyt często. Jest to dopuszczalne tylko w przypadku, gdy tylko szczęście problemy zostały rozwiązane, a do tego można, a Twój ulubiony suszarka do wyschnięcia, a twarz Boga wie co rozmaz.

Ważne jest, aby pamiętać, że efekt może być zupełnie nieoczekiwane. Reakcja alergiczna dostarczyć w każdym razie społecznej krzyż, tak że w tym przypadku ryzyko – nie jest szlachetny.

Co do różnych masek z gliny, owoców i mieszanki warzyw, a następnie korzystanie z nich wiąże się, jeśli po wszystkich wcześniejszych zaleceń, i przyjemność, że kobieta odbiera podczas wytwarzania tych Beauty-manipulacji, aby pomóc jeszcze szybciej osiągnąć efekt.

nieosiągalnym ideałem

Wdrożenia wszystkich zaleceń na sto procent – problem jest prawdopodobnie niemożliwe do żadnej z kobiet. Jest to niemożliwe i chodzić co najmniej dwie godziny dziennie (jak zresztą i to jest zalecane), a pracę i zaangażować się w sporcie, i zawsze jeść w prawo, a nie przejść z nocnej rozrywki. Jednakże, nie rozpaczaj :. Jak powiedziałby wielki filozof Vinni PUH „nawet nie trochę, łyżeczka – to jest dobre”

Nie ma pieniędzy na trening w klubie fitness? Można nawet pójść do czwartym piętrze, bez korzystania z windy. Dwie godziny dziennie na spacer się nie uda? Nabierz zwyczaju uzyskać jego dziewięciopiętrowe co noc. Nie odmawiają złego posiłku? Przynajmniej spróbować rozcieńczyć to pomocne. Nie udało się rzucić palenie? Cóż, nikt nie jest doskonały – spróbuj jako rekompensatę być na zewnątrz więcej.

Każdy krok we właściwym kierunku, nie ważne jak małe może być tylko jeden skorzystają. A jeśli martwisz się o tym, jak zachować młodość skóry, należy rozpocząć już teraz. Bądź zdrowy i piękny!