303 Shares 7530 views

Jest też drugi podbródek, jak pozbyć się nie wiedzieć

Osoba – jest wizytówką każdej osoby, więc powinno to wyglądać całkiem nieźle. Niektórzy uważają, że dobry wygląd wymaga znacznych nakładów finansowych (na przykład, chirurgii plastycznej), zapomnieć o alternatywnych metod, które mogą być wykorzystywane na własną rękę, aby dać swoje ciało zdrowe i naturalne formy. Nawet jeśli widziałem w lustrze podwójnego podbródka – nie panikuj! Dbać o siebie tak szybko, jak to możliwe. Użyj rekomendacje w tym artykule, aby walczyć z drugim podbródkiem.


Jeśli masz podwójny podbródek, jak pozbyć się z was nie wiem, użyj masażu:

1) Połóż się na plecach upewnić się, że głowica została zawieszona. Z tej pozycji, unieś głowę, spojrzeć pod nogi przewodnich. Jeśli Powtórz ćwiczenie 20 razy, a następnie bardzo szybko można zauważyć jego pozorną skuteczność przeciwko drugiego podbródka. W ten sposób możemy dać bardziej piękny widok na szyi i podbródka zaledwie kilku dni. Przeciwwskazania: choroby układu krążenia, problemy z kręgosłupem.

2) Usiądź przy stole i umieszczenie go na łokciach, palcach i dotknąć brodą somknite zębów. Trochę pociągając i unosząc podbródek zacząć szybkie, lekkie klapsy używając zwarte palce. W celu skorzystania efekt, konieczne jest, aby zrobić do 30 klaszcze kilka razy dziennie. Ale efekt będzie objawiać się znacznie później w stosunku do poprzedniej metody, która pozwala szybko pozbyć się podwójnego podbródka.

3) Jeżeli nie jesteś uczulony na miód, używać go jako narzędzia do masażu. Podbródek pocierać gorąco miodu, a następnie usunąć resztki z ciepłą wodą. Honey – doskonałym narzędziem do odżywiania i nawilżania skóry, z regularnym przebiegu postępowania, pomożecie skórę na uzyskanie naturalnego wyglądu, jak również usunąć nadmiar podbródek.

4) Jeśli uniknąć podwójnego podbródka, jak pozbyć się z niej pokaże następujące ćwiczenie: Stań w pozycji „ołowiany żołnierzyk”, a następnie położyła ręce na ramionach, wyciągnąć szyję aż do granicy i zacząć wywierać presję na ramionach – powinni czuć przeciwieństwie do rozciąganie szyi. Napięcie musi być utrzymywana przez 10 sekund wdychanie. Można następnie wydech i odpocząć. Powtórz ćwiczenie pięć razy.

5) W celu wzmocnienia mięśni szyi, usiąść przy stole, a wprowadzenie na łokciach, podtrzymać pięści podbródek. Podbródek, tak aby czuć się ze sprzeciwem kułaków.

W uzupełnieniu do masażu, można użyć kompresy. Na przykład, okład z soku z cytryny pomoże szybko pozbyć się podwójnego podbródka. Aby uczynić go, złóż kawałek gazę kilka razy i osuszyć środek soku z cytryny. Otrzymany opaski niepotrzebnej części wystającej. Nie zapomnij umieścić tłuszczu krem przenikać skórę podbródka. Pół godziny później samej mokrej środkowej zimnej wodzie i ponownie tie już opisano. Zabieg przeprowadzany jest przez ciągu miesiąca.

Nie mniej skuteczne opakowania ciasta drożdżowego. witaminy z grupy B pomagają usprawnić proces metabolizmu w obszarze problemów, więc jeśli zauważysz, podwójny podbródek, jak pozbyć się wam przepis na przygotowanie tradycyjnego ciasta drożdżowego. Po gotowaniu, konieczne jest, by połączyć się z obszaru problemowego przytrzymać do zestalenia, a następnie przemyć gorącą wodą.

Jeśli masz drugi podbródek, jak się go pozbyć pomoże Ci grubą książkę i prawidłowej postawy. To „fashion models gimnastyka” nie tylko pomaga szybko rozwiązać ten problem, ale także kupić piękne „podium” postawę. Aby to zrobić, należy umieścić grubą książkę na głowie i chodzić po pokoju w ciągu 5 minut każdego dnia. Aby poprawić przepływ krwi do obszarów problemowych, po kąpieli, aby szybki pat na wilgotną skórę.

Gdy drugi podbródek nie rozpaczaj i nie biec do chirurga plastycznego – dla zdrowia i urody w twoich rękach.