386 Shares 6210 views

Volkswagen Sharan, opinie i funkcje

Volkswagen Sharan – samochód produkowany przez niemiecką Volkswagen Group od 1995 roku. Urządzenie pochodzi z obu silników benzynowych w 1,8-2,8 litra oleju napędowego na 1,9-2,0 i litrów. Transmisja może być zainstalowany zarówno mechaniczne (pięć lub sześć) i 5-automatycznie. Nowa generacja modeli może być wyposażony w 7-biegową zrobotyzowanego skrzyni biegów.


Volkswagen Sharan, charakterystyka najnowszej generacji modeli z silnikiem VR6 24V í

Ten samochód jest dostępny jako pięciodrzwiowy siedem-osobowym minivanem. Jego długość 463,4 cm, szerokość – 181 cm, a wysokość -. 173 cm Prześwit maszyny wynosi 150 mm, średnica obrót. – 9,9 m masa własna Volkswagen Sharana wóz 1752 kilogram całkowita masa pasażerów i ładunku nie przekracza 2470 kg. Minimalna ilość bagażu 256 litrów. Pojemność zbiornika paliwa w maszynie – 70 litrów, zużycie miejskich 14,6-16,6 litrów (w zależności od typu PPC). Na przedmieściach maszynie toru spędza około 8,3-9,2 litra na sto kilometrów drogi, a w cyklu mieszanym, odsetek ten wynosił 10,6 litrów.

Istnieje pojazdu w trzech zestawach: linia trendu bazową, ComfortLine i maksymalną Highline.

Volkswagen Sharan: Opinie

Główną zaletą tego samochodu – duży salon. Można go łatwo zmieścić 5 osób jeśli chcesz liczba miejsc dla pasażerów może być zwiększona do 7. Dzieci z przedszkolaków można bezpiecznie stanąć wewnątrz bez schylania się. Wysoki i masywny wystarczająco dużo miejsca dla pasażerów, zarówno w szerokości i wysokości. Duży bagażnik – kolejna zaleta Volkswagen Sharan samochód. Gdy wszystkie fotele są ustawione w miejscu, to nie jest bardzo duży, ale jeśli przekształcić przestrzeń i zdjąć tylny rząd siedzeń, głośność wzrasta dziesięciokrotnie. Pod względem zużycia paliwa modelu jest bardzo ekonomiczny. Przyzwoity prześwit samochodu zapewnia dobry flotacji Volkswagen Sharan. Urządzenie z łatwością wspina krawężniki, jazdy na zaśnieżonej drodze. Bardzo stabilny przy niskich prędkościach, szczególnie w salonie zajęty. Model ten oferuje dobrą obsługę, to pokornie zmienić kierunek po włączeniu kierownicę. Pojawienie się dość solidne. Volkswagen Sharan nie posiada elegancję samochodów osobowych, ale wygląda nowoczesny, pewny siebie i asertywny na drodze. Ze względu na specyficzne wymiary i wygląd nie jest popularny wśród złodziei samochodów, wyraźnie widoczne na drodze. Kolejny plus – dobry rozruch w niskich temperaturach.

Tam samochód i wady. Przede wszystkim właściciele mówią, że jego wiarygodność jest niska. Podczas pierwszego roku użytkowania zostały one wielokrotnie do czynienia z małych i średnich przekrojach, ze koszty naprawy ładny grosz, wpływ wysokie ceny części zamiennych i kosztowne naprawy. Dynamika przyspieszenia samochodu też szczególnie nie chwalą, przechodzi stopniowo i powoli, zbierając ponad 160 trudne. Przy ujemnych temperaturach Volkswagen Sharan nagrzewa się powoli – wpływa na dużą objętość wewnętrzną. Skarżą się właściciele i świerszcze, które najczęściej występują w zimnych porach roku. Nie jest to złe standardowy system audio z dobrym dźwiękiem. Samochód jest dość wymagający od jakości benzyny, to zużywa dużo oleju.

W ogóle, to jest wygodne, przestronne i manewrowości pojazdów dla całej rodziny.