131 Shares 1945 views

"Gazela" all-metal – jakie cechy?

Jeśli są objęte regionalnego transportu towarów wrażliwych na temperaturę, więc nawet podczas dostarczania ładunku w odległych miejscach (w odległych wsiach na terenie) no-metal "Gazelle" nie można zrobić. ciężarowe ten lekkich zdecydowanie najbardziej popularne i powszechne ciężarówki na terytorium krajów WNP. I dlatego, że jakość naszych drogach wciąż jest daleka od poziomu niemieckiej autostradzie, organizacja transportu towarów łatwo psujących Pomaga „Gazela” all-metal. Cena tego vana jest znacznie wyższa tilt-wersja, ale nadal myślę – namiot może utrzymywać stałą temperaturę powietrza przez co najmniej jedną godzinę? Dlatego też 1,5-tonowy „Gazela” z izotermiczną stoisku będzie Twój niezawodny pomocnik, który nie zawiedzie cię w najtrudniejszym momencie. Ponadto, wysoki prześwit , a także małe wymiary pozwalają przesuwać urządzenia, gdy nie będzie w stanie dokonać samochód 10-tonowy.


„Gazela” – van metalu: charakterystyka bagażnika

Lekkie ciężarówki GAZ-33021 może być wyposażony w dwa rodzaje samochodów dostawczych spożywczych. Może to być produkty ramki albo sandwich oraz płyta. Oba typy są wykonane z technologii montażu bezramowe, główną zaletą, która – w celu zapewnienia absolutnej szczelności furgonetki. Taki „Gazelle” all-metal może przewozić żywności łatwo psującej się przez cały dzień, nawet gdy za plus 30 stopni Celsjusza. Oczywiście, tego typu kombi nie przekracza wydajność lodówki, które można niezależnie regulować temperaturę komory ładunkowej, niezależnie od temperatury otoczenia, czy to gorące lato lub sroga zima. Dlatego wielu producentów wiązek ich termofurgony specjalne miejsce do montażu urządzeń chłodniczych. Nawiasem mówiąc, dostawcze „Gazela” wszystkie metalowe mogą być wyposażone w wielu różnych wymiarach wewnętrznych. Obecnie, prawie wszystkie trzy metry „Gazela” są zwymiarowane dostawcze: długość – 3 (3,2) m, szerokość – 1,90 (lub 2) metr wysokości – od 1,80 do 2,2 m. Cztery samochody-metrowe mają prawie taką samą szerokość i wysokość furgonetki. Różnica występuje tylko w długości konstrukcji, która może wynosić od 4 do 4,5 m.

A co jest w środku?

Nakładki, w przeciwieństwie do zewnętrznych, mogą być wykonane tylko z metalu ocynkowanej. Stal ta jest praktycznie odporny na korozję i wielu innych chemikaliów. Między zewnętrzną i wewnętrzną ścianką kabinie ukrywa specjalny materiał izolowany (najczęściej jest polistyren), który utrzymuje się w niskiej temperaturze z przedziału bagażowego.

wniosek

ciężarówka niskotonażowa wyposażona w tej furgonetce będzie niezastąpionym pomocnikiem wielu przedsiębiorców zajmuje się głównie transport żywności lub leków. Warto takie „Gazelle” all-metal jest stosunkowo tani, i spłacić dość szybko.