473 Shares 5410 views

Dar noworodka chłopca – trzy pomysły na wakacje

Po urodzeniu dzieci, co do zasady, krewni i przyjaciele dają miękkie zabawki i piękne zestawy ubrań dla pierwszego dziecka. Oczywiście, że to wzruszające, ale czasami to nie jest absolutnie konieczne, ponieważ rodzice są przygotowane z góry posag jego cud. A więc należy zastanowić się, jak zrobić prezent dla nowonarodzonego chłopca był nie tylko piękny, ale także użyteczne.


Pierwszym pomysłem. „Mam ciastka pielucha”

Nie znaczy, że pomysł jest oryginalny sam w sobie, ale można go pokonać ze smakiem i, co najważniejsze, aby dobrze wykorzystać. Pierwszą rzeczą, którą trzeba – to pakiet pieluch. Poniżej znajduje się m.in. fantazję i określić, jakiego rodzaju treści i wystrój zadowoli rodziców. Mogą angażować się pierwszy zestaw zabawek, ręczniki dla dzieci, zestawy odzieżowe dla wzrostu, kosmetyki dla dzieci.

Jak zrobić prezent dla noworodka własnymi rękami? Technologia ta jest dość prosta. Zacząć delikatnie krotnie pieluchy wszystkim w oddzielnych probówkach, mocowanie ich gumki. Po szczeblami postaci „placka”, przy użyciu jako środka, na przykład butelki do karmienia. Ten ostatni jest wysokość w tym przypadku powinna być 4/3 wysokość pieluszki. Nawiasem mówiąc, trzy-warstwowych tort dla tych butelkach trzeba dwa kawałki.

Ozdobić prezent dla nowonarodzonego chłopca trzeba niebieskie, niebieskie lub zielone ręczniki. Są przebrani pieluchy. Do dekoracji można użyć grzechotki, małe misie lub walcowane na róże skarpetek.

Pomysł na sekundę. „Album pierwszego roku”

Taki prezent dla nowonarodzonego chłopca można kupić w sklepie. Jednakże, jeśli dawca ma przynajmniej podstawowe umiejętności scrapbooking, wówczas można tworzyć własne.

Tak więc, w celu ustalenia, jakie tworzą kreację album powinien myśleć z wyprzedzeniem, jakie tematy dołączyć. Najprostszym sposobem na to jest utrzymywane do rodziców. Jeżeli dawca nie ma takiego doświadczenia, wskazówka powinna być prowadzona w wersji sklepu.

Sam album jest najprostszym sposobem, aby przybrać formę stylizowanej notebooka, ale na wysokim opanowanie scrapbookingu może sprawić, że wózek kształt lub samochód.

Wskazówka: aby ten prezent dla nowonarodzonego chłopca, stworzonego przez własne ręce, nosił nie tylko estetyczny, ale również praktyczny charakter, należy przewidzieć pod stylizowane tagu oddziału ze szpitala, pasma włosów lub odlewów rąk i stóp chłopca.

Pomysł trzeci. „Opracowanie dywanik”

Oczywiście, wielu może argumentować, że taki prezent dla nowonarodzonego chłopca nie bardzo pasuje. Ale aby pokazać wyobraźnię, a także zapoznania się z niezbędną literaturę, można niezależnie tworzyć taką opcję, która jest użyteczna dla rodziców już w pierwszym miesiącu życia dziecka.

Tworzenie maty jest to możliwe, z zastosowaniem co najmniej jednego materiału: obręcz, runa tkaniny różnych odcieniach kolorów, hipoalergiczne i wypełniacza, ortopedii poduszki. Sew mata wynika z kształtu wzorów przemysłowych, wykorzystując jako górze poduszek, na których głowa dziecka znajduje. Na łuku jest możliwe za pomocą specjalnych kołków do mocowania zabawek z telefonu. Na tej dywanie chłopiec byłoby miło spędzić nie tylko na jawie, ale również słodki sen, będąc w wygodnej pozycji, pod nadzorem rodziców.

Podsumowując, można powiedzieć, że aby to przyjemne, a co najważniejsze, przydatny prezent dla dziecka łatwe. Wystarczy, aby pokazać wyobraźnię.