895 Shares 4236 views

Sanki-wózek „Nick Dzieci 7-2”: opinie, opisy

Prawdopodobnie każdy dorosły pamięta, kiedy minął śniegu w saneczkowy. Ten samochód jest jak wszystkie dzieci bez wyjątku. Ale co z tymi, pulchnego chłopca, który jest nadal dość małe? Po zwykłej spacerówki (nawet z bardzo dużymi kołami) nie będzie jeździć po zaśnieżonych chodnikach i drogach. Aby rozwiązać ten problem, to został wynaleziony sanki-wózek „Nika dzieci 7-2”. Opinie o nich pozytywnie. Rodzice docenią zalety tego produktu. O nim porozmawiamy w artykule.


Dlaczego ten pojazd potrzebne?

Wielu rodziców w zimnych porach roku nabyć dzieci zimowy wózek. Ale czy warto to robić? Wszakże nawet najpotężniejsi koła nie są w stanie przejść przez zaspy. Rezultatem jest to, że zakup nie uświęca środków, które zostało zainwestowane.

Niedawno na półkach sklepowych można znaleźć nowy wynalazek dla dzieci. Sanki-wózek „Nika dzieci 7-2”, których opinie są pozytywne, wielu rodziców są zainteresowani. I nie jest to zaskakujące, gdyż taki pojazd ma wiele zalet. Sani nadaje się do przewozu zarówno niemowląt i starszych dzieci. Nadają się one do tych rodziców, którzy lubią chodzić z dzieckiem na zewnątrz w każdych warunkach pogodowych. Teraz nie trzeba zapytać przechodniów przenieść wózek po śniegu z sanek podobne problemy te nie powstały.

Na co zwrócić uwagę przy zakupie

Sanki-wózek „Nika”, który tylko pozytywne opinie, są bardzo popularne. Ale zachęcając, warto rozważyć następujące kwestie:

 1. Do jakich celów zostaną wykorzystane sanki-spacerowy. Pozwoli to określić, który model wybrać. Jeśli zamierzasz krótkie spacery z dzieckiem, zaleca się, aby wyglądać bardziej prostego modelu, nie są one bardzo drogie. W przypadku dłuższych wyjazdów dopasować wyrafinowanych modeli, które posiadają wiele dodatkowych funkcji.

 2. sanki projekt.

 3. Koszt.

 4. Liczba rodziców, którzy już kupili sanki-wózek.

Pamiętaj, aby posadzić dziecko w samochodzie przed dokonaniem zakupu, tak długo, jak to było wygodne i komfortowe.

„Dzieci Nicka 7-2” modelu

Nadejściem zimy wielu rodziców pojawia się pytanie, jak chodzić z dzieckiem na ulicy? nadaje sanki karetki „Nika dzieci 7-2” dla tych celów. Opinie o nich są bardzo pozytywne. Produkowane ten pojazd w Rosji. Cena jest w pełni spójna jakości. Materiał ekologiczny, futerko nie powoduje reakcji alergicznych, z dobrym ciepłym dziecka.

Sanki, wózek wyposażony w płozy, które są w stanie przekazać żadnych zaspy i specjalne koła chowane. Są one przeznaczone dla tych odcinków trasy, która usunęła śnieg. 4 koła gumowe opony z kolcami. Oni nie ślizgać. Ponadto, są 2 mini-koła, które zapewniają dodatkową amortyzację. Konstrukcja jest dość wygodne w zarządzaniu. Wystarczy nacisnąć dźwignię stopki – i sanki zamieni się w karetce.

pas bezpieczeństwa zapewnia. Dzięki niemu dziecko będzie bezpieczne i nie będzie w stanie wydostać się z saniami-wagonów.

W przeciwieństwie do innych modeli

Sanki-wózek „dzieci Nika 7” koła jest dość popularny wśród rodziców. Zarządzaj prosto i łatwo. W tym przypadku, można mieć pewność, że dziecko jest wygodne, a co najważniejsze, ciepły.

Model „Nick 7-2” niedawno pojawił się w sklepach. ich koszt jest nieco wyższy. Są one nieznacznie różni się od poprzedniego modelu:

 1. Szerokość ślizgacza, wózki wzrosła o 2 cm.

 2. Kaptur może być ustalona w położeniu, które potrzebujesz. Tak więc, są one bardzo wygodne w wietrznej pogody i śnieżycy, w pełni chronić dziecko.

 3. Dla rodziców wynalazł specjalne złączki mitenki. Trzymają ręce ciepłe.

 4. Dodano futro materac.

Wszystkie te elementy sprawiają, że dodatkowe pojazdu wygodniejsze i bardziej komfortowe.

wybierając wystrój

Dzieci sanki karetki „Nika 7-2” mają ciekawy design. Każdy rodzic będzie mógł wybrać obraz, który podobnie jak jego dziecko. Jasny aplikacja są na pokrycie stóp. To może być bajkowe postacie, zwierzęta, abstrakcyjne. Osłona jest ozdobiona sztucznym białym futrem i zabawnymi uszami.

Producenci również jedno o bezpieczeństwo. Na okładce znajdują się wkładki, które świecić w ciemności. Będą one pomóc kierowcy zauważyć takiego pojazdu w ciemności.

Korzyści sanki-Chair

Do zalet tego pojazdu są oczywiste:

 1. Model jest bardzo kompaktowe, łatwe w montażu w windzie i transportu publicznego. Jeśli są one prawidłowo złożone, może być przewożony w bagażniku samochodu. Latem i jesienią mogą być przechowywane w spiżarni lub na balkonie – nie wiele miejsca, jakie zajmują.

 2. Łatwe w obsłudze. Użyj sanki-wózek jest dość prosta. Wystarczy je sadzić w dziecku, zapiąć pasy bezpieczeństwa, umieścić osłonę na nogi trzymane są ciepłe. Po to jest gotowe do ruchu. Jeśli zauważysz odcinek drogi, gdzie nie ma śniegu, dźwignia kolana w drugim naciśnięciem kierownicą.

 3. Łatwość przemieszczania się. Z szyn można uniknąć, a wszelkie zaspy zaspy.

 4. Wygoda dla dziecka. Wszyscy wiemy, jakie są zwykle sanki. Przede wszystkim jest to rama drewniana z metalową tyłu. Sanki, wózek posiada miękki materac futro, pokrywę ochronną pokrywę dla stóp. W ten sposób dziecko jest ciepły i nie zamrażać.

 5. Komfort dla mamy. Istnieją specjalne rękawice futra, które są zamontowane na uchwycie wózka. Bądź pewny, że Twoje ręce są dobrze chronione przed wiatrem i zimnem.

 6. Akcesoria opcjonalne. Kieszenie i pojemny worek pozwalają matka umieścić swoje zakupy tam.

 7. Oryginalny design. Wszystkie rodzaje aplikacji dodawać Sledge-wózek świąteczny wygląd.

Liczba rodziców

Sanki-wózek „Nika dzieci 7-2”, z których tylko opinie pozytywne, długo cieszył się wielkim popytem. Może to wskazywać liczne fora dyskusyjne. Następujące punkty mogą być odzyskane z zalet:

 1. Ze względu na daszku, który może być obniżona i bezpieczny, jest ochrona przed wiatrem, deszczem, śnieżyce.

 2. Oparcie się w 3-pozycji.

 3. Pas bezpieczeństwa jest prawidłowo ustalić dzieciaka.

 4. Dobry poślizg na śniegu.

 5. Niska waga.

 6. Zabawa, jasny wygląd.

 7. Obecność pojemnych toreb i kieszeni.

 8. Koła.

Z minusów można wyróżnić:

 1. Wysoka cena.

 2. To może być używany tylko w zimie, kiedy nie ma śniegu.

 3. Nie regulowana wysokość rączki, co nie jest bardzo wygodne dla wysokich osób.

Sądząc po opiniach, plus pojazd jest znacznie więcej niż minusów.

Konkludując

Z wielu rodziców zakup początek dzieci wózki zimową zimnych porach roku. A potem jeszcze do czynienia z faktem, że nie idą na zaśnieżonych chodnikach. Wszakże nawet nabijanie koła nadają się do tego celu.

Ci, którzy mają do czynienia z podobną sytuacją, doświadczeni rodzice polecam zwrócić uwagę na sanki-spacerowy. Są dość łatwe w obsłudze, wygodne, chronić dziecko przed wiatrem. Ich główną zaletą – biegacze, które są doskonałe w zjeżdżalni śnieżnej. Bright projekt wyróżnić Cię z tłumu. Wiele modeli pozwalają podnieść pojazd na wielkości torebki.

Sanki-wózek „Nick”, których cena waha się od 4000 do 7000 rubli, w pełni uzasadnia inwestycję. niezwykła jakość. Dokonać zakupu i zobaczyć na własne oczy wszystkie zalety pojazdu.