813 Shares 7476 views

Fabuła „Raspberry Water” – „Zapiski myśliwego”

Dzisiaj patrzymy na dzieła z serii „Szkice” „Raspberry woda”. Podsumowanie to będzie opisane poniżej. Historia zaczyna się w sierpniu gorący dzień, kiedy narrator był na polowaniu.

Turgieniew. „Notatki o Hunter” „Raspberry Water” :. Podsumowanie

Mówi z trudem udało się dotrzeć do klucza. Nazwano to „Raspberry Water” i uderzył w wybrzeże Ista. Narrator pijany, a następnie znaleźć cień i ustanowić tam. Najbliższe siedziało kilka osób w podeszłym wieku i trochę ryb. Narrator Stopushku znaleziono w jednym z tych ludzi. Był szczupły, małe i całkiem połatany syurtuchke. Stopushka mieszkał we wsi, która została wywołana Shumihono. Umieścił w domu ogrodnika Mitrofan.

przeszłość

Będziemy nadal przedstawienie streszczenia. „Raspberry Water” – dzieło o bohaterze, którego przeszłość nie było dość. Kto jest Stopushka niż żyć gdzie, nikt nie wiedział o tym. Z nim nikt nie mówił, że wydawało się, usta nigdy nie otworzył. Mitrofan żyć to nie jest zapraszany do niej, ale nie jest on wygnany. Stopushka cały dzień cicho fussed jak mrówka na żywność.

wygląd

Przechodzi do opisania podsumowanie. „Raspberry Water” dodatkowo wprowadza wygląd bohatera. Różnił się niewiele osób zholtenkimi oczy, włosy, brwi ostry nosek, rzadki borodonkoy i niezwykłe uszy. Znany Stopushki narrator poznaje Mihaylo Saveleva, który nosił przydomek mgły. Był człowiekiem wyzwoleńców obsługujących przede wszystkim liczyć Petru Ilichu. Teraz mieszka w Bolhovskogo kupca, który był właściciel zajazdu. Poniżej opisano drewniany dom – dwukondygnacyjny i ogromny. Znajdował się on w momencie gospodzie. Wcześniej należał Petru Ilichu, który był bogaty szlachcic z ubiegłego wieku. Wiele starzy zapamiętać kolejne święta to, że szeleściły w całej prowincji. Został zniszczony. I udał się do Petersburga, aby szukać miejsca, ale zmarł w pokoju hotelowym. Mgła służył jako lokaj. To był prosty człowiek z siedemdziesięciu z dobrodusznym uśmiechem i przyjemnej twarzy.

Podsumowanie „maliny wody” (Turgueneff) końcowy

Końcowa część pracy rozpoczyna się z faktem, że narrator dochodzi do opisanych ludzi i zaczyna rozmowę. W tej mgle to oddaje się wspomnień poświęconych zmarłego hrabiego. Wspomina polowanie i święta, które odbyły Potrom Ilichem, jak również liczyć liczne kochanki. Ważni ludzie są wybrane spośród przedstawicieli niskiej klasy. Najbardziej zła i piękna była Akulina, która jest córką Sitovka desyatskogo. Nagle za ludzi rozmawiających w wąwozie nie było hałasu. Narrator rozejrzał się i zobaczył faceta raz. Miał 50 lat, a on miał worek na ramionach. Mgła nazwał go Włas. Facet powiedział, że w Moskwie udał się do swego pana. Poprosił, że czynsze zmniejszone. Mamy Włas jedyny syn zmarł. Wcześniej, przyniósł swoje czynsze ojca. Barin rozwścieczony na wieki, i wyrzucił go. Mgła zapytał, jak Włas będzie żyć, a on ze łzami w oczach i powiedział, uśmiechając się, że teraz ma nic. Narrator następnie zapytał, ile jego pan mianowany należności. Włas, że dziewięćdziesięciu rubli. Jednakże, skarżył się, że ziemia jest mała, a tam jest tylko jeden wzorzec las i sprzedawane. Usiadł na widowni i stać się smutny. Pół godziny później wszystko zniknęło.

noty

Tutaj zbadaliśmy podsumowanie. „Raspberry Water” – ciekawa praca zawierający szereg fragmentów, które należy zwrócić szczególną uwagę. Na przykład, autor na początku tej historii pokazuje niezwykłą świadomość kwestii polowania. Zauważa on, że w upalne lato osoba najbardziej skoncentrowany i zdeterminowany, nie jest w stanie być w lesie. Najwierniejszy pies zaczyna iść o krok dalej myśliwego, jego wywieszonym językiem i mrużąc oczy boleśnie. Jeśli Pan karci swojego czworonożnego przyjaciela, zaczyna machając ogonem i pokornie zakłopotany. Wszystko to jest pokazane na pysk psa. Jednak ona nie przekazuje.

Podczas gdy właściciel na początku tej historii leży w cieniu, jego pies, które nie zostały wymienione powyżej, aby nie być oderwany od historii, niestrudzenie przeszukać krzaki, ale nic ona nie oczekiwać od własnego gorączkowej aktywności. Bardzo kolorowe i autor opisuje naturę. W narracji są wąwozy, krzaki dębu, aksamit krótki trawa, zielone pokrowce, promienie słoneczne i srebro wilgoć. Należy również zauważyć, że w wyżej wymienionej miejscowości Shumikhin ma jedną główną atrakcję – kościół z kamienia, który został wzniesiony w imię Kosmy i Damiana (Czcigodnego). Czytelnik będzie również przydatna wiedzieć, że wspomniany ogrodnik Mitrofan Aksinya miał żonę i siedmioro dzieci. Było to podsumowanie. „Raspberry Water”, jak już wspomniano, jest to produkt z serii „Szkice”.