159 Shares 2833 views

Tureccy aktorzy i aktorzy: artyzm i popularność

Turcja, kraj wschodniej tradycji, składa się z kilku prowincji, zamieszkałych przez przyjaznych ludzi. Kultura sięga wieków, historia rozwoju kraju znała zarówno wojny, jak i długie okresy pokojowego tworzenia. Populacja Turcji charakteryzuje się tym szczególnym, wschodnim temperamentem, który sprawia, że ludzie nigdy nie tracą serca, naturalna sztuka tureckich mężczyzn i kobiet jest urzeczywistniona w świętych wydarzeniach w całym kraju, karnawałach i maskaradach, spektaklach ulicznych i sporcie. We wszystkich festiwalach ludowych trzeba wziąć udział tureckich aktorów, których zdjęcia znajdują się w każdym domu. Na pierwszym miejscu w życiu kulturalnym Turcji jest kino krajowe "Echilcham" (Zielona Sosna) z centrum produkcyjnym w Stambule. Historię kina tureckiego można śledzić od 1896 roku, kiedy po raz pierwszy pojawiły się nowości z życia codziennego, takie jak "Panorama Bosforu" czy "Parada tureckiej piechoty". Kino artystyczne urodził się w Turcji później, pierwsze studio filmowe "Kemal-film" pojawiło się w 1922 roku, a jednocześnie pojawiło się tureckie aktorki i aktorki.


Turecki kino dzisiaj

Dziś tureckie kino to rozbudowana sieć studiów filmowych wyposażona w nowoczesne urządzenia oraz dobrze wyszkolony personel techniczny. Zarządzanie produkcją filmową w Turcji jest na wystarczająco wysokim poziomie, a filmy są kręcone zgodnie z amerykańskimi standardami. Pisarz, reżyserzy i aktorzy tureckiego kina działają w dobrze skoordynowanym zespole, wszystkie one łączą jeden cel – tworzenie ciekawych filmów. Tureckie aktorki i aktorki to utalentowani ludzie, którzy starają się utrzymać pasmo ich kreatywności na wysokim poziomie.

Celine Demiratar

Celine Demiratar, jedna z najbardziej popularnych aktorek tureckiego kina, urodziła się 20 marca 1983 roku w Antalya. Dziewczyna z wczesnego dzieciństwa marzyła o zostaniu aktorką. Ona, podobnie jak wszyscy jej rówieśnicy, studiowała w szkole, starając się wykorzystać jej twórcze aspiracje. Wkrótce Celine, której wysokość 175 cm i piękny wygląd, została dopuszczona do teatru miejskiego "DAHADA" jako artysta wykonawczy nastoletnich epizodycznych ról. W 1999 roku młoda aktorka wzięła udział w konkursie piękności "Miss Globe Turkey", gdzie łatwo pokonała rywali i zdobyła pierwsze miejsce. Wtedy Celine wzięła udział w tym samym konkursie, ale w szerszym formacie – "Miss Globe World", w którym wygrała trzecie miejsce. Następnie młoda aktorka została zaproszona do głównej roli w serii "90-60-90" w reżyserii Abdullah Oguz. Seria została wydana na ekranie w 2001 roku i była ogromnym sukcesem. Po "90-60-90" Celine Demiritar w okresie od 2002 roku do chwili obecnej pojawiła się w osiemnastu kolejnych filmach.

Tuba Buiukustun

Jedną z najbardziej znanych aktorek tureckiego kina jest Tuba Buiukustun. Urodzona aktorka 5 czerwca 1982 roku z miasta Stambuł. Zaczęła swoją twórczą karierę w szkole sztuk pięknych "Boże Narodzenie", a następnie kontynuowała naukę na Uniwersytecie Mimara Sinana. Debiut filmowy dziewczyny odbył się w 2003 roku w serialu telewizyjnym "Sultan Makamin". W latach 2006-2012 Tuba Buiukustun otrzymał cztery nagrody w różnych nominacjach. To jest "Aktorka Roku w telewizji", "Najlepsza aktorka serialu telewizyjnego", "Najlepsza aktorka roku" i "Najbardziej udana aktorka". Najlepszą pracą, jaką odgrywa rolę głównego bohatera serialu "Asi". Również Tuba Buiukustun znany jest z filmu "Ask Your Heart". Jest jedną z dziesięciu najpiękniejszych aktorek tureckiego kina, popularnego we wszystkich krajach arabskich, podobnie jak wszystkie tureckie aktorki i aktorki.

Kenan Ymirzalyoglu

Aktor tureckiego kina Kenan Ymirzalyoglu, urodził się 18 czerwca 1973 roku w wiosce Uch, niedaleko Ankary. Obecnie jest dobrym wykonawcą wiodących ról, podobnie jak wielu tureckich aktorów i aktorek, jest popularny wśród ludzi. Ukończył uniwersytet w Stambule, Wydział Matematyki. Bycie studentką pracowało jako model w prestiżowej agencji mody. Debiutancki film Kenana odbył się w 1999 roku w serii "Dzikie serce", które trwało do 2002 roku. W 2001 roku wziął udział w konkursie "Najlepszy model Turcji", a sześć miesięcy później otrzymał nominację "Najlepszy Model Świata", gdzie wzięło udział wielu innych aktorów i aktorów tureckich seriali telewizyjnych. W zasobach Kenan Ymirzalyoglu około dwudziestu filmów, wśród których są dwa popularne obrazy "Zmierzch" i "Droga smoka".

Kyvanch Tatlutug

Popularny aktor kina tureckiego Kyvanch Tatlutug urodził się w mieście Adan w dniu 27 grudnia 1983 roku. Po ukończeniu szkoły średniej młody człowiek zaczął modelować interesy. W tym czasie wraz z rodziną przeniósł się do Stambułu, gdzie miał wiele okazji do kreatywności. Kariera modelu wzrosła z powodzeniem, w 2002 roku Kyvanch otrzymał prestiżowy tytuł "Najlepszy model świata", a wraz z tytułem dużą liczbę propozycji najlepszych studiów modelarskich na całym świecie. Ale marzenie o dzieciństwie o zostaniu aktorem filmowym nie dawało spokoju młodzieńcowi. Tatlutug wysłał swoje portfolio fotografii do wszystkich agencji, aby wybrać aktorów filmowych i wkrótce otrzymał zaproszenie do głównej roli w filmie "Srebro" w reżyserii Kemala Uzuna. Po udanym debiucie, Kyvanch Tatlytug stał się sławny i popularny, jak wiele innych tureckich aktorów i aktorów.