390 Shares 3150 views

Koń i Smok: zgodność w relacjach i małżeństwie

Koń i Smok, których zgodność jest opisana w naszym artykule, mają podobne postacie. Dlatego trudno jest spotkać się z tymi dwoma przedstawicielami świata zwierząt w ludzkiej postaci. Wszystko, co jest potrzebne do stworzenia idealnego i trwałego związku, jest trochę zgoda zarówno osoby urodzonej pod znakiem Konia i Smoka.


Trochę o koniu

Konie rodzą się bojowników na miejsce w słońcu. Tacy ludzie podążają za swoim celem za wszelką cenę. Urodzony w roku Koń nigdy nie obejmie trudności i problemów. Starają się je rozwiązać bez względu na okoliczności.

Konie są dosyć dociekliwe. Przedstawiciele tego znaku przez całe życie angażują się w samokształcenie. Każda zainteresowana nauka będzie badana w najdrobniejszych szczegółach. Dlatego najczęściej specjaliści w wąsko wyspecjalizowanym kierunku rodzą się pod znakiem tego przedstawiciela zwierząt koniowatych.

Konie są liderami życia, jednak w przypadku rozpaczy samokontrola może stracić. W miłości przedstawiciele tego znaku są prawdziwymi zdobywcami. Jeśli osoba odmiennej płci sprawia, że jego serce bije mocniej, to najprawdopodobniej została już osłabiona.

Konie męskie nie respektują kobiet, które są łatwo dostępne i niebezpieczne.

Kilka słów o Smokach

Smoki są z natury dość agresywne i trwałe. Te cechy czasem osiągają lekkomyślność. Jednak przedstawiciele "rodziny smoków" nie zauważają nic złego w tym, ponieważ uporczywość jest cechą charakterystyczną, która pomaga osiągnąć sukces i dobrobyt w biznesie.

Zakochaj się w smokach czasami bez pamięci. Obsesja ze wspaniałym uczuciem może popchnąć tych, którzy urodzili się pod tym znakiem na niedojrzałe i głupie czyny. To niestety jest używane przez większość bez skrupułów i ludzi z zimną krwią.

Smoki nie tolerują konfliktów i stresujących sytuacji. Wolą odwrócić się i wyjechać. W sumie doceniam równowagę i poczucie kontroli. Smoki są liderami życia. Czasami ta jakość przynosi tyranię.

Kobiety Smoki uwielbiają podziwiać i przytulać się u stóp.

Koń i Smok. Zgodność w relacjach miłosnych

Jeśli chodzi o relacje i uczucia noworodków, te znaki idealnie nadają się do siebie, ale tylko na etapie kwitnienia. Tapeta jest napędzana przez nadmierną pasję i przyjemność z komunikacji. Ale gdy tylko związek sięga poważniejszego klucza, ujawniają się najbardziej złowieszcze cechy charakterystyczne obu oznaczeń.

Po koni i smoka (kompatybilność opisano szczegółowo w naszym artykule) przejdź do drugiego etapu relacji, kobieta przestaje być dla niego ciekawa. To prawdziwa katastrofa dla dziewczyny Smoczej, która po prostu uwielbia, gdy jest prezentowana na cokole.

Warto zauważyć, że żaden z objawów nie lubi wydawać. To właśnie ta cecha charakteru często prowadzi do rozstania. Zaoszczędza tylko niechęć do sytuacji konfliktowych Smoka, który wolałby porzucić kłótnie. Koń może tymczasem pomyśleć o sytuacji i ochłodzić się trochę.

Z pisemnego wniosku sugeruje się: zgodność (Horse i Dragon-woman) jest dalekie od ideału, ale jeśli zarówno spróbuj, silne relacje są możliwe.

Czy małżeństwo jest możliwe?

Koń i Smok, których zgodność nie jest idealna, może dotrzeć do ołtarza. Gdyby jednak te dwa udało się dotrzeć do ołtarza, wtedy jeden z nich nauczył się oddawać sobie nawzajem. To mówi woluminów. W rodzinie tandemowej, Koń i Smok są po prostu doskonałe. Oczywiście, bez konfliktów w tej parze nie zrobi, ponieważ zarówno w zakresie zarządzania krwią. Jeśli jednak jeden z nich stracił rolę lidera i pogodził się z tą pozycją, to jest to olbrzymia dodatkowa korzyść dla dalszych stosunków.

W tym przypadku można spokojnie powiedzieć, że zgodność (Horse i Dragon-man) będzie idealna.