229 Shares 1389 views

Maksim Nikulin: biografia, rodzina, życie osobiste. Cyrk na Tsvetnoy Boulevard

W jednym z wywiadów, że podzielił się fakt, że pomimo faktu, że w tytule cyrku może być postrzegane jako obraźliwe konotacji, ludzie dobrowolnie przejść do tego zawodu, pozostając tam na zawsze, a 5-6 razy dziennie, ryzykując własne życie. Więc z niepokojem nazywa takich ludzi nienormalny, z pewnym odchyleniem od przyjętych norm. Są one absolutnie świadomie żyć w trwających sportów ekstremalnych, które nie są za odwagę. Dla nich jest to po prostu ulubiony. Więc Maxim Nikulin, syn wielkiego radzieckiego klaun i aktor, który przez wiele lat pracował dyrektora cyrku na kolorowym Boulevard, Jurij Nikulin.


On i jego ojciec starał się ten cyrk dla publiczności stał się tak znany i nawet rodzimy każdy z nich powie: „Tak, to jest mój cyrk”.

Dzieciństwo syn clown

Rodzina z Tatianą Nikolaevna i Jurij Władimirowicz Nikulin przyszedł radość: 15 listopada 1956 mieli syna Maxim. Choć wychowywał się w rodzinie bardzo znanych rodziców, w szkole bardzo zwyczajne. Podobnie jak reszta dzieci, Maxim mógłby zrobić rząd, coraz zły znak, a nawet rozbić szybę w oknie. A następnie nauczyciele wykorzystali swoje ulubione tricka niesfornych uczniów: zagrożone, że napisze list do papieża na trasie. Chłopak, oczywiście, wiedział, że nigdy nie zrobi, choćby dlatego, że jego ojciec został owinięty wokół kraju i pisania, w ogóle nie było nigdzie. Ale i tak, na wszelki wypadek zmienił swoje zachowanie na lepsze.

Oczywiście, Maxim Nikulin przeżywa pewien niedobór ciepła rodzicielskiej i uwagi, ponieważ przez cały rok widział ojca i matkę, jeśli doda się wszystkie dni, kiedy mieszkali razem, mniej więcej dwa miesiące. Jako dorosły, nawet żartował, mówiąc, że urodziłem się, kiedy mój ojciec był na planie, i miał szczęście, że moja matka była tam.

matka

Tatiana i Yuri tam niemal stale. I stała się clown, aby pracować i być razem z mężem. Jednak nie jest to jedyny powód. Innym powodem było to, że Tatyana Vladimirovna bardzo zadowoleni. Po cyrku nigdy nie można pozostawić nikogo obojętnym. Może albo nie pchać lub ciągnąć. Wiecznie. Ale kariera była na tyle dziwnie, drobna uwaga. Tak, to jest oczywiste, że nie chciała rozstać się z mężem od dłuższego czasu, bo rozumie: częste strzelanie i turystyka może wstrząsnąć solidną podstawę dla ich rodziny.

Ale to była inna strona medalu. mąż opinii. Maxim Nikulin powiedział, że papież, będąc bardzo utalentowana i mężczyzna wiedział żony nigdy nie dostanie wielką i poważną aktorkę. Kochał ją bardzo, szanowany i ceniony. Dlatego też nie może pozwolić mama stać mierny aktorka.

tata

Mówiąc o swoim ojcu, Nikulin Maksim Jurewicz z wielkim szacunkiem i wielką ciepło wspomina jedną sprawę. Kiedy był jeszcze w szkole podstawowej, a następnie udałem się do szpitala: chłopiec miał poważne problemy z nerkami. Maxim przeszedł kilka operacji, po jednym z nich był już tylko jedną nerkę. Traktowaliśmy go jak 4 miesiące. A potem lekarze uznał, że było kilka dni, kiedy nie byliśmy pewni, że dziecko będzie żył. Jurij był w tych miesiącach w trasie. Musiał iść codziennie na arenę cyrkową i dać uśmiech publiczności.

I po każdym spektaklu, gdy w pokoju było widać łzy śmiechu na twarzach ludzi, starszy Nikulin, zostawiając za kulisami, pędzi do telefonu, aby zobaczyć, co jest jego syn, gdyby żył. To był bardzo trudny okres w swoim życiu.

Kontynuacja życia ojca

Teraz, osiemnaście lat po jego śmierci, Maxim Nikulin (w przeciwieństwie do wielu innych dzieci w różnym wieku sławnych rodziców) nigdy nie obraził, czy dziennikarze coraz częściej pytają o ojcu, ale nie od niego. On wie, że nie może być tej samej wartości, odpowiedni substytut słynnego ojca.

Z drugiej strony, był przekonany, że ktoś będzie żył dopóki nie pamiętał. A ponieważ dzisiaj miliony ludzi z nieśmiertelnej zainteresowania oglądania filmów z Yuriya Nikulina, zmianę jego występy cyrkowe, przeczytać w czasopismach oraz w Internecie jego stare wywiady i wspomnienia o nim kolegów i współpracowników, wielki komik i aktor życiu.

Wybór zawodu

Bycie „klaunów dziecko”, czyli, jak mówią, urodzony w cyrku trociny Nikulina syna Maksima po prostu musiałem pójść w ślady rodziców. Tym bardziej, że jako nastolatek zadebiutował w filmie, część skarbca radzieckiego kina, „Diament ręki”. A jednak z oczu swego ojca jako wartości, która jest prawie niemożliwe do osiągnięcia, to nie ma ani aktor, ani klauna. Maxim nie chciał stać się fałszywy kopia ojca. A potem, nie miał żadnych pragnienie rozgłosu, ani pragnienie zostania aktorem. A mój zawód – dziennikarstwo – wybrał za radą przyjaciela.

kariera

Początkowo Maxim Nikulin, którego biografia jest praktycznie od urodzenia zainteresowane wielbiciele talentu ojca, studiował w pełnym wymiarze godzin, a później przeniósł się do wieczora i postanowił szukać ciekawej pracy. Co znalazł, przyszedł do niego, jak to możliwe, „Moskowskij Komsomolec”, świetny młody zespół, wspaniała atmosfera, wszystko gotowe do pracy siedem dni w tygodniu. Ale wraz z nadejściem nowego redaktora naczelnego Maxim zmniejszona. Po dwóch miesiącach bezrobocia dostał pracę jako młodszy redaktor w radiu „Mayak”. I nadal uważam, że czas spędzony tam – nie tylko poważne, dobrą pracę, ale również użyteczne dla niego okresie, zgodnie z resztą zespołu, był zobowiązany do uczęszczania na zajęcia raz w tygodniu dla technologii mowy w rosyjskim seminariów językowych. Wszyscy pracownicy umieścić głos odpowiednio wyszkolony i literackie nauczycielom mówienia i głośniki. Błędy, które zostały wykonane przez dorosłych uczniów rozumieć następnie w odprawy. Dziś Maksim bardzo zaskoczony, że ktoś z ulicy może przyjść do studia i siedzieć w studiu telewizyjnym, rozpoczynając rozmowę z widzów.

Od 1985 roku rozpoczął pracę w „Ostankino” specjalnego korespondenta. Nieco później, był komentatorem, reporter personel, prezenter programu.

Nieco później, Maksima Nikulina życie odwrócił tak, że mimo wszystko on przyszedł do cyrku na kolorowym Boulevard. Zabity zastępca dyrektora cyrku. Jurij Władimirowicz Nikulin zdecydował, że nie ma prawa ryzykować życie innych ludzi i poprosił syna, aby mu pomóc, na zasadzie dobrowolności, aby rozwiązać pewne problemy. Po tym wszystkim, on (Nikulin, Sr.), jako człowiek wyjątkowo oszczędny, trudno radzić sobie z problemami finansowymi, w tym różnych porozumień, umów, projektów. Maxim stopniowo stają się znośnie dobrze zrozumieć wszystkie formalności cyrku. Aw 1994 cyrk na kolorowym Boulevard Znalazł nowego dyrektora zarządzającego. Maxim, pozostawiając pierwszy kanał, gdzie spędził kilka lat prowadził poranny programu informacyjnego „Time”, został oficjalnie pożegnał się z publicznością, ogłaszając go nie będzie już przeprowadzić transfer. Odtąd w cyrku. A w 1997 roku, po śmierci ojca, stał się dyrektor generalny i dyrektor artystyczny moskiewskiego cyrku na Tsvetnoy Boulevard.

Rodzina, żona, dzieci …

Prawdopodobnie na terytorium byłego Związku Radzieckiego nie ma osoby, która nie zna nazw Nikulin. Kiedy ludzie słyszą go wszyscy obudzić się bardzo miłe wspomnienia i wrażenia w duszy. Po Jurij Nikulin – to dobry film, witamy w ogóle cyrku, uśmiech i życzliwość. Dlatego wiele z nich jest zainteresowany, a jego syn – Maxim Nikulin.

Jego rodzina została stworzona przez trzy razy. Po raz pierwszy ożenił się bardzo młodo, w wieku 18 lat. Jednak cywilny szczęście nie trwało długo. Już w 19. Maxim ponownie przyspieszył do urzędu stanu cywilnego, ale – aby wziąć rozwód. Druga rodzina trwała dłużej. I w tym małżeństwa urodziła córkę Maxim Yuryevich. Jednak para nie jest zapisywany. Obserwowani przez rozwód. W trzecim małżeństwie – Maria Nikulina – urodziło się dwóch synów: Jury Maxim.