147 Shares 3922 views

Oczekiwanie na papierze piórem jest zabawne, ciekawe, ale … i nie warto "winy" w trudnej sytuacji !!!

Jak ciekawy patrzeć w przyszłość! Wszakże kwestia tego, co oczekuje osoby stojącej przed nim, zawsze zainteresowanej wszystkim ludziom. I tyle dla miłośników.


Najprostszym sposobem na wróżenie jest wróżenie na papierze piórem. W pierwszym wierszu należy wpisać imię i nazwisko osoby bliskiej osoby, a drugie – imię i nazwisko. Następnie usuwamy litery pierwszego wiersza, powtórzone w drugim. Nawiasem mówiąc, te powtarzające się listy powinny również zostać usunięte. Liczymy liczbę pozostałych liter w pierwszym wierszu i osobno w drugim rzędzie.

Piszemy magiczne słowo "lurnista" i liczę na to "magiczny" list, który ujawnia postawę ukochanemu. Na przykład w pierwszym wierszu pozostały 4 litery. W słowie "lournist" czwarta litera to "N" – wskazuje uczucia bliskiej osoby. Więc także litery drugiego rzędu. A znaki liter to: A – lubi; U szanuje; P – jest zazdrosna; H – nienawidzi; I – doświadczenia; C – cierpi; T – tęskni za.

W podobny sposób zgadywanie ukochanej osoby na papierze może zostać wydane na słowo "duhrosil". Znaczenie "magicznych" liter jest następujące: D – myśli; U szanuje; X chce być przyjaciółmi; P – jest zazdrosna; O – uwielbiam; C – cierpi; Kocham.

Istnieją inne sposoby zgadywania na papierze, Na przykład, wróżenie. Nazywa się to "tic-tac-toe" i działa jak rozłożenie karty pasjansa. Konieczne jest, aby pragnąć i bawić się ze sobą w "krzyżach i palcach", nie myśląc krzyżów i palców nóg. Jeśli gra się wyczerpie i wypłaca się krzyże lub nicky – wtedy pragnienie z pewnością stanie się prawdą!

Są też ciekawe ciekawostki na papierze za pomocą pióra, które pomogą znaleźć odpowiedź na ekscytujące pytanie. Na przykład domyślać się "czy". Aby dowiedzieć się odpowiedzi na pytanie, najpierw należy sformułować w taki sposób, że w tekście znajduje się cząstka "li". Zwrot "Aby iść do morza, czy nie?", Nie nadaje się do opowiadania. Powinien zostać sformułowany w następujący sposób: "Czy muszę iść do morza?"

Przy okazji odpowiedź brzmi "tak" lub "nie", a nie ma innego wyboru. Nie można zadać pytania: "Co mam dać ukochanemu"? Możesz jednak zapytać: "Czy Vasya będzie jak papieros?"

Teraz nadszedł czas na wróżenie na papierze piórem. Musimy napisać to zdanie. A teraz nauka numerologii jest akceptowana do pracy, pytający musi uwzględnić jego zdolności matematyczne. Uwzględniamy litery w każdym słowie oddzielnie. Na przykład skorzystaj z opcji "Czy mogę jechać do morza?"

"Idź" – 5; "Li" – 2; "Ja" – 3; "Włącz" – 2; "Sea" – 4. Dodać sąsiednie liczby: 5 + 2 = 7; 2 + 3 = 5; 3 + 2 = 5; 2 + 4 = 6. Nasz rekord zmienia się w następujący sposób: 7, 5, 5, 6. My kontynuujemy ten sam algorytm: 7 + 5 = 12; 5 + 5 = 10; 5 + 6 = 11.

Wyniki te powinny być przyporządkowane do jednej cyfry, to znaczy, 12 będzie wyrażone jako 1 + 2 = 3, 10 – to 1, i 11 – 2. Następnie kontynuuj, aż otrzymamy jedną cyfrę. W naszym przypadku będzie to numer 7. Następnie musimy obliczyć literę, która ma zostać usunięta, np. 1- L, 2 I, 3-L, 4-I, 5-L, 6-I, 7-L na słowie "li". Usuniemy litery "L". Zostanie litera "AND". W tłumaczeniu tej fortuny na papierze piórem wskazano, że "L" oznacza "tak", a "ja" oznacza "nie".

I bardzo ciekawy, pełen tajemnicy i romansu, na papierze są pióro, w którym istnieją inne atrybuty wróżenia. Na przykład w wróżbiarstwie "Dzbanek, odpowiedź!" Ponadto musimy wziąć nieprzejrzysty pojemnik z szeroką szyjką, aby ręka mogła swobodnie wejść do środka. Będzie lepiej, gdy kilka osób uczestniczy w tym wróżbiarstwie.

Jeśli zgadywanie wymaga znajomości relacji z młodymi dziewczętami, to na tych samych kartkach napisane są słowa z wersji "Miłości wróża". Na pierwszym – "lubi", z drugiej – "szacunek", trzeci – "chce być przyjaciółmi", dalej: "oczekiwać zaproszenia do kina", "wkrótce pocałuje", "jest inny", "jesteś obojętny" i tym podobne. Wszystkie kawałki papieru są jednakowo składane i opuszczane do pojemnika. Wtedy słuchacz głośno wypowiada zdanie: "Jak Petya mnie traktuje (Vanya, Chwała, Igor …), dzbanek, odpowiedź!" I wyjąje pierwszą notatkę, którą wyjął z dzbanka.

W ten sposób możliwe jest wróżenie w przypadku, gdy czeka nas najbliższa osoba. W tym celu przygotuj inne notatki ze zwrotami: "nieoczekiwane pieniądze", "kłótnie z bliskimi", "deklaracja miłości do bliskiej osoby", "cios", "utrata" i tym podobne. Reszta odbywa się w taki sam sposób, jak w przypadku wróżbiarstwa za związki miłosne.

Chociaż nie należy poważnie traktować wszelkiego rodzaju wróżek i przepowiadania. Zawsze w każdej sytuacji podstawową rolę odgrywa osoba osoby, jego wola i wybór. Jak mówią, zawsze trzeba mieć nadzieję na Boga, ale to nie jest również bezwartościowe "obwinianie" w trudnej sytuacji !!!