485 Shares 9759 views

Idealnymi i olejki pastelowe kolory

W naszym języku, a każdy dzień wspólny zwrot „pastelowych kolorach”. Jest również stosowany w wystroju i w zakresie wizerunku osobistego oraz w różnych formach sztuki. Więc spróbujmy zrozumieć tę definicję i zrozumieć, w jakich przypadkach jest dopuszczalne, a co nie jest.


Tak, pastelowe kolory są wyciszone zakres, który obejmuje odcienie różowe, żółte, niebieskie, fioletowe i zielone odcienie. Mogą to być zarówno na zimno i ciepło, ale zasada jest taka sama: jest blady. Nie wulgarność i gaudiness, brak jasnych akcentów, rodzaj monochromatycznych i spokój charakterystyczny dla nich. Są one bardzo szerokie zastosowanie w aranżacji wnętrz każdego typu, nawet najbardziej ekstrawaganckie, po te wszystkie odcienie są w stanie stworzyć niezbędną równowagę, która nie podrażnia oczy i działać dalej. To samo odnosi się do stworzenia wizerunku osobistego z ubrań i makijażu.

Pastelowe kolory są fundamentalne w tej dziedzinie. Używaj ich artystów zaczęło się już w starożytności, kiedy starożytni Rzymianie i Grecy zostawili swoje wiadomości na ścianach i freskami. Aby zrozumieć, jakie kolory pastelowe, wystarczy rozważyć przedmioty ich codziennego życia i tradycyjnych strojach. Ale po starożytny świat zawalił, pastelowe kolory straciły swoją dawną popularność i wrócił do twórców mody tylko z renesansu. Od tego czasu, aż do dzisiaj, większość zdjęć jest niemożliwe, aby napisać bez użycia pastele i jej miękkie i delikatne tony.

W praktyce, aby zrozumieć, jakie kolory pastelowe, może podjąć wszelkie farby gwasz, i dodać do niej pewną ilość bieli. Jest to ta część przekształca każdą pastelowe, co czyni go, jak to było w proszku i wyłączony. To pozwala na zastosowanie bardzo chwytliwe i krzykliwe kolory i skład sprawiają, low-key i spokój. Tak więc, malarstwo pastelowe kolory mogą nawet dziecko, jeśli przy użyciu wystarczającej ilości białego w swojej praktyce.

Dokonując wnętrze ważne jest, aby wybrać odpowiedni mix pastelowych kolorach. Pomimo faktu, że są one bardzo wyciszony i nie przyciągają wzrok, konieczne jest, aby utrzymać równowagę. Ważne jest, aby stosować się do podstawowych zasad: podczas korzystania z sali nie więcej niż trzy kolory, które z kolei nie rezonują ze sobą. Na przykład, jest to idealne połączenie różowego, zielonego i beżu.

Wnętrze pastelowe kolory są również bardzo zależne od oświetlenia. Ich Grace i blaknięcie usprawiedliwi się tylko wtedy, gdy jasny kolor. Jeśli malowane ściany w pastelowych, może być umieszczony pod sufitem reflektory, którzy będą to zatuszować. Jeżeli światło jest skierowane na suficie, efekt będzie odwrotnie.

Korzystanie pastelowe wnętrza, a nawet na swój sposób, nie zapomnij, aby ustawić jasne akcenty. Często zbyt wyblakłe zewnątrz wygląda dość nudne i nieatrakcyjne. A jeśli jako „chipie” dodać jasne kolory, które, oczywiście, będą odpowiednie dla schematu kolorów, a następnie swoje twórcze wysiłki zostaną uwieńczone podwójnym sukcesem.