536 Shares 1302 views

Nikita Wiślot – najmłodszy syn Władimira Żywieckiego

Vladimir Vysotsky – najsłynniejszy aktor teatru i kina ZSRR, a także poeta i muzyk. Po tym, ten niesamowicie utalentowany człowiek pozostawił dwóch synów. Najbardziej znanym z nich jest młodszy – Nikita Vysotsky. Biografia, twórcza ścieżka i osiągnięcia syna legendarnego barda specjalnie dla Ciebie w naszym artykule.

Dzieciństwo i młodzież

Władimir Wysotsky żonaty trzykrotnie. Jego drugą żoną była aktorka Lyudmila Vladimirovna Abramova. W tym małżeństwie urodziły się dwa synowie. Młody – Nikita Vysotsky urodził się 8 sierpnia 1964 roku. W 1968 roku związek małżeński rozpadł się. Chłopcy, Nikita i jego starszy brat Arkady, zostali wychowani z matką. Ale słynny ojciec ich nie zapominał, starał się regularnie komunikować się z dziećmi, dostarczał im wszystkiego, co jest konieczne i przyjemne. Synowie Wyszyńskiego pamiętają, że nie odczuwali wyraźnego braku zainteresowania ich rodziców. Po otrzymaniu świadectwa ukończenia szkoły, Nikita wkroczył do Moskiewskiego Teatru Artystycznego. Następnie Vysotsky, Jr służył w wojsku, gdzie grał w Teatrze Armii Sowieckiej.

Kreatywność i kariera

Kiedy Nikita Vysotsky wrócił z wojska, zaczął pracować w teatrze Sovremennik-2. Po jakimś czasie młody aktor o sławnym imieniu zorganizował własny teatr, który nazwał "Małym Teatrem Moskiewskim". Nikita zaczyna swoją karierę filmową w 1989 roku. Jego pierwszym filmem jest "Deja vu". Do tej pory na koncie Vysotsky Jr około 20 filmów, a on nadal uczestniczy w filmach. W 1996 roku zaczął działać Państwowe Centrum Kultury – Muzeum V. Vysotsky, którego dyrektor Nikita stał się i jest jego synem. W 2011 roku Vysotsky Jr otrzymał nagrodę Tsarskoselsky Art Award za zachowanie dziedzictwa kulturowego ojca. Młodszym synem Władimira Semenowicza jest także założyciel i dyrektor Fundacji Charytatywnej Włodzimierza Wyszyńskiego. Nikita jest nie tylko aktorem i dziedzicem swojego ojca, ale także utalentowanym scenarzystą. Jego najsłynniejszą pracą jest film "Vysotsky". Dziękuję za to, że żyję "(2011). Prace nad obrazem trwały około 5 lat. Skrypt został wydany, wybrano aktorów i przez długi czas nie mógł zdecydować, kto będzie pełnił główną rolę. Próbował nawet sam Nikita Włyszynski. Biografię jego ojca badano przez jego syna wzdłuż i po drugiej stronie, a mimo to nie odważał się spersonalizować swojego spektaklu w filmie. W filmie Nikita głos główny bohater, to jego głos, który mówi ekran Vladimir Vysotsky.

Życie osobiste

O jego rodzinie Vysotsky, Jr. nie lubi mówić. Wielu dziennikarzy interesuje, kto jest żoną potomka słynnego aktora i muzykarza, czy ma dzieci? Jak mówi Nikita Vysotsky, życie osobiste powinno pozostać osobiste. Według oficjalnej wersji, młodszy syn Władimira Siemionowicza jest przykładowym człowiekiem rodziny. Wraz ze swoją żoną podniósł i wychował dwóch synów. Wnukami legendarnego Władimira Żywieckiego są Danil i Nikita. Więcej o tej gwiazdowej rodzinie nie jest znana.

Co robi dzisiaj Nikita Vysotsky?

Bliskie rodzinne rodziny żartują, że dzieci Włodzimierza Wyszyńskiego różnią się zupełnie od siebie. Starszy – Arkady, utalentowany scenarzysta, wolał pozostać w cieniu. Nigdy nie daje wywiadu i rzadko pojawia się publicznie i nie podkreśla jego pochodzenia. Młodszy syn – Nikita Vysotsky, przeciwnie, stara się w jak najlepszy sposób zachować pamięć swojego ojca i nie zapomnieć o własnej karierze. Dziś potomek legendarnego barda znany jest jako wybitny aktor i scenarzysta. Ponadto Nikita Vysotsky wydał książkę napisaną na podstawie scenariusza filmu "Vysotsky". Dziękuję za to, że żyję ". Do tej pory gra w teatrze, gra w filmach, a także zajmuje się muzeum i funduszem charytatywnym imieniem ojca.