861 Shares 6328 views

pojazdów na gaz: jej plusy i minusy

Podczas II wojny światowej w Europie wyraźnie odczuwalne niedobór paliwa. Z tego powodu większość samochodów stały obsadzone układ zgazowania specjalnego. Dzięki nim, maszyna może poruszać energię spalonego drewna. Z lat produkcji ropy zaczęła odzyskiwać swoje własne tempo i podobne pojazdy straciły znaczenie. Jednak w czasie, gdy ceny paliw rosną codziennie, niektórzy kierowcy robić na własnych samochodów gazem generowania rękami. Ale jak przydatne i skuteczne?


Jeśli spojrzeć na to z punktu widzenia ochrony środowiska, wyraźnie stosowanie takich struktur nie zanieczyszczają środowiska naturalnego, gdyż odbywa się poprzez konwencjonalne silniki spalinowe napędzane benzyną. Jednak nasi mali kierowcy obawiają się, jaka jest obecnie sytuacja na środowisko w Rosji. W większym stopniu tutaj jest oszczędność pieniędzy. Uwaga od razu, że pojazd zgazowania pochłonie co najmniej 50 procent więcej paliwa niż zwykle. Ale koszt takich „biopaliwa” jest znacznie mniejsze, więc różnica nie jest odczuwalny. W rzeczywistości, pojazdy gazowe pracujące w powietrzu – ty nic nie płacić, ale to wciąż idzie.

Co ciekawe, do wytworzenia pożądanej paliwa spędził wiele mniej czasu niż na benzynie. Drewno może być stosowany bez obróbki wstępnej. Jedyną rzeczą, którą musisz zrobić – obecność podzielonego drewna w bagażniku.

Jednak pomimo zalet, wady takiego systemu jest również dostępna. Głównym czynnikiem, z powodu wielu kierowców nadal używa benzyny zamiast drewna, jest wielkość i ciężar konstrukcji.

Sędzia dla siebie: obecność systemu gazyfikacji nie jest najlepszy sposób wpływa na konstrukcję samochodu. Ponadto, trzeba poświęcić miejsca w bagażniku i wyciągnąć na całym obwodzie rury samochód giganta. Okazuje się, że nasi rzemieślnicy przekonwertuje tylko 53. trawnik i 130. ZILy. Umieścić w ładowni taka struktura może być łatwo – pokryte namiot, i nikt nawet się domyślać, że przejazdy samochodów na drewno. Zewnętrzny wygląd samochodu jest taka sama, ale rentowność podróży – najbardziej optymalna. Jedyną rzeczą, którą trzeba poświęcić maszyn energetycznych. Pojazd z takim systemem 50 procent wolniejsze przyspiesza i podróży. Ale w lesie w użyciu taki pojazd jest najbardziej go. Pobiegłem z gazu – poszedł posiekane Drewno i wrzuca do ognia, i poszedł dalej. Nie więcej Stacje paliw.

Jak widać, pojazdy na gaz producent nie zawsze jest dobry do użycia. Jeśli mieszkasz w obszarze miejskim, gdzie stacja benzynowa więcej niż opał do obsługiwania taka maszyna po prostu niepraktyczne. Ale w głębi Syberii, gdzie tankujesz bardzo rzadkie, pojazdy na gaz producent – prawdziwym zbawieniem dla ludzi. W związku z tym, taka struktura może być stosowana tylko wtedy, gdy przyczynia się do obszaru i terytorium.