816 Shares 1271 views

Jak mięśnie twarzy pomocy psychologów?

Wśród sposobów wyrażania uczuć i emocji wyraz twarzy jest jednym z czołowych miejsc. Mięśnie twarzy, zmieniając położenie oczu, usta, brwi, odzwierciedlają stan wewnętrzny danej osoby. Posiadanie mimiki może nie tylko przenieść stan wewnętrzny z drugiej strony, ale także podkreślić, zasugerował, wybrać dźwięk, rytm. Nauka anatomii mięśni twarzy rozważa jako część ludzkiego układu mięśniowego wykonuje ważne funkcje fizjologiczne. Sekcja Psychologii który bada mimikę, można odczytać wewnętrzny świat osoby, informacji niesionej przez mięśni ludzkiej twarzy, jest prawie niemożliwe do podrobienia. Nawet w języku mimiki mieć wulgaryzmów, więc współczesny człowiek, zmuszony do czynienia z ogromną liczbą ludzi każdego dnia, powinna nie tylko nauczyć się czytać tajne znaki i gesty twarzy, ale również do opanowania kulturę komunikacji niewerbalnej.


Znajomy z niewerbalnych środków odbioru i przekazywania informacji pobranych z twarzy mężczyzny. mięśni twarzy różnią się od szkieletu, które nie mają podwójne mocowanie do kości są wymagane przez jeden lub dwa końce są wplecione w skórze, mogą być związane z błoną śluzową. Ich redukcja napędza skórę. Rozluźnienie mięśni twarzy powoduje, że skóra, aby powrócić do poprzedniego stanu, ze względu na elastyczność skóry. Antagonistów mniejszy wpływ na funkcjonowanie mięśni twarzy niż na funkcjonowanie mięśni szkieletowych.

W swojej wczesnej trzewnej mięśniami wiązał się narządów wewnętrznych. W trakcie opracowywania i w wielu przemianach to zdegenerowała do obszaru skóry, mięśni szyi, a następnie dzieli się wiązek, mięśni twarzy.

Wiele ruchów mięśni w obliczu osoby odbywa się bez świadomej kontroli nad nimi. To trwa nadzwyczajne umiejętności, aby zachować wygląd uśmiechem na twarzy ze złym nastroju i ukryć sygnały smutek, a nawet bardziej jakościowo symulować emocje.

Obfitość mięśni twarzy jest łatwiejszy do zrozumienia, jeśli łamiemy je na grupy. mięśni czołowa jest szeroki płaski mięśni, że jest odpowiedzialne za zwiększenie brwi jego działanie prowadzi do powstania pewnej liczby falców poprzecznych, czołowe.

oczy okrągłe mięśnie znajdują się w okrągłym mięśnia okolic oka, jest mrużenie powiek oczy jest również jego zasługą.

Mała mięśni co powoduje marszczenie brwi, powstaje w przegrodzie nosowej, a drugi koniec jest przymocowany do skóry w pobliżu środka brwi. Odpowiedzialny za dezaprobatą, towarzyszą smutnym nastroju. Gdy mięsień dół końce brwi, parę pionowych fałd pojawiają się u nasady nosa i brwi zbiegają się w kierunku nosa.

Mięsień czworoboczny, który kontroluje górną wargę, jako część ciągu trzech wydziałów, które znajdują się po obu stronach nosa. Ekspresja kpiny lub pogardy się dzieje, gdy ten powoduje mięśni przeciągania na górnej wardze.

Wokół ust jest mięsień okrężny. Zaczyna się od kącików ust z małych mięśni. Akronimy mięśni Wyniki wnękowe na ściskanie i zginanie warg.

Mięśni, zwany niższy zjadliwy, rozpoczyna się w dolnej części policzka i przymocowany do dolnej wardze, to tenyat dół.

Na policzku znajduje brodzie mięśni. Jej zadaniem jest podciągnąć dolną wargę, wybrzuszenia, daje w obliczu niezadowoloną minę.

Obniżenia dolną wargę spełnia odrębną mięśni. Zaczyna się w pobliżu krawędzi dolnej szczęki, a kończy się w kącikach ust. Okazuje ponury grymas, gdy mięsień ciągnie w dół kąciki ust.

W łuku jarzmowego – mięśnia jarzmowej, rozciąga się w kącikach ust. Ładny uśmiech pojawia się na twarzy, gdy zaciska się kąciki ust.

Mięśnie twarzy, ciągle wyświetlające pewien stan emocjonalny osoby pozostaje na jego wzór skóry w postaci zmarszczek. Psychologowie zatrudnieni w fizjonomii, w fałdach ludzkiego zmarszczek twarzy nie tylko nauczyli się rozpoznawać jego charakter, ale nawet czytając historię jej powstania.

Jeśli pamiętacie, co mięśnie są malowane na twarzy tego czy innego uczucia, potem zmarszczki wokół oczu i usta, czoło, policzki i podbródek, w zależności od ich kierunku i głębokości można ocenić, jakie emocje często opanowane przez każdą konkretną osobę. I wtedy można ocenić charakter testu.

Nieświadomie preferując w niektórych zmysłów, człowiek maluje nie tylko swoje życie, wspomnienia w określonym kolorze emocjonalnym. Następnie, każdy wydaje się pozostawać nawyk jest najbardziej wygodne (zwykłego) warunkiem, że nie zawsze jest w stanie mieć znak „+”. Nie znamy ludzi, którzy są stale wprowadzenie na maskę „gniew” lub „podrażnienia”, tak skondensowany z nim, staje się częścią ich natury. Mięśnie twarzy „pamiętać” emocje, a jeśli jesteśmy zmuszeni, aby spróbować przywrócić szczególnej emocji na twarzy, a później jest mniej lub bardziej opanowali naszą kondycję psychiczną. Skupić się my, marszczy brwi i przywrócić wewnętrzną równowagę, zaczynamy z transformacją z mimiki i kontroli nad nim.

598 shares 5703 views
284 shares 8143 views
615 shares 4625 views