499 Shares 6049 views

Gdzie świętować Nowy Rok jest interesujący i zabawny?

Rosyjska zima na święta jest bogata. Tu i prawosławnych świąt Bożego Narodzenia, i nowomodny Walentynki oraz dzień armii rosyjskiej. Ale Nowy Rok był najbardziej ulubionym i zawsze będzie. W tej magicznej nocy nawet poważne dorośli powracają do dzieciństwa i zaczynają wierzyć w cud. Prawdopodobnie dlatego większość z nas planuje z góry, gdzie uczcić Nowy Rok. Zawsze chcę, aby wakacje były zabawne, twórcze, przez długi czas, aby być zapamiętanym.
Oczywiście, Rosjanie mają własne tradycje spotkania nadchodzącego roku. Uważa się, że najlepiej jest spędzić tę noc przy stole z przyjaciółmi i rodziną. Jednak każda osoba ma prawo wybrać sobie, jak, z kim i gdzie z okazji Nowego Roku. Możesz tworzyć własne tradycje i przedstawimy kilka pomysłów.


Spacer po kraju.

Wakacje to świetna okazja do spotkania się z wielką firmą i zabawy z serca. Często jednak jest to utrudnione wielkością naszych miejskich małych mieszkań, w których trzy są już zatłoczone. Ale z każdej sytuacji zawsze istnieje wyjście. Wyjdź z domu lub pojedź ze znajomymi na kemping. Oczywiście musisz zająć się tym przed czasem. Organizacja wakacji lepiej zacząć od miesiąca – półtora roku, wtedy nie będzie problemów.

Jeśli jest dachówka, pytanie, gdzie lepiej jest spotkać Nowy Rok, znika sama. Oczywiście, w łonie natury. Szaszłyki, fajerwerki, choinki na dziedzińcu (w razie braku jakiegokolwiek drzewa, ozdobione świątecznie) pasują. Jest wiele wrażeń, ale powietrze jest świeże. Tak, io szczególnej trosce nie trzeba się martwić: rzeźba snowman, sankowanie lub jazda na nartach, tańczenie doupada, budowa twierdzy lodowej … w ogóle wszystko, co będzie wystarczająco dużo energii dla gości i gospodarzy.

Szczęśliwy bilet.

Dla osób żyjących samotnie, problem miejsca, gdzie świętować Nowy Rok, jest często ograniczony brakiem odpowiedniej firmy. Nie chcę obciążać moich przyjaciół lub krewnych moją obecnością, a noc w domu jest bardzo przygnębiająca. A co jeśli spotkasz urlop w pociągu? Gwarantuje się ciepłe towarzystwo, nowe znajomości i niezwykłe uczucia. Ponadto będzie okazja do podziwiania jednego z miast Rosji lub bliskiej zagranicą.

Nad morzem, za dalesami …

Dzisiaj stało się modne, aby świętować Nowy Rok w ciepłych krajach. Oczywiście jest to bardzo egzotyczne wyjście z zimowej zamieci bliżej słońca i morza. Ale jeśli gwałtowna zmiana klimatu nie jest dla ciebie, możesz jechać do Europy. Na przykład w sąsiedniej Finlandii będziesz miał wielki czas na łyżwach na skuterach śnieżnych i sankach psich, podziwiając rzeźby lodowe.
Czy dusza wymaga zmiany wrażenia? Następnie udaj się na wycieczkę autokarową do Europy. Nowy rok może być doskonale odnotowany w grupie turystycznej, a kolorowe wspomnienia będą wspaniałym prezentem świątecznym.

W najlepszych tradycjach rosyjskiej uczty.

Dotknij temat, w którym możesz spotkać Nowy Rok, jak nie pamiętać restauracji i kawiarni. Plusy tego święta są oczywiste. Gotowanie i mycie naczyń nie jest wymagane, nie ma potrzeby dbać o gości. Pozostaje tylko wybrać instytucję, aby spróbować i pozwolić, a wakacje zabawy jest gwarantowane. Nawiasem mówiąc, na święto firmowe nie będzie za drogie, ale dbaj o rezerwację miejsc lepiej z wyprzedzeniem.
Jeśli w obchodach Nowego Roku w samym sercu nie umieściłeś menu, ale scenariusz, lepiej idź do klubu nocnego zamiast do restauracji. Co do zasady, program wydarzeń jest szerszy niż w gastronomii publicznej.

Spotkania domowe nie mogą być najbardziej zabawne, ale z pewnością najbardziej popularnym wariantem Nowego Roku. Ale w tym tradycyjnym scenariuszu można dodać kreatywność. Santa Claus i Snow Maiden przyjmują połączenia nawet w trzydziestym pierwszym grudnia i pierwszym styczniu. To prawda, będzie kosztować trochę droższe, ale dziadek i wnuczka będą, jak to niemożliwe, przy okazji. Nie chcesz wydawać dodatkowych pieniędzy? Zapytaj swoich gości, może niektórzy poradzą sobie z tymi rolami.
Jednak można spotkać bajkowe postacie z Sylwestra na ulicy. Po północy chodź po całej firmie. Co do zasady, ulice rosyjskich miast i miasteczek są pełne ludzi w upiornym, świątecznym nastroju. Często na głównym placu organizowane są uroczystości masowe.

Jak widać, istnieje wiele możliwości, gdzie świętować Nowy Rok. A ponieważ świętujemy co roku każdego roku, jest spora okazja, aby spróbować z nich najlepszych.