463 Shares 1791 views

Miejsca, w których można wziąć kredyt dla bezrobotnych

Przed wiesz, gdzie można wziąć kredyt na bezrobotnych, dodając, że istnieje kilka kategorii osób, takich jak zewnętrznych pracowników lub osób, które po prostu pracować na siebie, którzy nie są w stanie oficjalnie potwierdzić swoje dochody. W oczach bankierów jest całkowicie bezrobotni, a kredyt mogą dać się tylko przy wysokich stóp procentowych. Teraz, w wielu dziedzinach zawodowych mają szansę pracować zdalnie i uznać innego freelancer. To jest opłacalna dla pracodawcy i pracownika, ale nie jest zadowolony z instytucjami kredytowymi.


Więc to jest możliwe, aby wziąć pożyczkę dla bezrobotnych? Odpowiedź jest jednoznaczna: tak. Liczy się, że wolne pracowników ma zapisów o pracę, a bez tych sprawozdań dla klientów bankiera uważane bezrobotnych. Tymczasem warunki kredytowe oferowane przez banki, są bardzo surowe. Na przykład, niektóre instytucje bankowe oferują niektóre programy kredytowe, może wydać pożyczki bez gwarancji i zapytań w krótkim okresie czasu. Ale nie wszystko jest takie proste. Wydane ilość jest bardzo ograniczona, a roczna stopa procentowa po prostu przekracza limit (może osiągnąć nawet do 75%!).

oprocentowanie kredytów, które są wykonane w trybie ekspresowym, niezwykle wysoka, a zdolność do przyznania kwoty pożyczki rzadko przekracza 100 tys. rubli. Żadna operacja bankowa nie powoduje takich problemów, więc opisać w kategoriach ogólnych na temat jak uzyskać kredyt bezrobotnych. Najważniejsze jest to, że z małej liczby dokumentów (powiedzmy nawet minimalne: to jest często ograniczona do paszportu) można uzyskać jedynie kredytu konsumenckiego. Dla hipoteka pożyczki lub samochód już niezbędne dokumenty potwierdzające wszystkie przychody z klientami. Takie podejście znacznie zmniejsza zakres miejsc, gdzie można wziąć kredyt dla bezrobotnych.

Kredytobiorcy często szukają szansy wypłacić napary gdzieś na boku, ponieważ instytucje bankowe wydawania pożyczek bez standardu weryfikacji dochodu, bardzo niewiele. W tym przypadku mamy do kontaktowania się z pośrednik kredytowy. Uczą tożsamość kredytobiorcy, a jeśli w pełni spełniony wypłacalność klienta, może polecić bank partnera (oczywiście, pewien procent). Oczywiście, doskonały wynik nikt naprawdę obiecujące, ale szanse na uzyskanie kredytu znacząco wzrośnie. Jest to pierwsza i sąd powszechny, w którym można wziąć pożyczkę do bezrobotnych.

Można również zatrudnić służby mikrofinansistov. Jednak działają one głównie z małych pożyczek i odsetek wygórowanych (który może osiągnąć 500% rocznie), ale jest to rzadko ktoś szczęśliwy. Nie należy wykluczyć możliwość współpracy z lombardu, zainteresowanie tutaj jest całkiem do przyjęcia, i oscylować wokół 15-30% rocznie. Jednak, aby uzyskać stałą kwotę trzeba zapewnić co najmniej solidną belkę złota. Czasami, zwłaszcza w Lombardii nie doceniają wartości swojej biżuterii, a klient otrzymuje absolutnie nieznaczną kwotę. Chociaż jest to również bardzo popularnym miejscem do zaciągnięcia kredytu do bezrobotnych, ale zrobić z lombardów lepszych zminimalizowane.

Tak, rozważaliśmy główne sposoby na uzyskanie pożyczek bezrobotnym i stwierdził, że warunki dla nich praktycznie wszędzie niekorzystna. Jeśli nie ma odpowiedniego wpisu w zeszycie, to lepiej , aby pożyczyć pieniądze od przyjaciół i znajomych, a nawet otrzymania. W przeciwnym razie, może również być „wyrwać trzy skórki”. Bądź ostrożny i zawsze szukać alternatywy.