597 Shares 3016 views

Bank „Zachód”: opinie klientów i specjalistów

Otwarte Spółka Akcyjna Bank „zachodnie” jest Moskwa handlowa organizacja finansowa założona w 1993 roku. Wydawanie kart kredytowych i kredytów konsumpcyjnych – gotówkowych i bezgotówkowych – to najbardziej popularny program oferowany bankowi „Zachód”. Opinii wielu rosyjskich obywateli wzywają jako śmieci swoich usług i korzystanie z nich. Jej główne obszary działań są pożyczki, depozyty od zwykłych oszczędzających i obrocie papierami wartościowymi. Jakie usługi są straszenia ludzi takie mieszane uczucia?


Bank „Zachód” – pożyczka

instytucja finansowa oferuje obywateli Rosji ogromną ilość programów kredytowych z różnymi szybkościami. Na niektórych kredytów może osiągnąć 70% rocznie. Jednak, aby uzyskać pieniądze pod tak wysokim tempie kredytobiorca musi pochodzić tylko z paszportem. Przy udzielaniu gwarancji organizacją w formie gwarancji lub zabezpieczenia obiektu klient ma duże szanse na zdobycie dużej sumy pieniędzy na niskim oprocentowaniu. Tak więc możliwe jest, aby wydać kredytu konsumenckiego, który dostarcza bankowi „West”. Komentarze na temat tego programu są pozytywne, ale wielu użytkowników narzeka na nastawienie do nich kolektorów bankowych. Większość przypadków niezadowolenie związane z chamstwem ze strony powoda. Wiele opisać fakty nadużyć wobec kredytobiorcy.

Bank „Zachód” – składki

Podczas umieszczania dostępne fundusze głównym kryterium wyboru instytucji finansowej musi być na wysokim oprocentowaniu, jak wiele osób sądzi, i niezawodność. Jeżeli bank obiecuje wysokie dywidendy dla każdego, kto będzie umieścić swoje pieniądze w to, może to oznaczać kilka rzeczy:

  • Po pierwsze: bank stoi na skraju bankructwa i zmuszony za pomocą wszelkich środków, aby zebrać fundusze. W tym przypadku pieniądze depozyt będzie prawdopodobnie pójść na spłatę długów organizacji.
  • Po drugie, bank bierze udział w działalności związanej z bardzo wysokim ryzykiem. W tym przypadku można stracić pieniądze w bardzo krótkim okresie czasu.

Bank „Zachód”, którego opinie są dość sprzeczne, oferuje swoim klientom szeroką gamę programów depozytowych. Każdy, kto chce pracować w instytucji finansowej, należy pamiętać, że dzisiaj wszystkie depozyty są ubezpieczone przez państwo. Ta technika ma zastosowanie do wkładu w dowolnej walucie. Klient otrzyma odszkodowanie, jeśli bank zbankrutuje. Można się spodziewać, jeśli kwota depozytów nie przekracza 700 tys. RUB.

Jeżeli dana osoba dokonała wkładu w kilku różnych bankach, odszkodowania będą rozpatrywane w każdym indywidualnym przypadku. Bank „West”, który podsumowuje zostawić zarówno negatywne i pozytywne, została akredytowana do uczestnictwa w systemie ubezpieczeń publicznych w 2003 r. Teraz każdy klient może być całkowicie spokojny o swoje pieniądze leżące w banku. W każdym przypadku będzie on otrzymać je z powrotem z banku na koniec okresu umowy lub od państwa jako polisę ubezpieczeniową.