86 Shares 5525 views

Taryfy MTS "Super Zero". Recenzje: "Super Zero" – taryfa MTS

Dziś jesteśmy z Was znajdzie najbardziej konkurencyjne ceny „MTS”. "Super Zero" – jeden z nich. Staramy się zrozumieć, dlaczego był tak przyciąga do swoich klientów, a także jakie są różne sposoby podłączenia. W rzeczywistości, opcja ta jest bardzo korzystne dla tych, których środowisko także używa tego operatora mobilnego. Niech nas jak najszybciej z Tobą w celu zbadania problemu dzisiaj.


Co to jest?

Ogólnie rzecz biorąc, istnieją różne taryfy, „MTS”. „Super Zero” – to jest taki, który będzie odpowiadał miłośników komunikacji telefonicznej, jak zostało powiedziane, w ramach danej sieci. To znaczy, jeśli ty i twoje środowisko wolą „MTS”, a następnie można bezpiecznie przejść do planu taryfowego. Dlaczego? Teraz jesteśmy ze zrozumiesz tego.

Chodzi o to, że masz 100 darmowych minut miesięcznie na połączenia do innych abonentów „MTS”. To prawda, że warunki jak nazwa taryfy, niewiele się zmieniło. On jest teraz nazywany „Super MTS”, a kiedy go użyć dostaniesz 30 minut bezpłatnych połączeń dziennie.

Szczerze mówiąc, nie ma taryfy w abonamentu. Ale jest jeden mały warunek, który jest nieobecny w „MTS”. „Super Zero” (nieograniczony taryfa) wymaga uzupełniania dłużej niż 100 rubli. Tylko wtedy, gdy wszystkie jej przyjemnych niespodzianek będzie działać. I „spotkać” z zakończeniem będzie miał tydzień. Zobaczmy, co klienci myślą o nim.

o połączeniach

Już wiele różnych opinii zebranych sobie taryfy „MTS”. „Super Zero”, aby być uczciwym, otrzymał stosunkowo dobre opinie. Ale jest to niezbędne, aby zwiększyć rzeczywistość do tego tematu.

Pierwszą rzeczą jaką należy zwrócić uwagę – w ten sposób szybkość pracy. Ponadto do równowagi w ciągu tygodnia więcej niż 100 $ otrzymasz 30 minut bezpłatnych połączeń dziennie przez 30 dni. Rozciąga się tę możliwość tylko dla abonentów „MTS”. Z innymi operatorami telefonii komórkowej będzie zapłacić za wezwanie 1 rubla. Nie tak dużo, jak mogłoby się wydawać na pierwszy rzut oka. Po tym wszystkim, tym samym „Megafon” prosi o 1,2 rubli. Drobiazg, ale mimo to nawet mogła kiedykolwiek opuszczę cię na bok.

Ponadto, jakość komunikacji zadowala wszystkich klientów. Z wyjątkiem jednego małego funkcji – w dzisiejszym operatora telefonii komórkowej często odbywają się różne ping. I są one przez pewien czas może powodować niedogodności. Jednak nawet to jest nic w porównaniu z tym, co może zaoferować taryfy „MTS”. „Super Zero” – to jest coś, co może być wymagane tylko dla współczesnego odbiorcy.

W Rosji i poza

Kolejnym punktem, który jest wart dotknąć – wywołuje na całym świecie. Jeśli w Twoim regionie, wszystko jest jasne, nie – nie całkiem. I dlatego teraz musimy dowiedzieć się, co klienci myślą o wzywa Rosję i na całym świecie.

Chodzi o to, że poza naszymi połączeń krajowych będzie kosztował 50 rubli. W tym samym czasie Rosja będzie również zadzwonić za darmo, ale tylko przez 30 minut dziennie, a jedynie na „MTS”. Stacjonarne i innych operatorów komórkowych kosztuje 10 rubli na minutę. Są to bardzo dobre ceny „MTS”. „Super Zero” – to jest to, co pozostanie w kontakcie nawet najbardziej rozrywkowy klienta.

O jakość komunikacji poza Rosją mogą również korzystać. Chodzi o to, że nie ma ciągłości obserwuje się, na przykład, „Beeline”. Zatem plan taryfowy – jest to, że dla podróżnego. A w ogóle, każdy nowoczesny klient, jak wielu nabywców powiedzieć. Ale to nie wszystko. Spróbujmy sobie z ciebie w innej dziedzinie. Co jeszcze może być ważne dla współczesnego człowieka przy wyborze taryfy?

Internet

Oczywiście, dzisiejsi klienci nie mogą się obejść bez Internetu. I dlatego taryfa „MTS” „Super MTS” ( „Zero 3d” – jego „popularny” nazwa) oferuje nam doskonałą sposobność nieograniczony dostęp do Internetu. A wszystko to, co do zasady, z doskonałą szybkością. I bez żadnych opłat miesięcznych.

Jak największej liczby klientów, Internet – jest jednym z najbardziej wydajnych miejsc w naszym obecnym operatora telefonii komórkowej. Zawsze można obejrzeć film, praca surfowania po internecie, rozmawiać z przyjaciółmi (nawet przez „Skype”), to wszystko – z dobrą prędkością. 3 PL ruchu ładowane bardzo szybko, a wówczas prędkość spada nieznacznie. Niemniej jednak, to nie odstraszyć klientów. Przeciwnie, wielu nawet nie zauważy tego zjawiska.

Jednak wieczorem w niektórych regionach istnieje niewielka awaria komunikacji. Są one z reguły bardzo szybko. I powinno być z powrotem, aby wygodnie pracować z Internetem. Tak więc, nie ma też więcej niż zadowalające. Jeśli nie boją się małych i okazjonalnych awarii sieci, można mieć nadzieję, że „Super Zero” – to jest to, czego potrzebujesz.

Myślą, że w ogóle

Ale który zbiera opinie „Super Zero” (taryfa „MTS”) wśród klientów w ogóle? Spróbujmy zrozumieć to pytanie.

Chodzi o to, że nie ma jednej opinii. Dlaczego? Wszystko ze względu na fakt, że niektóre z nich nie spełnia w internecie, a także warunków darmowych minut. Kiedyś być trochę więcej. Plus, szybkość raportowania jest często wątpliwości co do działania wolnych minut. Po tygodniu będziesz musiał wypełnić rachunek za ponad 100 $. I dopiero po tym otrzymasz powiadomienie o narosłe minutę. Ale czasami to nie jest napisane „30 dni” w tekście, a „miesiąc”. To, co stawia klienta w martwym punkcie.

Jednak ogólnie rzecz biorąc, jest dość pozytywne opinie. Taryfa można nazwać antykryzysowy i korzystne dla komunikacji. Jednak tylko do rozmów. SMS będzie kosztować 1,5 rubli do „litery”. I to jest średni koszt od dowolnego operatora. Tak więc, jest to czas na podsumowanie obecnego dialogu.

wniosek

Cóż, spójrzmy na bieżącym obrazie jako całości. W rzeczywistości, proponowana stawka nam dzisiaj – jest jednym z najbardziej udanych ofert, które można znaleźć. Najważniejszą rzeczą jest, aby zrozumieć wszystkie warunki, które trzeba przestrzegać.

Niestety, połączyć to taryfa nie jest już możliwe dzisiaj. Dokładniej, plan taryfowy o tej samej nazwie ( „Super Zero”) już nie istnieje. To jest teraz nazywany „Super MTS”. Zazwyczaj najprostszym sposobem, aby kupić karty SIM z tym pakietem. Ponadto, można użyć SMS prośbę wysłana na numer 1, lub zadzwoń do operatora, numer 0890. To wszystkie problemy zostały rozwiązane. Jak widać, istnieją bardzo korzystne taryfy „MTS”. „Super Zero” otrzymał pozytywne opinie od wielu klientów. Jednak ci, którzy tak naprawdę nie wie, co ma robić.