214 Shares 2456 views

Energia pieniędzy i stanowionego przez nie prawa. Jak przyciągnąć energię pieniędzy w swoim życiu? Jak zarządzać energią pieniędzy?

W epoce nowożytnej wiedzy prawie nikt nie ma wątpliwości, że wszystko wokół w zasadzie ma tę energię. Pomóc zobaczyć tę duchową praktykę, książki psychologiczne. Jest udowodnione, że wiele zależy od nastroju osoby i ludzki umysł może zwiększyć prawdopodobieństwo wystąpienia zdarzenia. Rozwija szkolenia czułości, a lekarz może czuć przepływ energii i zacząć pracować z nimi.


Jak zarządzać energią pieniędzy? Spróbujmy zrozumieć.

Rozpoczęcie pracy z energią pieniędzy

Główną rzeczą, gdy ma do czynienia z władzą pieniądza – poczucie, że nawet biedak już bogaty, a wkrótce będzie jeszcze bardziej bogaty. Podstawa – to przyjemność, która jest już podane (nawet jeśli wydaje się, że nie ma nic), i wdzięczność. Żywa – to dobrze. Negatywne doświadczenia? Przydatne też! Ale po prostu nie może się rozpocząć do rozpaczy, skarg, zawiści.

I to się dzieje, kiedy nawet bogaci po prostu nie wiedzą, jak cieszyć się, wręcz przeciwnie, cierpi od „ciężaru” kapitału, ani ja, ani ludzie nie daje życie chciwości i strachu. Pewność siebie jest zawsze ważne, nawet zaufać w świecie – a pieniądze przyjdą. Ważne jest również, aby móc nimi zarządzać. Jak wielu biednych ludzi Jackpota w loterii, wkrótce powrócić do znanego biedy, zniszczony! Ogólnie rzecz biorąc, w sprawach pieniędzy zatrudniania właściwe podejście psychologiczne, ale nie jedynym, a mianowicie, aby pracować z mocą pieniędzy.

Dowiedz się więcej o władzy pieniądza

Co to jest energia pieniądze? W rzeczywistości pieniądze – środkiem wymiany. Nie można po prostu chcą za pieniądze, jeśli dana osoba nie jest z pewnością numizmatyk. To jest istotne monety i kawałki papieru do niego. Reszta jest ważne, ile i jakie urządzenia te można kupić. Dolarów lub rubli – tylko „odezhka” energii. Można bowiem wyobrazić sobie, człowiek bogaty, który odzwierciedla formę, w jakiej dzisiaj on potrzebuje pieniędzy: bulionowe czy pieniądze rozkazy. Teraz, wraz z rozprzestrzenianiem innym online pieniądze, to energia stało się łatwiejsze do wprowadzenia.

A ponieważ każdy człowiek ma poczucie, że był w przepływie szczęścia: wszystko idzie, nosi jego entuzjazm napełnia. Jest to „połączenie” do potoku. Czuje jak ta energia pieniędzy jest ciepłe, grube, błyszczące. Najważniejszym miejscem w jej wykonanie ma kolor.

Energia Kolor pieniędzy

Oczywiście, moc pieniędzy, każdy może swobodnie malować w kolorze zgodnie z ich preferencjami i stowarzyszenia, ale dla większości z trzech zwycięzców: złoty, zielony, czerwony.

Od czasów starożytnych energia pieniądze trzymane w kolorze złota. Jest to przydatne do wizualizacji złote lśniące strumienie przeplatane z kamieni szlachetnych, pereł matowego blasku. Nowoczesność dodała zielony kolor dolara, co tylko zwiększa zrozumienie tej energii, to dobry kolor i pozytywny rozwój. Energia ta jest często malowane w bogatych kolorach czerwonym i Burgundii. Na przykład, portmonetka preferowane głębokiej czerwieni do stymulowania przepływów pieniężnych. Przepływy te przemieszczają się w ramach własnych przepisów, które warto znać.

Energia pieniędzy i prawa

Pierwsze prawo energii pieniędzy – miłość. Pieniądze są konieczne, jak wszystko na tym świecie kochać, nie podnosząc je w sekcie. Jeśli dana osoba jest w stanie zarobić, to trzeba być szczęśliwym, ale bez fanatyzmu. A gdyby okazało się, że stracił pieniądze, nie posypać popiołem na głowie.

Miłość do pieniędzy jest również wyrażone w pełnej szacunku postawie wobec nich. Wiadomo takiego nieefektywnego roślinę jako „Pieniądze – zło i brud”. Pieniądze same w sobie nie może zrobić nic złego, no dobra, to tylko energia, a nawet wysłać swoich ludzi. Tak, pieniądze, a także, na przykład, alkohol, zwykle ujawnia charakter ukryty wyciągnąć na powierzchnię, by sprawdzić osobę.

Zdarza się, że bardzo wzmianka pieniędzy budzi negatywne fali. „Wygrałem, szczerze nie tyle zarobić”, „Oto ja nigdy nie świeci”, a jednak koniecznie pamiętać o głodujące dzieci afrykańskich. Ponownie, jest to tylko negatywna energia pieniędzy, a nawet jakich słów-myśli będą go wyrazić … Musimy przyzwyczaić się do myślenia o pieniądze i bogatych ludzi jest dobra, szukać pozytywnych, zmienić ustawienia, że rodzina i społeczeństwo inwestują w dzieciństwie.

Wreszcie, poszanowania dosłownym – schludnego i starannego podejścia do jednostek monetarnych. Człowiek pogniecione i podarte papieru i monet dla wszystkich kieszeniach … Ile jest wydawane, ile zarabia? Potrzebujesz piękną torebkę, gdzie są pieniądze ostrożnie, bez zbędnej biurokracji kontrole. Przydatne i słodkie Skarbonka – dla małych rzeczy i większych pieniędzy. Dobrze, jeśli zgromadzone na coś konkretnego. Albo trzeba bezpieczną kryjówkę. Jeśli ktoś mówi, że nie ma nic więcej, aby utrzymać odpowiedź: najpierw trzeba przygotować miejsce dla pieniędzy, to są one szybsze i przyjść.

Prawo ruchu energii

Pierwsze prawo ruchu pieniądza – ruch …! Dlatego chciwość nie prowadzi do niczego dobrego – człowiek zapobiega przepływowi, opóźnia pieniądze pod poduszką, a więc są w pośpiechu, aby go opuścić. Naturalnie, gospodarność i rozsądny nie został odwołany. Nie trzeba przepłacać na prawo i na lewo, lub zachęcić darmozjadów. Jednak w przypadku gdy jest to konieczne, aby dać pieniądze, które przynoszą więcej, aby pomóc ludziom stworzyć coś. Ważne jest również, aby odstawić część dochodu do utrzymania, a niektóre zaczynają na cele charytatywne.

Bariery władzy pieniądza

Wspomniano powyżej przeszkód takich jak negatywnych postaw. Trochę więcej o nich.

Osoba może śmiało stwierdzić, że chce pieniędzy. Jednak wie, że jeśli w ogóle będzie on prawdopodobnie martwić jak oni rozpowszechniać, przechowywać, trzeba pilnować kursów zatrudnić strażników. „Co jeśli ludzie myślą, że ukradł? I długu poprosił? Dlaczego muszę te problemy .. Jestem tak dobrze? „- Jest to pomysł, którego należy unikać, jeśli chcesz bogactwa. Trzeba pozwolić sobie być bogaty – psychologicznie rozwiązany.

Jeśli powiesz, że człowiek ma już milion, co zrobi? Przestraszony? „To nie dla mnie!” Natychmiast wydać? Albo po prostu zdezorientowani … Większość ludzi nawet nie wie, dlaczego potrzebują dużo pieniędzy. Można zrobić sobie listę co najmniej pierwszej dziesiątki milionów. Nadszedł czas, aby przestać powtarzać, że mało pieniędzy, że nie mają wystarczająco dużo, nie można sobie pozwolić na coś pozwolić.

I często ludzie skromnymi środkami bardziej niewygodne uczucie w drogich sklepach, nie idź do biżuterii, „nie być zdenerwowany.” Lecz, przeciwnie, trzeba się przyzwyczaić do luksusu, podziwiać cenne rzeczy, poczuć je, przejdź do butików – oddychać luksusu. Czasami sobie pozwolić coś Elegant – kosztem przyszłego bogactwa.

Scary bariery – to chciwość, małostkowość, dążenie do „darmowej” i wiecznych zniżki. Szczególnie nieuczciwość w sprawach pieniędzy!

przyciąganie pieniędzy

Usuwanie barier, można by pomyśleć o postawieniu moc pieniędzy.

Aby rozpocząć, osoba musi zrozumieć siebie: czy on potrzebuje pieniędzy, ile, po co, co był w stanie poświęcić … Musimy podjąć trzeźwo spojrzeć na obecną sytuację i środowiska.

Jeśli przyjaciele, znajomi nie mają, ale raczej rozłożone negatywne myśli, że jest to konieczne w celu ograniczenia tego wpływu. Nie wszystkie z opcją próbuje zmienić, można złożyć tylko swój własny przykład. Aby to zrobić, należy wprowadzić skuteczne, pozytywnych ludzi w ich otoczeniu. Przynajmniej filmów i programów oglądać, czytać książki o bogatych.

I to jest ważne – to jest właściwe zarządzanie energią pieniędzy. Trzeba wyznaczać cele i mieć pewność, aby je poczuć, zobaczyć i poczuć. Nie „Mam nową maszynę” i „jak czuję się za kierownicą swojego nowego białym” audi „? Odpowiedź jest pożądane jest: „Excellent” i życie prezenty dobrze przygotować. Na przykład, jeśli ktoś chce mieć samochód, nadszedł czas, aby zapisać się na lekcje jazdy! Można przerzucać magazynów motoryzacyjnych. Podobno to pomaga uwierzyć, że jest to całkiem realne pragnienie, a nie tylko fantazją. A co najważniejsze – to zaczyna wierzyć, nie tylko ludzi, ale także wszechświat. Wizualizacja szczegóły są ważne, ale nie przywiązywać się do nich. „W moim śnie był czerwony samochód, a to – niebieski” Ważne jest, aby nie przegapić okazji, szansa nie zawsze jest podawana dwa razy. Uzasadniona obawa, jest również ważne, aby przyciągnąć pieniądze. Nie ma potrzeby umieszczania warunki wszechświata, pieniądze mogą pochodzić z zupełnie nieoczekiwanego źródła – osoba często nie widzi bardzo proste. A nawet jeśli wszyscy mówią o kryzysie, a które nie powinny straszyć.

Akumulacja energii pieniężnej

Nagromadzona energia dużo pieniędzy nie tylko w torebce (nawet ze specjalnymi maskotek – monety, pod pachami, łyżki), ale także w specjalnym sektorze, który jest obliczany zgodnie z metodami Feng Shui. Ta powierzchnia apartamentu (na przykład, półki na półkę) jest zwykle wykonane w kolorach czerwonym, są złote monety, „rośnie” drzewo pieniędzy. Nie mogą być różne symbole bogactwa: pomarańcze, netsuke, feerię cenne wazy, pomalowaną chiński żaba … Urządzone z całą miłością, a kolejność jest zawsze zachowana.

Naładować swoje pieniądze energetycznej

Jak ładować pieniądze? techniki zrozumiałe – myśleć pozytywnie o pieniądzach, o ich obecnego i przyszłego bogactwa, miłości luksusowe rzeczy. Bardziej delikatna praca – aby wybrać i posłuchać mantry. Patron w sprawach finansowych uwzględnionych w Indiach Elephantine Ganesh i Lakshmi piękne. Mniej znane Namsarey – God na biały lew. W Chinach, czczony Laughing Buddha (tym bardziej brzuchu, tym większe bogactwa) i cesarzowej Zachodu, aw Grecji – „podatny” Demeter. słowiańscy przodkowie pochwalił Velez jako protektora bogactwa.

Co najważniejsze, mantra była przyjemność słuchać.

Jeszcze bardziej delikatna praca – aby afirmacje i powtarzać je bez obaw (najlepszy czas – po przebudzeniu i przed snem, aby szybko „dotrzeć” do podświadomości). Można zaproponować kilka sprawozdań, ale jeszcze zrobić każdą lepszą ekspresję dla siebie. Na przykład, pieniądze:

  • boskim darem, który przyjmujemy z wdzięcznością;
  • swobodnie i łatwo płynąć do nas;
  • w obfitości we wszechświecie, każdy bierze tyle wewnętrznie daje.

Inny sposób – spojrzeć na kolażu bogactwa, która wykonana jest z góry iz duszy.

Nigdzie bez renderowania cel, bez medytacji. Można sobie wyobrazić, jak złoto płynie napełnić ciało – z uczuciem radości i zaufania. Można wrócić do źródła – magicznym mieście, gdzie wszystkie marzenia.

Jednym z medytacji pieniężnych

Jak przyciągnąć energię pieniędzy w swoim życiu? Oto jeden z najczęstszych medytacji, która jest często cytowany jako metoda osiągania bogactwa. Trzeba odpocząć i wyobrazić sobie siebie w szanowanej banku. Wybierz kostium jest konieczne, aby było tak, jakby od milionera – wygodne, eleganckie, piękne. Pamiętaj, aby czuć się pewnie! Trzeba podejść do pracownika banku i powiedzieć, że trzeba, aby uzyskać pieniądze. A potem trzeba uspokoić napisać czek na nie zbyt mały, ani zbyt dużej sumy. Ją odebrać, umieścić je w torebce, torbie, walizce (w zależności od ilości) i łatwo się wydostać.

Jednym z rytuałów pieniędzy

Energia przyciąga pieniądze mogą być przeprowadzane przy pomocy pewnych rytuałów. Duże znaczenie ma praca z przestrzenią domu. I że, aby rozpocząć, ogólnego czyszczenia z poprawną instalacją! Musisz pozbyć się „resztek” dać rzeczy, które nie są używane, ubogim, aby przywrócić porządek, aby naprawić zepsuty, rzucają złamany. Przewietrzyć dobrze, kupić piękne rzeczy, włącz łagodną muzyką, przynieść do domu świeże kwiaty i owoce – symbole bogactwa: pomarańczy i winogron. Jedynie poprzez stworzenie takiej bazy danych, można przejść dalej.

Środki ostrożności w kontaktach z władzą pieniądza

Oczywiście, nie należy stosować żadnych „czarnych spiski” lub chcą czyjejś własności zostało przeniesione do kogoś innego. Tak, może to działać szybko, ale równie szybko wahadło wychyla się w przeciwnym kierunku, a „spiskowiec” więcej do stracenia.

Konieczne jest, aby zauważyć efekty pozytywne myślenie. To może być nieoczekiwany zwrot długu, na przykład. Ważne jest, aby korzystać z początku ruchu pieniędzy, żeby nie powiedzieć, że jest to drobnostka.

Oczywiście, trzeba otworzyć drogę dla pieniędzy, na przykład na rozpoczęcie działalności gospodarczej. Że nie było, jak w tym dowcipie o wygranej na loterii „Czy kiedykolwiek kupić bilet.”

Różnorodność metod pracy z energią pieniędzy

W tym artykule opisano różne metody, które są bardzo popularne w tej chwili:

  • „Metapauer” – pieniądze mocy;
  • "Fantasy" – afirmacje pieniądze;
  • „Bogactwo – bóstwa pieniężne”.

Bez wątpienia o wiele więcej informacji – na temat pracy z czakrami, odpowiedzialnych za obfitości „syumoron” metody modlitwy, czytane przez pewnych zasad, nawet o napoje pieniędzy, nie wspominając o łazience. Ogólnie rzecz biorąc, metody bogactwa!

Najważniejsza zasada – odbiór własny. Lub nawet go utworzyć … opatentowane i otrzymywać za to pieniądze.

Teraz wiesz, co energię pieniędzy i stanowionego przez nie prawa. Dowiedz się, jak zarządzać i być szczęśliwym!